Бутерброд з ікрою• 21 января в 13:22
Питання тільки до заміжніх жінок. Напишіть, будь-ласка чесно?
Якщо б ви окрім вашого чоловіка більше нікому не подобалися,більше нікого не приваблювали б,вас би це засмучувало б?
Якщо чесно? :-)
Бочка порохУ• 21 января в 19:10
Ні, від того що я комусь подобаюсь моє життя на краще не зміниться, і ніяких бонусів це мені не принесе, а самооцінка від того що на мене гляне якийсь мужик чи зробить мені комплімент, від того не зміниться
Замулена ріка• 21 января в 19:11
А зачем бы мне нравиться тем, кто не нравиться мне? Мужа люблю, другие не интересуют, и их внимание только бы напрягало.
Кому-то может радуют поползновения озабоченных самцов в их сторону - типа там самооценку поднимают, заставляют чувствовать себя нужной, красивой, желанной и т.п., не осуждаю, все мы разные, и дофамин черпаем из разных источников. Но у меня от такой фигни лишь выброс кортизола с адреналином.
Смешнюча• 21 января в 20:22
Ответ дляБутерброд з ікрою
Почемує пугала бы?
Ну мне это странно, если людям я не нравлюсь даже просто в формате общения. Для меня это нетипично, я обычно комфортно общаюсь с любыми людьми, значит что то во мне поменялось настолько, что я вызываю в окружающих отвращение.
Уходя дверю не хлопать• 21 января в 22:06
Мене нє . Мене мій чоловік повністю влаштовує . І ні з ким іншим я себе не бачу . Окрім того мені не сумно і не погано на одинці із собою . Якщо не буду з чоловіком мені буде все одно добре . Моя найкраща компанія - я сама. Аби були гроші
З іншого боку якщо будуть гроші я точно комусь сподобаюсь 🤣
Мизимец• 21 января в 22:24
Ответ дляДаю справку
А хіба не приємно подобатись чоловікам? Це ж не протизаконо і на вірність в шлюбі ніяк не впливає)
Мені просто в кайф бачити, що в когось загоряються очі, отримувати компліменти.
В чому кайф? В тому, що якийсь лівий чувак вас роздягає поглядом? Подумки трахає? І ви така: вау
Даю справку• 22 января в 09:05
Ответ дляМизимец
))) А чому такі крайності?))
В моєму випадку це трохи інше. Зазвичай помічаю симпатії в свою сторону саме після якогось періоду спілкування. Маю середню зовнішність, так що не думаю, що Ваша гіпотеза невірна) Симпатія - це ж не тільки про завнішній вигляд, а й про характер, інтелект, уміння себе вести.
З такими чоловіками заводжу багаторічну дружбу без усіляких лав сторі. І таке буває, уявляєте?))
Бутерброд з ікрою
• 22 января в 12:10
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я і йому не подобаюсь,і що?
На розлучення тоді подайте.Навіщо вам життя з тим,кому ви не подобаєтеся?
Бутерброд з ікрою
• 22 января в 12:12
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А вам потрібен альфонс?Ви вже відповіли на питання - ваша краща компанія - це ви сама.
Бутерброд з ікрою
• 22 января в 12:13
Ответ дляСмешнюча
А вам не стало бы пофигу тогда на людей?
Бутерброд з ікрою
• 22 января в 12:14
Ответ дляЗамулена ріка
Ну так это же не противозаконно нравится кому-то ещё.Не изменять же.
Бутерброд з ікрою
• 22 января в 12:15
Ответ дляЛетчица
Вас чекає жорстоке розчарування.
Чому?Бо я нікому в цьому житті не подобаюсь?
Бутерброд з ікрою
• 22 января в 12:16
Ответ дляЕваАдамівнаРайська
Мені пофіг. :)
Що мені до чужих чоловіків?
Ніхто з ними вас лягати в ліжко не змушує.
Летчица• 23 января в 22:18
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не тому. Тому, що ви не молодієте.
Бутерброд з ікрою
• 24 января в 10:22
Ответ дляЛетчица
Не тому. Тому, що ви не молодієте.
Дякую вам за вашу відповідь.Але все звлежить від нас.Жінки в 20 можуть вилядати на 40,а жінки в 60 на 45.
Летчица• 24 января в 10:49
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так, це правда
Бутерброд з ікрою
• 24 января в 12:12
Ответ дляЛетчица
Так, це правда
Ну от,все залежить лише від нас самих
бЭйбА• 07 февраля в 20:19
Ответ дляБутерброд з ікрою
А якщо б не звертали?
То і фіг з ними головне щоб мій дивився з захопленням