Птица секретарь• 21 января 2025
Заможні батьки і ображені діти. Як би ви оцінили?
Як би ви оцінили? Чи варто спілкуватись дитині (вже дорослій, бл 40 років) заможних батьків з батьками, які поділили дітей на улюбленців і дали їм безтурботне життя, турботу, прийняття, допомогу, пасивний дохід, любов та увагу онукам від цих дітей,
... та не улюбленця, якого ростили бідні дідусь та бабуся, потім батьки вигнали з дому у 19, коли дитина сама вступила у престижний ВУЗ, ночі не спала - готувалась до усіх сесій та коеференцій і поєднувала дорослі проблеми з навчанням, потім використали цю дитину у своєму бізнесі, не заплативши (дитина на той момент вже мала свою родину, дитину)? Але ж, з іншого боку життя дали, в інтернат не здали і раз/два на рік щось дарують на ДН дитини чи онука, на людях розказують що усіх дітей люблять однаково і всіх однаково піднімали на ноги, але ця дитина не путьова і не вдячна. Чи мали б обовʼязок перед такими батьками як зазвичай діти мають перед батьками і доглядають в старості?
Птица секретарь
• 21 января 2025
Ответ дляТоптунша
А зачем бегают ищут родителей алкашню что в детдома сдали? Фантазия и надежда что родители любили или полюбят- надо только постараться, доказать и т д. И давление общества- родители это святое, они не могут просто не любить, так не бывает, значит ты сделал что-то не то, нормальных детей родители любят
Це точно. І тоді ще вина без розуміння за що
Птица секретарь
• 21 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Ви та сусідка, що завжди краще знає? Може він гуляв і жінку бив
Якщо аж так то це теж не спроста. Щасливі долюблені не бʼють
Птица секретарь
• 21 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Так чого Ви свою ситуацію до інших приміряєте?
Яку свою?
Дітей народжують дорослі і це відповідальність, у всіх здорових людей.
Топтунша• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Не любят его. А любовь не поддаётся рассудку.
Птица секретарь
• 21 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А взагалі менше лізьте в чужі сім´ї, Вас туди не запрошували свого носа пхати
Ви теж кидали, виганяли свою дитину?
Птица секретарь
• 21 января 2025
Ответ дляТоптунша
Так, дивні речі є у природі.
Топтунша• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Так, дивні речі є у природі.
Это обычное дело что в природе, что у людей. Просто кошка бросает и не кормит одного котёнка, а социальные нормы у людей такое сглаживают
Птица секретарь
• 21 января 2025
Ответ дляТоптунша
А чому так відбувається? За яким принципом відбувається цей поділ?
Домашня Зюзя• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Ви теж кидали, виганяли свою дитину?
19 років - то вже не дитина була, навіть по закону це доросла людина.
Але Ви щось занадто за нього розпереживалися. Ви розлучені, він розлучається - хочете пригріти чи що?
Не здивуюся, якщо Ви колишня дружина молодшого брата
Топтунша• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Все что угодно- не тогда родился, не от того мужчины/женщины, похож на свекра, свекровь, отца и т д, не тот пол ребёнка, не тот характер, не оправдал ожиданий (даже если ожидание было в 9 мес заговорить или в 1год уже на горшок проситься без обделывания штанов- все дефектный, разочаровал). И самое главное, ну не любят, противен, бррр..надо любить т к твой ребёнок а все равно раздражает хоть тресни
Птица секретарь
• 21 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Ні. По віку годжусь в матері, то ж помилились.
Птица секретарь
• 21 января 2025
Ответ дляТоптунша
Не уявляю як це, але значить буває. Шкода
Заюшка_хозяюшка• 21 января 2025
знакомую оставили в роддоме, потом родители поженились иродили еще 2х детей.
Она их нашла и получилось, что досмотрела и отца и мать, другие дети не смотрели за больными родителями.
Вот так бывает .
Полезна история или нет - решайте сами
Вот так бывает .
Полезна история или нет - решайте сами
Яжбоматуся• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Теж так думаю. Хоча не навчений емпатії, підтримці, тому що сам не знав цього.
У меня такой же муж, ужасно повлияли на нашу психику и семью его родители
ЯНаПэПэ• 21 января 2025
Або ви дуже згустили фарби і не зовсім правдиво написали про цього бідного родича; або ця дитина ’не улюблена’ - чужа дитина, від іншого чоловіка чи жінки, наприклад.
75В• 21 января 2025
По идее, дытынка в 40 годиков, такая умная с таким бэкграундом в виде престижного ВУЗа и конференций, уже сама могла бы многого достичь.
Швабристка• 21 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А Ви в цій історії хто? Бо не факт, що все, сказане Вам цією дитиною, правда, а можливо лише її інтерпретація, далека від істини
Можна й не питати, невістка звісно)))
Швабристка• 21 января 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
1000%
З написаного виходить, що розумничок рано женився , батьки цього не схвалили ( я їх розумію), але що ж поробиш, якщо дитятко виросло і хоче сім´ю. От і пішов будувати родину. Але без заможних батьків , в юності, яка б любов не була - а їсти хочеться.
