Птица секретарь• 21 января 2025

Заможні батьки і ображені діти. Як би ви оцінили?

Як би ви оцінили? Чи варто спілкуватись дитині (вже дорослій, бл 40 років) заможних батьків з батьками, які поділили дітей на улюбленців і дали їм безтурботне життя, турботу, прийняття, допомогу, пасивний дохід, любов та увагу онукам від цих дітей,
... та не улюбленця, якого ростили бідні дідусь та бабуся, потім батьки вигнали з дому у 19, коли дитина сама вступила у престижний ВУЗ, ночі не спала - готувалась до усіх сесій та коеференцій і поєднувала дорослі проблеми з навчанням, потім використали цю дитину у своєму бізнесі, не заплативши (дитина на той момент вже мала свою родину, дитину)? Але ж, з іншого боку життя дали, в інтернат не здали і раз/два на рік щось дарують на ДН дитини чи онука, на людях розказують що усіх дітей люблять однаково і всіх однаково піднімали на ноги, але ця дитина не путьова і не вдячна. Чи мали б обовʼязок перед такими батьками як зазвичай діти мають перед батьками і доглядають в старості?
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
знакомую оставили в роддоме, потом родители поженились иродили еще 2х детей.
Она их нашла и получилось, что досмотрела и отца и мать, другие дети не смотрели за больными родителями.
Вот так бывает .
Полезна история или нет - решайте сами
Біль. Тут щось схоже, але залишили бабусі і дідусю.
І не розумію, якщо пара не розпалась, то чому залишили цю дитину(
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляЯжбоматуся
У меня такой же муж, ужасно повлияли на нашу психику и семью его родители
Ви з ними жили? Як зараз стосунки?
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Або ви дуже згустили фарби і не зовсім правдиво написали про цього бідного родича; або ця дитина ’не улюблена’ - чужа дитина, від іншого чоловіка чи жінки, наприклад.
Навпаки описала поверхнево і узагальнено. Якщо написати детально, то мене сприймуть за троля і заблочать, тому що більшість людей не повірять. Тому і мене ця ситуація не залишила байдужою.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ для75В
По идее, дытынка в 40 годиков, такая умная с таким бэкграундом в виде престижного ВУЗа и конференций, уже сама могла бы многого достичь.
Так і є, досяг. Але це не могло не позначитись на здоровʼї цієї молодої сімʼї. Досягнення приходять через довгий і не простий шлях.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляШвабристка
1000%
З написаного виходить, що розумничок рано женився , батьки цього не схвалили ( я їх розумію), але що ж поробиш, якщо дитятко виросло і хоче сім´ю. От і пішов будувати родину. Але без заможних батьків , в юності, яка б любов не була - а їсти хочеться.
Молодша ж дитина була при батьках. Тому так і вийшло.
Батьки ще раніше створювали сімʼю, тому й кинули дитину бабусі, як нагуляну і не заплановану. Потім так само зробила їхня донька і все ок, ніхто не помітив проблему.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляБлакитне небо
Ця дитина а також від обох цих батьків? Бо як могли одного віддати бабусі, а інших залишити, якщо батьки заможні?
Так, всі діти від однієї пари. Одного залишили, а інших забрали з собою і поїхали.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляЖменятко
Как из фильма
Может ребенок не родной, если старший в семье?!
Так, старший.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Ну, то хай нагадває батькам , де і з ким він ріс, і скільки разів на рік вони його бачили .
Вони приїжджали, на всі канікули і свята привозили бабусі і інших онуків. Піднялись на підтримці і опорі батьків, хоч вони не були багатими, але жили онуками, все діставали, організовували, любо було дивитись
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляSeehund
Значит что-то произошло между родителями и ребенком, о чем вы не знаете, к кому равнодушен не нужно наказывать, а вот что вызвало ненависть у адекватных людей.
Це з народження. Він не запланований, але ж це не привід так ставитись до своєї дитини а потім до онука.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляШвендяю містами
Треба змінити психотерапевта
Мені теж так здається, але не скажу такого
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляМорожена_курка
В мене так у чоловіка було. Мати ним знехтувала коли йому було 8 років. Створила нову родину , народила нову дитину . А чоловіка мого скинула на бабу . Він матері все життя намагався довести що гідний любові. В якийсь момент мені вже стало нестерпно дивитися на його страждання. Я «тихою сапою», так би мовити, вклала в його голову думку що є люди які люблять його таким який він є, якім не потрібно щосекунди доводити що він не гірший за інших, що вартий любові і поваги. І що насильно милим не будеш , минуле треба прийняти і відпустити. І знаєте , це спрацювало. Бо зараз « мамо» вже не молода , згадала що в неї є успішний син , тепер намагається ним маніпулювати , тиснути на якесь почуття провини, ніби він їй щось завинив . Але поїзд пішов 🤷‍♀️ Чоловік уже вийшов з позиції жертви . На маніпуляції не ведеться . На мамині вимоги реагує спокійно і зважено : це я можу і зроблю , а оце вибачай, в мої плани не входить. Я і діти тепер для нього справжня сімʼя. А матері його допомагаємо по мірі сил, не обділюючи себе. Тобто зараз він не кине все , ламаючи наші з ним плани щоб побігти до матері вирішувати якусь дрібʼязкову проблему висосану із пальця ( а раніше так було). Якщо ситуація дійсно складна і важлива, то звісно ми її не кинемо з нею сам на сам. А всяку дурню то вже нє , вибачте « мамо» та маємо інші плани.
Як чудово, що в нього є Ви!
А друга дитина якось приймає участь у маминих клопотах?
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я обрала майже не спілкуватися. Матеріально допомогаю, раз на рік на кілька днів приїжджаю, на цьому все.
А як вони реагують? Вимагають щось, звинувачують?
Seehund• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Вы не можете это точно знать.
Ондатрова шуба• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Ні. Вони все чудово зрозуміли коли я сказала що пішла до психолога. До психолога ми взагалі майже не спілкувалися кілька років через їхні постійні звтинувачення, порівняння. Аж поки я не сказала щоб заткнулися і більше ніколи не приходили до мене раз не вміють поводитися нормально.

