Мудрецыха мира• Изменено 21 января в 13:27

Давайте поиграем в игру. Все равно под анонимом. Что вам нравится или не нравитс

В интерьере квартиры или дома ваших друзей. Что бы вы хотели себе и чтобы вы переделали если бы были на их месте?
Морожена_курка• 21 января в 13:55
Большое красивое зеркало у родственников в гостинной висит, как картина. То есть не выполняет свои функции. Меня это удивляет, зачем?
Любительница• 21 января в 14:04
Ответ дляЛеди Г
Але ж ви б побували на морі?
Для мене подорож це і є життя.
Так , але тоді я могла залишитися без стиралкі, без газової плити, шпалери падали на голову,, з вікон старих так дуло що треба лягати спати в шапці, це не все я перерахувала.
А далі що мені робити після моря
Любительница• 21 января в 14:04
Ответ дляЛеди Г
Але ж ви б побували на морі?
Для мене подорож це і є життя.
Не бачила моря
Мюллерная• 21 января в 14:18
Ответ дляКнопкотиць
Ця мода вже наче відійшла ще років 5 тому?
Саме кабіни відійшли. А душі в будівельному виконанні на піку
Мюллерная• 21 января в 14:23
Ответ дляМорожена_курка
Може простір розширює?
А ось і я• 21 января в 14:28
Не подобається керамограніт, дешевий ламінат, лінолеум. Не люблю душові кабіни. Не подобається хай-тек.
А ось і я• 21 января в 14:29
Ответ дляМорожена_курка
Воно на стелі висить, в нього не можна подивитися ?
Морожена_курка• 21 января в 14:30
Ответ дляА ось і я
Над диваном, как картина, никто в него не смотрит))
Щебетушка• 21 января в 14:39
Ответ дляЛеди Г
Але ж ви б побували на морі?
Для мене подорож це і є життя.
подорож в 3 тижні на рік в кращому випадку, а решта часу жити в обдертій квартирі?)
Меня не звали• 21 января в 14:40
Ответ дляЛюбительница
Не бачила моря
Ну, власне, а хтось бачив море. І гори, і озера, і океан, і музеї, і площі, і мости, і кав´ярні.
А ви і не доробили ремонт, і не бачили нічого.
Попельшка• 21 января в 14:41
Ответ дляМорожена_курка
Відповідь: декор.
Любительница• 21 января в 15:21
Ответ дляМеня не звали
Я живу в комфорті, а не в хліві.
Збираю знову і дороблю, поставлю двері нові і підлогу зроблю нову. І все.
Побачити море і жити в руїнах таке собі задоволення.