Молодша ж дитина була при батьках. Тому так і вийшло.
Воздух в банке• 21 января 2025
Ответ дляШвабристка
1000%
А теперь в 40 развод,как у многих,а виноваты родители)
Блакитне небо• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Бабуся і дідусь ростили до підліткового віку, поки батьки з іншими дітьми перебрались до міста. Потім у старших класах ця старша дитина приїхала до батьків, гарно вчився, діло йшло до вступу, а дідусь і бабуся були вже старенькі.
Ця дитина а також від обох цих батьків? Бо як могли одного віддати бабусі, а інших залишити, якщо батьки заможні?
Кнопкотиць• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Це точно. Мені теж так здається. Але вони дорікають цій дитині, розказують усім який не вдячний. А дитина почуває вину і образу. Вину виховували все життя, постійно все не так і не то, не дивлячись на золоту медаль, медалі по спорту, вчену ступінь, все одно все не так.
Ну, то хай нагадває батькам , де і з ким він ріс, і скільки разів на рік вони його бачили .
Ответ дляПтица секретарь
Знаю від багатьох родичів і все ж бачу на свої очі. Це заможні люди, дуже видно коли одна дитина двієчник навчається в сша і їздить на люксовому авто вартістю в 3-кімн квартиру, живе у пентхаузі і тд, а ця дитина на копійці їздила, яку сама купила свого часу і жила у родичів своєї дівчини, тому що вигнали. І ніхто не приховував що на весілля не пішли до дитини, народження онука проігнорували і тд. Це дуже контрастно виглядає і ніхто цього не приховує, ще навпаки хизуються як наказують і тд.
Значит что-то произошло между родителями и ребенком, о чем вы не знаете, к кому равнодушен не нужно наказывать, а вот что вызвало ненависть у адекватных людей.
Швендяю містами• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Навпаки, він навіть не все усвідомлює і бачить. Як мале дитя.
Я стороння людина, але вхожа в цю сімʼю більше 20 років.
Треба змінити психотерапевта
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вот так бывает .
Полезна история или нет - решайте сами
Вот так бывает .
Полезна история или нет - решайте сами
Невже таке буває? Як у фільмі.
Чемна панночка• 21 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Не знаю. Вина і напевно дитяче бажання визнання батьками, туга за їх увагою, любовʼю, не розуміння чому тих люблять, а його ні.
Автор,ничего этого не будет,даже если Вы в лепешку расшибётесь.Нет у Вас обязанностей перед родителями.
Тушьмушьнюшь• 21 января 2025
Лучше не общаться с такими вообще. Заблокировать везде их, и все что с ними связано. Ведь для такого ребёнка, это травма на всю жизнь. Общаться с родителями, это постоянно поддерживать травму. Такие родители, не могут дать никакой поддержки, тепла, помощи(я сейчас говорю о ментальной стороне отношений). Ну так зачем тогда это общение? Мучить себя до смерти? А потом они ещё и все оставят любимым детям.
Короче, только полный разрыв отношений.
Морожена_курка• 21 января 2025
В мене так у чоловіка було. Мати ним знехтувала коли йому було 8 років. Створила нову родину , народила нову дитину . А чоловіка мого скинула на бабу . Він матері все життя намагався довести що гідний любові. В якийсь момент мені вже стало нестерпно дивитися на його страждання. Я «тихою сапою», так би мовити, вклала в його голову думку що є люди які люблять його таким який він є, якім не потрібно щосекунди доводити що він не гірший за інших, що вартий любові і поваги. І що насильно милим не будеш , минуле треба прийняти і відпустити. І знаєте , це спрацювало. Бо зараз « мамо» вже не молода , згадала що в неї є успішний син , тепер намагається ним маніпулювати , тиснути на якесь почуття провини, ніби він їй щось завинив . Але поїзд пішов 🤷♀️ Чоловік уже вийшов з позиції жертви . На маніпуляції не ведеться . На мамині вимоги реагує спокійно і зважено : це я можу і зроблю , а оце вибачай, в мої плани не входить. Я і діти тепер для нього справжня сімʼя. А матері його допомагаємо по мірі сил, не обділюючи себе. Тобто зараз він не кине все , ламаючи наші з ним плани щоб побігти до матері вирішувати якусь дрібʼязкову проблему висосану із пальця ( а раніше так було). Якщо ситуація дійсно складна і важлива, то звісно ми її не кинемо з нею сам на сам. А всяку дурню то вже нє , вибачте « мамо» та маємо інші плани.
Ондатрова шуба• 21 января 2025
Я обрала майже не спілкуватися. Матеріально допомогаю, раз на рік на кілька днів приїжджаю, на цьому все.