Люблю ВалЄру• 21 января 2025
Дівчатам, які не голять ноги вище коліна...
Вчора на зйомку одягу запросили дівчину, і вона прийшла з поголеними ногами... до коліна. Вище - довге волосся, світлого кольору, АЛЕ! ноги виглядають як в єті, це просто жах, навіщо?
Якщо ви робите так само - знайте, це дуже помітно і виглядає не ок, я вже уявляю як хлопець веде рукою по нозі й потрапляє в ті хащі.
Нащо так робити?
Король дивана• 21 января 2025
В мене вище коліна на ногах волосся не росте. Я була здивована, що воно там може рости, коли моя дочка стала підлітком і в неї почало вище колін рости волосся на ногах
вентиляторная• 21 января 2025
У мене зверху від природи жодної волосинки, а знизу чорні, які постійно доводиться голити((
СирОжино пирОжино• 21 января 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так а логіка в чому?)) Типу економія часу? Чи вони правда думають, що не помітно? Та помітно капєц як...
Логіка в тому, що людині так добре. Комусь нравляться губи качки, комусь ні. Комусь світле волосся, комусь теине, а комусь взагалі руде чи сиве. В кожної людини свій вибір. Не ваш!!! А її!!! І якщо вам щось не подобається у вас є язик сказати людині в очі, а не срати за спиною. Показуючи на ваш погляд розумність, а на мій тупість