Долпоеп

krasotalisa• 22 января в 04:10
Ответ дляТелипат
Так а зачем заявлять об этом?
предвиборчі теревені, на болюче надавив

krasotalisa• 22 января в 04:12
він стара людина в маразмі, страшно що він натворить, разом з дружком-наріком

Love_Love_Love_• 22 января в 04:14
Ответ дляkrasotalisa
Цікаво як стара людина в маразмі став вдруге Президентом США?
Так смішно от ці коменти читати Ваша КРАСОТАЛІСАТАВЕР, як мінімум десь поруч його стоїть

krasotalisa• 22 января в 04:19
Ответ дляLove_Love_Love_

шо? Посмійтеся якшо вам смішно, мені не дуже. Я не щнаю які недалекі за нього голосували.

krasotalisa• 22 января в 04:23
Ответ дляLove_Love_Love_

і його заяви про Канаду, Гренландію, це не маразм? І загравання з головним терористом 21 сторіччя це адекватні рішення адекватної, розумною людини? Тоді наші з вами поняття про адекватність дуже сильно відрізняються.

Ответ дляkrasotalisa
ну большинство народа проголосовало. не нужно превозноситься и считать большинство народа америки тупыми.

ольга521962• 22 января в 06:20
Він для мене вже не існує як президент, нащо так брехати, за нього за тільки це і проголосували. Тепер що б він не сказав- для мене це брехня!!!!

Viktoriia2024• 22 января в 06:43
Ответ дляольга521962
Ви серйозно? Американці голосували за нього щоб закінчилась війна в Україні?😆

Ответ дляcheryl
Ви серйозно?
А зеклоуна спитати? Бо це воно йшло у президенти щоб припинити війну на Донбасі. І?
Чи ви, як то в народі кажуть - у чужому оці порошинку бачите, а в своєму то бревно не помітили?
а можна десь почитати передвиборчу програму зеленського, чи це секретний документ?
він там ще обіцяв їздити на роботу велосипедом і розстріляти раду, за це ж наче голосували?

Flower Girl23• 22 января в 07:43
Ответ дляольга521962
Это Вы сейчас про Зе, как я поняла?

Ответ дляLove_Love_Love_

Це не показник, що він розумний
Це показник, що виборці дурні
Ну і конкуренти - не кращі
Це показник, що виборці дурні
Ну і конкуренти - не кращі

Love_Love_Love_• 22 января в 08:10
Ответ дляviter33
Це не показник, що він розумний
Це показник, що виборці дурні
Ну і конкуренти - не кращі
Це показник, що виборці дурні
Ну і конкуренти - не кращі
Так, дурні 300 міліонів))))
300 міліонів дураків живуть в США.
Ну вам не смішно самій?
300 міліонів дураків живуть в США.
Ну вам не смішно самій?