Були класичними токсіками, для яких будь хто за тебе завжди краще. Зараз просто немічні старики.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляSeehund
Вы не можете это точно знать.
Що саме? Що не запланований? Вони це самі говорять і в дуже грубій формі, щоб образити цю дитину, при людях.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба

Вау, дуже рада за Вас, це серйозний шлях саморозвитку heart_adaptive
Скільки часу Вам знадобилось на терапію, щоб отримати такий результат?
Seehund• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Они всем так высказывают свое честное мнение или только сыну?
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляSeehund
Тільки цій дитині, звісно. Тих дітей тільки прикрашають і прикривають якщо є щось не гідне.
Seehund• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Я спрашиваю, как они общаются с другими людьми.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляSeehund
В їх оточенні переважно підлеглі, батько спілкується грубо бидлувато, хоча якщо у когось біда чи попросить допомоги - допоможе, досить суперечливий він, чорне і біле одночасно. А жінка його дуже дивна, лицемірна і підла, про таких говорять ’йде по трупах’, але зовні грає роль ’білої та пухнастої’ багатодітної мами)
Ондатрова шуба• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Чимало, але в мене дійсно складна ситуація, бо мали місце сексуальні домогання в дитинстві, з цим і працювали років два точно.
Все інше вирішилося значно легше.
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Все інше вирішилося значно легше.
Співчуваю Вам
Слава Богу, що вирішилось. Ви сильна
Seehund• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Тогда это не специально обидеть - это их быдловатая манера общения.
Швабристка• 21 января 2025
Ответ дляSeehund
Вы не можете это точно знать.
Та невістки ( або їх мами) усе знають краще
автор Птица секретарь • 21 января 2025
Ответ дляSeehund
Там манера спілкування то не головне, а от вчинки...
Додаю напруги• 22 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А Ви в цій історії хто? Бо не факт, що все, сказане Вам цією дитиною, правда, а можливо лише її інтерпретація, далека від істини
Жена, что не понятно)
Заюшка_хозяюшка• 22 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
У вас в семье ребеное рос - это плюс, а она в гос учреждениях.

они поругались и расстались, и она оставила ребенка в роддоме.
Потом помирились. поженились и родили новых.
А почему про ту не вспомнили и не навещали даже - не знаю, может думали, что усыновили? Есть же мнение , что младенцев всех усыновляют.
Может еще что - не знаю.

Она пыталась добиться от них ответа....
Вроде как зачем нам тот ребенок - у нас свои есть, а она получается не своя.
автор Птица секретарь • 22 января 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка

Может еще что - не знаю.

Она пыталась добиться от них ответа....
Жаж який((
Але з іншого боку, ці діти не знали тортур і всякого насилля від цих своїх батьків, тому частенько прощають їм.
Так, у цієї дитини дуже турботливі бабуся і дідусь були.
Заюшка_хозяюшка• 22 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Жаж який((
дети после дет дома обычно не могут создать семью - не сформирован в детстве механизм .
А в семье это формирование есть.
У них в группе после 3 лет никого не усыновили.
Все погибги, никто не дожил до старости - наркоманы алкоголизм. Она одна живая в возрасте.
Она выучилась с красным дипломом, хотела доказать родителям, что они ее зря оставили - это ее держало.

Муж умер , она осталась с 2 мя детьми.
Сын сидел и алкоголик.
Она его любит, но говорить о нем стеснялась.
Причем это не обязательно гены - она созависима, по психологии, диктатор, и это скорее пример отношений в детдоме..
В созависимых семьях часто вырастают дети зависимые.

Когда родители оставляют детей , дети хотят заполнить эту яму оставленности.
И поэтому их тянет к ролителям.
Это может быть, если отдали на воспитание - тоже.
автор Птица секретарь • 22 января 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А в семье это формирование есть.

Муж умер , она осталась с 2 мя детьми.
Сын сидел и алкоголик.

И поэтому их тянет к ролителям.
Ви наче описали цю історію.
Він теж такий, на контакт важко йде з людьми, з довірою проблеми, з емоціями, емпатією теж. Навіть не знаю як так вийшло що одружився. Просто співпало, що у тієї дитини теж не благополучна родина і в них теж вийшла залежність. Було видно як вони гріються один об одного, точніше він об неї, шкода що зараз не так. Дивлюсь і переживаю щоб не спився.
Шкода Вашу знайому. Ще й з дитиною таке, ну зовсім щастям не назвеш.