Вільний митець• 21 января в 08:41
Как понять по сигналам своего организма,что ты употребил/а больше калорий?
Вільний митець
• 21 января в 11:23
Ответ дляФрекен бок
усерусер роздає діагнози😂
Нікому я ніяких діагнозів не ставила.Нижче пояснила,що маю на увазі.Не згодні з моєю думкою - ну вибачте.
Вільний митець
• 21 января в 11:24
Ответ дляТрамвайGirl
Никак. Надо считать.
Было бы круто,если бы создали такой специальный прибор,который сигнализирует,когда норма калорий уже превышена.
Фрекен бок• 21 января в 11:25
Ответ дляВільний митець
Нет.Я читала что такое анорексия.Это даже когда ты голодный/голодная,и допустим пошёл/пошла к примеру с друзьями в пиццерию.Все едят,а у тебя диета,и уже сегодня есть нельзя.
Це рхп, як у вас, тільки в інший бік
Вільний митець
• 21 января в 11:28
Ответ дляФрекен бок
Це рхп, як у вас, тільки в інший бік
Так хто із нас любителька діагнози ставити - ви або я? До речі,як вас звати,скільки вам років?
Фрекен бок• 21 января в 11:29
Ответ дляВільний митець
Може паспорт одразу скинути?😂
У вас все занадто очевидно за сотнями ваших тем
Анонім-ка• 21 января в 11:41
Ответ дляКоренная киевлянка
Честно , если считать, то ох****шь от того, сколько лишних калорий мы едим..
Я сейчас на подсчете( уже бог знает какой раз на свою жизнь), когда втягиваешься ,то понимаешь сколько нужно. Но стоит расслабиться и зачастую ешь больше,чем стоит( особенно,если ты сладкоежка)
да, я в шоках постоянно( И сладкое коварное очень - его мало, но калорийная плотность зашкаливает) типа милка шоковафля, там три раза укусил - 160 калл) и тд и тп(
Анонім-ка• 21 января в 11:42
Ответ дляЯ не тону
Насправді, ніяк, як що ви хочете дізнатися про якийсь такий сигнал, типу їси-їси, і тут Оп! Сигнал, і ви перестали їсти і відклали недоїдений бутерброд.
Не сподівайтеся, такого не буває.
Організм сам не знає. Він лише через шлунок може визначити по об´єму. Ще відчуття ситості придає підвищення глюкози, але це все не про кількість калорій.
Їжа поступає, поступово (!) перетравлюється, поступово в організм надходять вуглеводи, білки, жири, вітаміни, мікроелементи..... Скільки чого в кінцевому підсумку надійде для організму загадка. Як і для всіх.
Тобто, ви поїли, а ще година-дві-три-4 йде процес травлення з вивільненням ’всього’, що зможе добути травна система
Не сподівайтеся, такого не буває.
и организм любит жирную калорийную еду)
Вільний митець
• 21 января в 12:35
Ответ дляАнонім-ка
:-( как же печально,но вкусно(
Вільний митець
• 21 января в 12:35
Ответ дляАнонім-ка
и организм любит жирную калорийную еду)
:-( грусть
Вільний митець
• 21 января в 13:51
Ответ дляФрекен бок
Може паспорт одразу скинути?😂
Ваше право.