Бутерброд з ікрою• 21 января в 13:22
Питання тільки до заміжніх жінок. Напишіть, будь-ласка чесно?
Якщо б ви окрім вашого чоловіка більше нікому не подобалися,більше нікого не приваблювали б,вас би це засмучувало б?
Якщо чесно? :-)
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:45
Ответ дляМона_Лиса
як що я схудну, я буду такою ж як тоді, коли мене гвалтували чи не давали жодного варіанту не зустрічатись з тими, хто хотів зі мною зустрічатись.
Тоді у вас енергетика така
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:45
Ответ дляРаз одела не бу
Ну как никого?
Мужа ж привлекает
Поэтому ничего с ее энергетикой не происходит, не выдумывайте
Мужа ж привлекает
Ну как выше писали,женщинам нравится нравится.
Мона_Лиса• 21 января в 13:45
Ответ дляБутерброд з ікрою
Тоді у вас енергетика така
я знаю, тому і не люблю чоловіків і жінок і людей впринципі
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:45
Ответ дляКсерокопия ночи
А як ви розумієте, що не подобаєтесь?
По поведінці.
Бачу_майбутнє• 21 января в 13:46
Я и так кроме свого чоловіка нікого не приваблюю, ні мене це не засмучує. Я би і не хотіла собі уваги зі сторони чужих чоловіків.
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:46
Ответ дляКонфиденциальность
Посміхайтеся людям, будьте щирою , не знаю що вам порадити . Просто любіть життя і себе в ньому, радійте простим речам. Я просто ще й оптиміст і не вмію сумувати довго, навіть, в нашій складній ситуації.
Всі люблять крутих блогерів,які розкручують свій канал,всі люблять красивих моднявих,стильних.Я на жаль невідношусь до цієї категорії людей.
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:47
Ответ дляМона_Лиса
:-(
Конфиденциальность• 21 января в 13:47
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я тих блохерів . навіть не дивлюся, не знаю які вони там є. Я спілкуюся з людьми навколо себе
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:47
Ответ дляБачу_майбутнє
Я теж не хотіла би зраджувати чоловікові.Але всеодно трішки неприємно що я нікого не приваблюю
Шопингмонстр• 21 января в 13:47
Я навіть не знаю чи комусь подобаюсь. Живу собі спокійно з цим, навіть не задумувалась про це.
ТрамвайGirl• 21 января в 13:47
Даже не знаю. С одной стороны, мы знаем, что чтобы понравится мужикам надо надеть все обтягивающее и каблы. Но я так не делаю. Мне важно выглядеть хорошо на свой вкус. Т е мне очень важно выглядеть привлекательно, но мерило я, а не посторонние мужики, и даже не мой муж. Хотя я когда дома я же не одеваюсь как на парад, а одеваюсь все же когда выхожу на люди, т е вроде как для других, но руководствуюсь все равно своими представлениями о красоте. В общем, все сложно😅
Ксерокопия ночи• 21 января в 13:48
Ответ дляБутерброд з ікрою
По поведінці.
Хрестяться?) Ну серйозно, якій саме поведінці? Бо може вам не падають в ноги і ви вирішили, що не подобаєтесь...
Угги_в_горошек• 21 января в 13:48
Да, я знаю что нравлюсь многим мужчинам и это меня держит в тонусе и моего мужа тоже
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:48
Ответ дляКсерокопия ночи
Та ні))))
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:48
Ответ дляУгги_в_горошек
Не знаю,я никому не нравлюсь(
Забула що?• 21 января в 13:49
Ответ дляГостра на язик
Зачем? Это комплекс какой-то? Для чего нравиться всем и вообще почему есть дело до всех?
Щас ухожу• 21 января в 13:49
Я считаю, что женщине даже полезно нравится, что ее замечают другие мужчины, это какой-то древний инстинкт выживания для нее самой.
Другое дело будучи замужней постоянно искать это внимание, флиртовать, заглядываться, такое не очень )
Бачу_майбутнє• 21 января в 13:49
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мені все одно, на те що я комусь подобаюсь, але до себе не підпускаю навіть дружніх обіймів серед друзів чоловіка, мені не комфортно коли чужий чоловік обійматись лізе, ще і при моєму чоловікові.
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:50
Ответ дляЩас ухожу
Я никого не привлекаю,к великому сожалению.
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:50
Ответ дляБачу_майбутнє
Я теж зраджувати не хочу.Але подобатись хотілося б.
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:51
Ответ длябЭйбА
Подобається коли і інші чоловіки звертають увагу
А якщо б не звертали?
Небоброїдка• 21 января в 13:52
Ответ дляГостра на язик
По привычке. Это раз. Два - а муж разве навсегда?
Аноним_• 21 января в 13:52
какой-то бредовый вопрос)
как вообще возможна такая ситуация?
муж, что незрячий? Если ему нравится женщина, как она может больше никому не нравиться?
как вообще возможна такая ситуация?
Небоброїдка• 21 января в 13:52
Ответ дляВкуси мене
Не знаю, как это - быть привлекательной только для одного мужчины
В 45+ узнаете
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:52
Ответ дляНебоброїдка
Может и навсегда.А может и не навсегда.Кто знает.
Бутерброд з ікрою
• 21 января в 13:53
Ответ дляАноним_
какой-то бредовый вопрос)
как вообще возможна такая ситуация?
Может и не нравится никому.