Ло Шарик• 21 января в 16:54

щастя в парі залежить від жінок?

Прочитала про передачу "Щастя з Олегом Чабаном", психиатром.

Он в себе?
Така бойова Я• 21 января в 17:10
Вдумайтесь в само слово ПАРА - это двое. Это две части. ДВЕ) Как может зависть все от одного? Ну бред же, даже чисто логически)
автор Ло Шарик • 21 января в 17:10
Ответ дляДавно без алко
Да, сегодня в новостях один был.
Наторговал с начала войны 1млн баксов
Это кто интересно? )) не читаю новости
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 января в 17:10
допустим, жену не удовлетворяет муж. это она сама виновата.
забиякина• 21 января в 17:10
Ответ дляВерСаСе
Тобто, Ви токс? Співчуваю близьким
Я задаю настрій в домі
Поганий в мене рідко. Це нормально.
ВерСаСе• 21 января в 17:11
Ответ длязабиякина
Я задаю настрій в домі
Поганий в мене рідко. Це нормально.
Це ненормально, що Ви транслюєте свій поганий настрій на всіх членів родини, Ви токсична людина.
забиякина• 21 января в 17:11
Ответ дляЛо Шарик
Ну, это все умеют.

С другой стороны - если дети довели до ручки, муж не удовлетворил, денег не принёс, а виновата женщина и её плохое настроение) муж никак не влияет, конечно
В мене такого не буває, секс і гроші є завжди
Пригощаю кашею• 21 января в 17:11
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ви мабуть щаслива дружина і мати ангелочків?
Так, я щаслива дружина. З третьої спроби. А мої діти живі, дякуючи Богові. Не ангели.
автор Ло Шарик • 21 января в 17:11
Ответ длязабиякина
Вы мой герой
Пригощаю кашею• 21 января в 17:11
Ответ дляЯ шалунья
Удобно,знову жінка винувата
Чому винувата?
забиякина• 21 января в 17:11
Ответ дляВерСаСе
Ок, але живуть і дуже люблять☺️їм нормально
Насильно нікого не тримаю
ВерСаСе• 21 января в 17:12
Ответ длязабиякина
Насильно нікого не тримаю
Зі всякими живуть. Навіть з алкашами, вбивцями, маньяками, чоловіка не дуже шкода, це його вільний вибір, більше шкода дітей. І Ваш отой смайл просто жесть.
забиякина• 21 января в 17:14
Ответ дляВерСаСе
Дитина має право вибору, де жити
Вона доросла і забезпечена. Жалійте своїх😉
ВерСаСе• 21 января в 17:15
Ответ длязабиякина
Дитина має право вибору, де жити
І для Вас це норма? Ок. Вибачте, ну і жестяк. До побачення, сподіваюся, в реальному житті ми ніколи не зустрінемося.
Леди_на_драндулете• 21 января в 17:16
Ответ дляПригощаю кашею
Тобто, невдачі у попередніх шлюбах цілком на вас? І як воно?
забиякина• 21 января в 17:16
Ответ дляВерСаСе
Що дитина має право робити вибір, де жити. Так, норма
Що, як у мене поганий настрій, мене не треба чіпати -так, норма
До побачення 👋
Давно без алко• 21 января в 17:17
Ответ дляЛо Шарик
Это кто интересно? )) не читаю новости
Та хрен какой-то справки от мобилизации продавал
Колишня муза• 21 января в 17:18
Ответ дляЛо Шарик
Чем прикольный?
Мне он с этой идеей уже и не зайдёт никогда
козел ,
сел на козу ’шерше ля фам’
Така бойова Я• 21 января в 17:18
То есть эта фраза вообще такая интересная) Такой какой-то формат странный вышел, если женщина во всем главная и он с себя снимает всю ответственность и от нее зависит, значит матриархат, так)? А значит такие патриархальные выражение как он брякнул не принимаются и провоцировать не стоит как раз мужику)
Накося выкуси, Олежка))
Пригощаю кашею• 21 января в 17:19
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У другому шлюбі так. Вибрала не того чоловіка. Нічого з цього не вийшло.
Перший навіть рахувати не слід, ми були обоє молоді і пристрастні, одружилися в 20 років, шкільне кохання...а потім він закохався в іншу. То й не було свідомим вибором дорослої людини.
