долой_лама• 21 января 2025
Сьогодні у мене день народження, і все як завжди
От сьогодні мені 45, маю чоловіка і двох синів, наче нормальна сім´я. Сьогодні прийшли куми і свекри, і кожен тост- за те щоб ще народили дівчинку. Говорю-одразу після вас) Так у нас все нормально, у нас є, а вам треба! В силу свого виховання, я їм не сказала, що насправді мені треба. Що не так?
західний_діалект• 21 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
Для появления в семье младенца да, это дофига.
Не видумляйте
багато мам постарше, було б здоров´яі бажання( ну і гроші звісно)
Амелі на мілені• 21 января 2025
Ответ дляБез Баяна
Тільки хворі люди можуть таке бажати в 45 жінці в якої вже є діти.
З днем народження!
У меня детей нет и до 45 ещё три года, но я б тоже подумала, что люди хвори, если бы пожелали мне детей
Ніколи не розуміла людей які намагаються всунути свого носа в чужі труси і розказати кому/ коли / кого треба народжувати. Мабуть дорослі люди самі розберуться ) .
З днем народження! Здійснення мрій , успіхів у всіх починаннях , великих та малих звершень. Кохання великого та чистого . Будьте щасливі та здорові зі своїми хлопцями
Указка• 22 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
С чего бы? В каком же возрасте недофига?
Фісташкова кава• 22 января 2025
Ответ дляУказка
Да, рожайте хоть в 50 :) я считаю по другому. Мне 45 и мне младенец нафиг не нужен в таком возрасте. Я ночами спать хочу и не хочу в 48 на детской площадке тусить :) мое мнение детей нужно
рожать до 35, максимум 40.
неДоПриличий• 22 января 2025
Ну.. Во-первых я поздравляю Вас с Днём Рождения! 🌹🌹🌹
Во-вторых шлите всех лесом, это ваша жизнь и только Вы вправе решать сколько детей Вам рожать.
Пы. Сы. Так прикольно, у меня тоже сегодня ДР и тоже исполнилось 45 лет)))
Указка• 22 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
рожать до 35, максимум 40.
Мне 42 и я планирую третьего через год где-то, как работа позволит. Ну незнаю, чем вам так детские площадки не угодили)
Вапщета• 22 января 2025
Ответ длядолой_лама
То вже давайте
То вітаю вас, чарівна пані, з вашими народинами! Нехай щастить у житті, чоловік любить і підтримує, діти поважають а друзі тільки радують та цінують
БлинчикБезСметанки• 22 января 2025
Приймайте щирі вітання! Мені 40 ось-ось, донечці 14 років, а свекруха при кожній зустрічі каже: вам ще хлопчика потрібно) ну чим думає ця людина?))) теж, так дістає, всередині все кипить, терплю, але не знаю, як зірвусь, що відповім
Без Баяна• 22 января 2025
Ответ дляУказка
А 45 это так много?
А по Вашому мало? Коли дитині буде 15 і її потрібно буде ставити на ного, то жінці буде 60.
Без Баяна• 22 января 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Якщо немає - це одна справа, а от коли є і двоє, то треба думати трохи головою.
Указка• 22 января 2025
Ответ дляБез Баяна
И? Минимум ещё 5 лет до пенсии, в чем проблема?