Оце так цабе• 20 января в 18:05
Сусідка постійно кричить на дітей зло і з матом
Діти 10 і 13 років огризаються у відповідь. Постійно чуємо їх сварки. Я розумію, що підлітки, але ж можна щось пояснити спокійно.
Як думаєте?
Кто крайний?• 20 января в 18:17
Ответ дляtereska
Я би пішла і сказала: Маня, я все розумію, але слухати матюги вже набридло. Або контролюй себе і виховуй дітей ввічливо та без образ, або приму міру.
І отримаєте у відповідь матюки.
Це така категорія людей, ви їх не перевиховаєте.
Я Вас не боюся• 20 января в 18:29
Мене, напевно, теж сусіди чують коли «дракон прокидається». Але ж при цьому сусіди не чують пів години спокійних умовлянь/пояснень/ прохань
мистерЛяпсус• 20 января в 18:37
Позвоните в службу опеки. На меня тоже мать с матами орала, проклинала. Всю психику попортила. Может сначала предупреждение ей скажут
Бабка-байкерша• 20 января в 18:54
У нас знизу горлає мабуть з рочку дитини. Обзиває всіляко, кричить наче ненормальна, інколи хочеться пригріти її чимось. Так там ще дід і баба совдеповської закалки, не знаю як терплять онученьку....
Ласковая_львица• 20 января в 19:32
Автор насправді дзвінок до опіки з описом ситуації дуже допомагає таким крикунам.
А ще краще знайти класного керівника дітей і прямим текстом спитати чи зверталася така сім´я за корекцію до психолога?
Ви знаєте зараз вам будуть розповідати що то не ваша справа але так з дитиною не можуть спілкуватися навіть батьки (хіба що зовсім бидлота) так себе поводить.
Оце так цабе
• 20 января в 19:33
Ответ дляЛасковая_львица
Там батько збіг закордон, мати одна з дітьми. Кудись писати/дзвонити не варіант.