Пацан к успеху шел• 20 января в 16:34
Не хочу идти на работу
Не хочу идти на работу, так все задолбали. Что делать? У кого тоже так? Ужасно лень идти(
А_мій_самий_самий• 20 января в 16:36
я бухгалтер, у мене кожен день мозго*ка, у вихідні, коли хворію і у відпустці теж можу працювати дистанційно, не знаю як вивожу це)
Ростки жимолости• 20 января в 16:38
Ответ дляА_мій_самий_самий
Денюжка хоть радует? Покупочки?
Love_Love_Love_• 20 января в 16:40
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вам за це платять?
Гидроусилитель руля• 20 января в 16:41
Ну якщо гроші на життя треба, то куди діватися?
Можна лише знайти іншу роботу, кращу.
Або інше джерело доходу.
Або переходити на 100% натуральне господарство включно з вівцями для шерсті, щоб одяг робити, і т.д.
Все, більше варіантів немає.
Можна лише знайти іншу роботу, кращу.
Або інше джерело доходу.
Все, більше варіантів немає.
А_мій_самий_самий• 20 января в 16:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам за це платять?
коли працюю не в робочий час-ні
А_мій_самий_самий• 20 января в 16:43
Ответ дляРостки жимолости
Денюжка хоть радует? Покупочки?
хотілось би більше, чесно кажучи, але не впевнена, що це мене дуже порадує. мені краще буде, коли я хоча б місяць побуду в спокої від роботи
Love_Love_Love_• 20 января в 16:43
Ответ дляА_мій_самий_самий
коли працюю не в робочий час-ні
Чесно, це жах.
І я от не розумію по якій причині у нас так не цінується наймана праця, хоча я думаю що це ми самі себе не цінуємо, це якась культура робочих рамок і ми легко дозволяємо їх порушувати.
Гидроусилитель руля• 20 января в 16:44
Ответ дляА_мій_самий_самий
коли працюю не в робочий час-ні
Тоді навіщо ви працюєте в неробочий час?
Не працюйте, ви не зобов´язані.
Гидроусилитель руля• 20 января в 16:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно, це жах.
В нормальних компаніях поважають особисті рамки, і в неробочий час не прийнято турбувати людину.
В ненормальних працювати не варто взагалі.
А_мій_самий_самий• 20 января в 16:46
Ответ дляГидроусилитель руля
Не працюйте, ви не зобов´язані.
не зобов´язана, але ситуації різні бувають ( у відпустці тільки два дні не працювала, решта днів від півгодини до 2-х годин щодня і один день повністю робочий. медаль мені не дали)
А_мій_самий_самий• 20 января в 16:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно, це жах.
Якось так)
Love_Love_Love_• 20 января в 16:49
Ответ дляГидроусилитель руля
Я знаю, я дуже не хочу щоб це виглядало як : ааааа ууу нас в Амееериці.
Але бляха, я в шоці на скільки тут чітко відкореговані ці робочі грані, працюєш до 6 вечора?
В 6.01 таій час *2 оплата.
Стало погано, просто говориш - я йду, мені погано.
Хворієш- нікому в голову не прийде тебе турбувати.
Навіть є оплачувана відпустка у повному обсязі на 3 міс за сімейними обставинами.
В 6.01 таій час *2 оплата.
Love_Love_Love_• 20 января в 16:50
Ответ дляА_мій_самий_самий
Якось так)
Це в наших головах, це наша ментальність і як результат- наш зовнішній вигляд, наші проблеми зі здоровʼям в старості.
Гидроусилитель руля• 20 января в 16:52
Ответ дляА_мій_самий_самий
Які-такі різні ситуації?
У вас вихідний, крапка. Всі різні ситуації ви будете вирішувати в робочий час.
Або ж компанія вам має оплачувати понаднормово за подвійною ставкою.
Love_Love_Love_• 20 января в 16:54
Ответ дляГидроусилитель руля
Які-такі різні ситуації?
