Стрекоза любви• 20 января в 22:17

Як думаєте, Олександра Ніколаєнко не очікувала, що чоловік буде довгожителем?

Правда, я не вірю в щире кохання молодої, успішної, красивої жінки до чоловіка похилого віку. Хоча вони вже майже 20 років разом. Зараз йому наче близько 90. Цікаво, чи вважала вона, що коли у його 70+ виходила за нього заміж цей шлюб протримається так довго?
Ні за холодну воду• 20 января в 22:18
Он еще ее переживет😀
lilu1990• 20 января в 22:18
Я вірю в їхнє кохання. Сексі чоловік
Можу брикнути• 20 января в 22:18
Теж обговорювали. Мабуть планувала його ушатати за пару років, а він все живий. Дружбан Трампа
автор Стрекоза любви • 20 января в 22:19
Ответ дляНі за холодну воду
Он еще ее переживет😀
🤣
Курочка• 20 января в 22:19
Она просто невероятно искренняя в своих чувствах
Меряю от 0• 20 января в 22:19
Семья, как семья. У них и дети есть.
Туся муся• 20 января в 22:19
Она уже сдаёт. В отличии от него
Кундалина• 20 января в 22:19
Она такая смешная на этой фотке.
Шукаю трусики• 20 января в 22:20
Ответ дляКундалина
Она такая смешная на этой фотке.
Ага! Мені на Гоголя схожа
Викачую яйцями• 20 января в 22:20
Ей то что? С сексом он явно к ней не лезет. Живет в свое удовольствие.
Україна понад усе!• 20 января в 22:20
Ответ дляТуся муся
Она уже сдаёт. В отличии от него
Реально він майже й не змінився
Наверняка• 20 января в 22:21
О, а він волосся фарбує))) тобто то сьогодні не Олександра тему про чоловіка з сивиною створювала
Мандолина Бу• 20 января в 22:21
Она Николаенко...
Закуйовджена життям• 20 января в 22:21
Я верю в то, что некоторым не нужен секс, верю в то что деньги затмевают многое, верю в то что можно уважать мужчину за ум и многому у него учиться. В то, что с его деньгами было логично, что он будет жить долго, глупо было в это не верить.
Значит надо• 20 января в 22:22
Долгих лет жизни деду 🎄🎉🎊
Шоб еще лет 40 отмотал!
автор Стрекоза любви • 20 января в 22:22
Ответ дляМандолина Бу
Она Николаенко...
Не можу відредагувати
Настасья Пицун• 20 января в 22:23
Дід дав добро на підпільного молодого жеребця, аби відкрито не палилась
автор Стрекоза любви • 20 января в 22:23
Ответ дляВикачую яйцями
Звідки знаєте? В них наче 2-є дітей.
Щира українка• 20 января в 22:23
Она уже и сама не первой свежести, 43 года, так и прожила всю жизнь с этим, реально ее жаль. Это же и друзья такие же к нему приезжают или они ездят на обеды-приемы, и там они скрипучими голосами вспоминают молодость))
Саша переиграла саму себя))
Добра, коли сита!• 20 января в 22:24
Ответ дляКурочка
Она кстати и не говорила о любви. Когда ей задали подобный вопрос журналисты, она съехала, что относится с большим уважением, и т.п. , то есть не врала, что внезапно полюбила человека 70+
МУСЯкомарова• 20 января в 22:24
Ответ дляЩира українка
Саша переиграла саму себя))
Так там такие же друзья
автор Стрекоза любви • 20 января в 22:24
Ответ дляЩира українка
Саша переиграла саму себя))
Непогані друзі у вигляді Трампа. Але думаю, що ви частково праві.
Можу брикнути• 20 января в 22:24
Ответ дляСтрекоза любви
Звідки знаєте? В них наче 2-є дітей.
Серйозно? Давно нічого про них не чула, навіть і забула. А виявляється, він ще живий і діти є
Щира українка• 20 января в 22:25
Ответ дляМУСЯкомарова
Так там такие же друзья
Так я об этом и говорю, она сколько уже лет варится в этом всем, как в доме престарелых
Ля-ля-ля• 20 января в 22:25
До чого тут вірите Ви чи ні?

Вийшла заміж за одного з найбагатших чоловіків світу. Товаришує з Меланією Тпамп і нормально себе почуває вона і її діти.

Чи їй треба було вийти за якогось незрозумілого Славіка з сусіднього під’їзду, який їй, можливо, потім зраджував би... зате по коханню?

За статистикою самі крепкі шлюби ті, що по розрахунку.
ЗавЛабСнаб• 20 января в 22:25
Яка вона страшна і стара стала. Як криса. То капець
автор Стрекоза любви • 20 января в 22:25
Ответ дляМожу брикнути
Ananasprotivogaz• 20 января в 22:25
Ну дедок получше выглядит, чем она. Страшна манепа
автор Стрекоза любви • 20 января в 22:26
Ответ дляЛя-ля-ля
До чого тут вірите Ви чи ні?

Можна було вийти за багатого і привабливого. Молодшого, її віку.
Пополняю_Карму• 20 января в 22:27
Ответ дляЩира українка
Саша переиграла саму себя))
Більше, ніж впевнена, що їхня молодість набагато цікавіша, ніж ваша сучасність на порадниці.