Дівчина заглядєніє• 20 января 2025

В кого вийшло не з першого разу?

Чи є тут такі, в кого природна вагітність наступила самостійно через рік і більше спроб?
Не можемо завагітніти вже рік, звернулись до репродуктолога, по здоровʼю все ок. Рекомендує ЕКО. Я вагаюсь, не знаю, чи варто ще пробувати самим, чи краще не втрачати час ( 29 років, дітей ще не було). Минулого місяця була бхв.
Ще й всі подруги зараз вагітні, або щойно народили, по їх словам, вийшло з першого разу.
Дуже обідно, розумію, що починаю надто зациклюватися на цій проблемі(
Alohomora• 20 января 2025
Я завагітніла на 6 місяць, була бхб, потім 5 років не виходило, лікувались, потім війна, чоловік військовий і лікування якось не на часі, а тут бах і вагітність, смішно але не знаю як воно так вийшло, може і правда відпустили ситуацію
Анонимарик• 21 января 2025
Також може бути хронічний ендометрит (тре робити Пайпель біопсію), а також є тест HLA на сумісність з чоловіком. Правильно вище написали: перевірити гемостаз, АФС, також щитовидку обовʼязково та аутоімунні захворювання. Той самий ендометрит може бути аутоімунним) Тут копати й копати. Та більшість цих аналізів вам і так краще здавати для ЕКЗ, аби досягнути ліпших результатів та правильно скоригувати протокол.

А так то так, хороша відпустка перед тим, як назначиш собі візит в клініку для початку ЕКЗ чудово працюють, як не дивно)