До цього потрібно дійти ментально, я прекрасно її розумію.
Не візьме трубку - буде совість мучити, це не правильно, але чомусь ми в більшості такі
А_мій_самий_самий• 20 января в 16:54
Ответ дляГидроусилитель руля
Які-такі різні ситуації?
ага, це якраз про моє керівництво)
ЗабежАЛОЧКА• 20 января в 16:55
Ответ дляА_мій_самий_самий
сколько платят за такую работу?
Гидроусилитель руля• 20 января в 16:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Так совість теж має брати вихідний.
Ну серйозно, у співробітника має бути совість вирішувати чиїсь проблеми у свій чесно зароблений вихідний, а у того когось совісті не повинно бути не турбувати людину в її вихідний?
Що за подвійні стандарти?
Love_Love_Love_• 20 января в 16:59
Ответ дляГидроусилитель руля
Так совість теж має брати вихідний.
Що за подвійні стандарти?
Так, так має бути, але так не є, всім пофіг
Гидроусилитель руля• 20 января в 17:01
Ответ дляА_мій_самий_самий
ага, це якраз про моє керівництво)
То ставте рамки.
Керівництво воно ваше виключно під час вашого робочого часу.
Поза межами робочого - то якісь чужі люди, яким ви нічого не зобов´язані.
Поки ви дозволяєте сідати собі на голову, то вони й раді будуть.
Навіщо платити більше, наймати ще одну людину чи там ще якось шукати рішення, якщо можна легко вас припахати безкоштовно працювати у вихідні, а ви й не проти?
Бронетапці• 20 января в 17:07
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну вы не одиноки. Отпуск бухгалтера, это смещение графика работы, редко кого полностью заменяют, в лучшем случае частично и то не всегда. Пару тройку дней, неделю в лучшем случае не работала, потом пашешь в авральном режиме, ну а че, в отпуске же была. Я как то после операции вышла из больницы на 4 день, договорилась с врачом (положено было лежать две недели), работала дома, через две недели после операции пошла на работу, месяц возили машиной правда, больничный должен был быть 1,5 месяца. Ну дура, что скажешь. А мне за это аж отгулы дали, где были мои мозги.
Гладиолус• 20 января в 17:13
Ответ дляА_мій_самий_самий
А зп яка?
Заздрість то погано• 20 января в 17:30
Ответ дляБронетапці
Ну сейчас вы хоть сделали выводы? По-другому себя ведёте?
Мне кажется,что если бы все люди умели ставить рамки, границы, то работодателям пришлось бы их соблюдать,потому что работать было бы некому. А пока люди это позволяют по тем или иным причинам, такая практика процветает.
Бронетапці• 20 января в 17:43
Ответ дляЗаздрість то погано
С отпуском как было так и осталось, никто скандалить не хочет, как и заменять друг друга, потому что за замену не платят. А на операцию надеюсь больше не попадать, как и серьезно болеть. Сопли не считаю, они удаленно работать особо не мешают, работаем все равно по смешанному графику. Вообще у меня на всех работах такое было и среди знакомых бухгалтеров в других организациях тоже так, не знаю есть ли бухгалтера которых нормально заменяют в отпуске или на больничном, я с такими не знакома. Эта профессия как проклятье какое то. У нас к тому же за тот же объем работы платят почти в два раза меньше, чем в областном центре, либо с нашей зарплатой можно найти объем работы в два раза меньше. Считают, что нам в нашем ’колхозе’ этого достаточно, не нравится, идите работать в областном центре, проезд дорогой, а аренда съест разницу в зарплате. Вот такая дискриминация по месту жительства. Работы в нашей местности и правда мало.
Фуліганка• 20 января в 17:49
Мне не просто лень идти, а я пересиливаю себя пойти. Коллективчик какака, работа- день сурка. Автор, вы не одна такая