MacOS-ница• 20 января 2025
Гель для прання чорного одягу? Який порадите?
Ніколи не користувалася. Він дійсно працює?
Сьогодні бачила лише ось такі. Можливо хтось використовує, який краще? Чи можливо інший порадите.
Всім тихої ночі 💙💛
Результат:
вже голосів:
6 (54.55%)
Результат
3 (27.27%)
Інший
1 (9.09%)
Фото 1
1 (9.09%)
Фото 2
MacOS-ница
• 20 января 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ніякий
Не користуєтеся для чорного?
Ондатрова шуба• 20 января 2025
У меня есть с фото 2. Вау эффекта нет. Но и разводов не оставляет. Раньше был перволь для чёрного. То бывало, что оставались разводы,видно плохо выполаскивался
MacOS-ница
• 20 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Дякую Вам 💐
Швидка Настя• 20 января 2025
Перволь чорний. Але мені здається, що нічого особливого, можна взяти просто гель для кольорового.