Яжемать Мне можно• 21 января 2025
Трохи відволіктись
Дівчатка, потрібна базова, щільна бавовняна футболка. По типу COS, але не за всі гроші світу. Порадьте будь лака, в яких фірмах глянути
Альдебаран• 21 января 2025
Неплохие в Резервд, смотрите качество премиум, 100% хлопок. Много цветов, хорошая горловина, плотные.
КликОЛЬКА• 21 января 2025
А якісь не дуже довгі (зріст 160) і не занадто широки (вага 48), де подивитись?
Железобетон• 21 января 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
в мене 160, беру в юнікло, білі, на ог 94-96 - М
не широкі, й норм по довжині
КликОЛЬКА• 21 января 2025
Ответ дляЖелезобетон
не широкі, й норм по довжині
Дякую!
Яжемать Мне можно
• 21 января 2025
Ответ дляИграю у края
Так берите Юникло, только они немного маломерят и длиннее Кос
Вони будуть задовгі. І по фасону трохи не те.Хоча так, по якості вони норм.
Яжемать Мне можно
• 21 января 2025
Ответ дляАльдебаран
Дякую