Кудрі кручу сама• 20 января в 15:29

Чоловік фліртував з продавцем

Позавчора купляли з чоловіком пилосмок. Нас обслуговувала консультант-дівчина років 20, гарно нас проконсультувала, ввічливо спілкувалась. А мій чоловік почав обсипати її компліментами, який вона хороший спеціаліст, яка розумна, чому вона робить в магазині, а не десь на кращій роботі. Розповідав їй про свою роботу (він суддя). Спочатку я це не сприймала, але потім це почало мене дратувати. Чоловіку 55, нашим дітям 28 та 30. Чи варто хвилюватись мені?
Смажена полуничка• 20 января в 15:31
Ой, ну старичелло молодуху увидел, в штанах екнуло. Поторчало и упало. Не заморачивайтесь
Невгамовна Бу• 20 января в 15:31
Та продавец уже не знала как сдыхаться вашего престарелого мачо.
Бува і таке• 20 января в 15:32
Вы 30 лет живете с мужем и не знаете, обычный ли он балабол, или б**дун? Мне кажется, опять тролли чат джипити насилуют(
Николай-b526• 20 января в 15:35
если купил пилосмок-то ни))))
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 15:35
Ответ дляБува і таке
Раніше за ним такого не помічала
Бува і таке• 20 января в 15:36
Ответ дляКудрі кручу сама
Раніше за ним такого не помічала
за 30 лет НИ РАЗУ не заметили флирта?
Алесс• 20 января в 15:36
Разводитесь
Мона_Лиса• 20 января в 15:36
До 55 років чоловіка ви б мали орієнтуватися, чи він до продавщиці заграє чи спілкується як умовно із своєю дитиною. Бо якщо суддя під час спілкування зрозумів, що продавець розумна і впринципі не на своєму місці, то цілком міг просто поспівчувати дівчинці, яка навіть за його дітей молодша. Чи уявити, як би йому було шкода, якби його діти консультантами працювали.
А от якщо все життя бабієм був, то це явно не перший випадок і ви б таких питань не задавали.
Міряю від одиниці• 20 января в 15:37
Седина в бороду.... Может скидку выфлиртовывал?
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 15:39
Ответ дляБува і таке
за 30 лет НИ РАЗУ не заметили флирта?
Не помічала
руки_Крюги• 20 января в 15:39
Ответ дляКудрі кручу сама
Раніше за ним такого не помічала
Кризис среднего возраста грянул. Решил тряхнуть стариной, поезд уходит.
Николай-b526• 20 января в 15:40
Ответ дляМіряю від одиниці
он их на процессах нафлиртовывает!))))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 января в 15:45
После консультации устроил вам жаркую ночь?
Пешеходик• 20 января в 15:47
Скучно А я думала, скидку выпросил.
Задираю носа• 20 января в 15:53
Ответ дляКудрі кручу сама
Раніше за ним такого не помічала
так сивина в бороду, шо ви хочете, в такому віці це для них нормально, думають шо вони альфа-самці і подобаються молоденьким дівчатам. ха ха ха
Мадам Тю-лю-лю• 20 января в 15:55
Коли вже в сраці пісок
А стовбичить колосок
На молодичку- продавця
Бо єбаці хочеться)
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 15:55
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні, нічого такого не помітила
Проня_Прокоповна• 20 января в 15:56
Бедная продавец, зачем он ей надо?
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 15:56
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Коли вже в сраці пісок
А стовбичить колосок
На молодичку- продавця
Бо єбаці хочеться)
Я ще гарно виглядаю для свого віку
Ответ дляПроня_Прокоповна
Бедная продавец, зачем он ей надо?
Вона просто дякувала йому за компліменти, та мені здалось, що їй не зручно
Кундалина• 20 января в 15:57
А волноваться по какому поводу ?
Мадам Тю-лю-лю• 20 января в 15:57
Ответ дляКудрі кручу сама
Я ще гарно виглядаю для свого віку
Та ніхто ж не проти) ви думаєте тій молодій дівчині, його онучці по віку, то було приємно?
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 15:58
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Мені здалось, що не дуже
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 15:59
Ответ дляКундалина
А волноваться по какому поводу ?
Може вона йому сподобалась, він їй про свою роботу розповідав, про навчання. Її запитував де вона ще навчалась
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 16:00
Ответ дляЗадираю носа
Але я ніколи за ним такого не помічала, тому мені це дивно
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 16:04
Ответ дляСмажена полуничка
Він ще не зовсім старий
Сусідка зверху• 20 января в 16:16
Ответ дляКудрі кручу сама
Самое неприятное в этой ситуации, что это при вас происходило. То есть уже не видит в этом ничего такого. Ладно бы вы рядом не стояли, а так это унизительно стоять и слушать даже если просто треп.
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 16:18
Ответ дляСусідка зверху
Ну хоча б хтось мене розуміє))
Сусідка зверху• 20 января в 16:21
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну хоча б хтось мене розуміє))
Может он и не собирается стрибать в гречку, как говорится, но произвести впечатление старается, при этом впадая в полный эгоизм не замечая как это со стороны.. Зависит от того, насколько далеко зайдет эта его вторая молодость..
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 16:27
Ответ дляСусідка зверху
Але всерівно це не приємно було слухати((