Іллюха Перчик• 21 января в 17:21
Стихія жінки більше емоційна а в чоловіка фізична.Жінка сильніша за чоловіка емоційно.Це в ній закладено від природи,для того що б 9 місяців народжувати дитину а потім ще виховувати.тому природа в жінці заклала більш міцну та стійку психіку.Жінка набагато швидше адаптується якщо чоловіка не стало чи ви розійшлися.Поки чоловік мучится вона вже може з іншим ходити.А чолові сильний в стресових ситуаціях на коротких відрізках часу - коли потрібно приймати швидкі рішення.Але коли жінка його пиляє в дома постійно,то чоловік в буквальному сенсі цього слова,розвалюється.Починає пити,курити,впадає в інші залежності,починає хворіти.Тому,робимо висновки,якщо чоловік себе адекватно веде,не пє не курить не займається всякою фігньою і не зраджує,а жінка кожного дня його мучить і пиляє,виносить мізки то це означає що вона дійсно причетна до того,якою є психологічна атмосфера в домі.Але якщо чоловік курить,пє,постійно лупить дружину при тому що вона близька до ідеалу жінка і ніяких провокацій з її сторони немає - то значіть він винен в цьому.Однозначно і не скажеш бо бувають різні ситуації і різні люди.Але дуже в багатьох випадках жінки являються тими хто перші подають на розлучення і причини самі не суттєві,їй просто хочеться перескочити на інший банан або на іншу гиляку,що б спробувати других емоцій.
ФсеСама• 21 января в 17:22
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Конечно, жена виновата. Муж всех удовлетворяет, а ее - нет.
автор Ло Шарик • 21 января в 17:23
Ответ дляІллюха Перчик
Хто всрався
Іллюха Перчик• 21 января в 17:24
Ответ дляЛо Шарик
Хто всрався
Така бойова Я• 21 января в 17:25
Ответ дляІллюха Перчик
https://youtu.be/WjfwvOMP6Ps
А вам кто в теме спамить разрешал, а? У нас тут матриархат, так что кыш..
Іллюха Перчик• 21 января в 17:27
Ответ дляТака бойова Я
Я спілкуюся з автором повідомлення ви мені не заважаєте.А Анну Теодорович ви не любите,як вампір світла.Ну що ж...Всіх не полюбиш,всім не сподобаєшся.Та і не потрібно це нікому.
Леди_на_драндулете• 21 января в 17:31
Ответ дляПригощаю кашею
Ви чомусь до чоловіків як до недієздатних осіб ставитесь, які не несуть ніякої відповідальності. Але то ваше діло. Сподіваюсь тільки, якщо у вас є донька, ви не передасте їй свої установки.
Така бойова Я• 21 января в 17:33
Ответ дляІллюха Перчик
Ишь ты, мешают ему) Мне может ваши темы спамные мешают и что)? А вам не мешало круг интересов сменить, гляди бы и нашли кого-то.. Хотя... Это я поторопилась с выводами)
Іллюха Перчик• 21 января в 17:34
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Якщо чоловік адекватний а жінка не адекватно себе веде то жінка винна,якщо чоловік не адекватний а жінка добре себе веде то чоловік винен.Але останнім часом стало так,що все таки жінка розвалює відносини і не дивится ні на дітей ні на тим більше сімю.Скільки таких історій я переслухав.А все через вседозволенність яка впроваджується та насаджується звідусіль.
Пригощаю кашею• 21 января в 17:35
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вона вже мала досвід стосунків з ’не тим’ чоловіком. То розуміє що до чого.
Чоловік у стосунках завжди керований жінкою. І як жінці нема чого в ньому ’перевиховувати’, то це буде гармонійна пара. А як жінка обрала воду в стакані, а хоче налити з нього вино, то очевидно, що вода на вино не перетвориться
Іллюха Перчик• 21 января в 17:36
Ответ дляТака бойова Я
А я нікого не хочу шукати.