Долпоеп
Love_Love_Love_• 22 января 2025
Ответ дляviter33
За Трампа проголосувало менше, ніж 300 млн.
Тому сподіваюся, що дурнів у США менше
Вам взагалі різниці немає що відбувається в США.
класс123-7dcf• 22 января 2025
Ответ дляkissaniya
Да у нас тоже за яныка большинство проголосовало. Вроде бы. Сбежал от народной любви в ростов
В 2010 году Юлии Тимошенко на выборах не хватило 4% победить Януковича, возможно картина могла бы сложится по другому...
TANYA 0 0 0 0• 22 января 2025
Та взагалі, мені інавгурація президента Америки як кадр із якогось фільмах жахів про пристаркуватих збочинців ( Трамп із своєю меланією, байден, Ніколаєнко із коханням свого життя філом рафіном)
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ще є наркоман-марсіанин
Він дещо молодший
Меланка- супер. Натягнула капелюха на очі і ’мала я вас усіх в носі, щоб очі мої вас не бачили’
Він дещо молодший
TANYA 0 0 0 0• 22 января 2025
Ответ дляviter33
Ще є наркоман-марсіанин
Він дещо молодший
І ще діти трампа які живуть в іншому світі , іншій реальності і вони майбутні президенти і керівники
дякую аж підскакую• 22 января 2025
Скажу вам по секрету,
Трамп на этом форуме не сидит
Пишите письма в белый дом
Трамп на этом форуме не сидит
Пишите письма в белый дом
TANYA 0 0 0 0• 22 января 2025
Ответ дляviter33
Діти (син Трампа) одразу знайшли винних в пожежах в Каліфорнії !!
Одразу видно - майбутні політичні лідери ростуть !!
Або донька із зятем, пишуть що дуже талановита і розумна, і багатодітна мама і чудовий політик, і дизайнер))) ну чому б ні )))? При такому таткові тут ким захочеш тим і будеш )
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Вони хоча б не лізуть в політику (Іванка)
Бо син - і в Каліфорнії винних шукає , і в Гренландію літав референдум полярних ведмедів за приєднання до США організовувати.
Активність прямо пре, напевно Маск відсипав трохи ’енерджайзера’
TANYA 0 0 0 0• 22 января 2025
Ответ дляviter33
Так минулої каденції трампа вона з ним десь їздила по зустрічах з політиками
TANYA 0 0 0 0• 22 января 2025
Ответ дляviter33
Ще є наркоман-марсіанин
Він дещо молодший
Думає мабуть що ’ блін прийдеться ще декілька років таку фігню терпіти , жити в білому домі, а так могла б бути десь на островах біля моря океану і не паритись’
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Та 100%
І думає - ’ і тому старому вже 78,5, деменція, маразм. Але ж житиме ще довго, с..ка!! - он Сашенка зі 100-річним Рафіним вже скільки чекає.... А тепер ще усіх тим маразматиків, долб...бів і наркоманів кожного разу терпіти... Халепа, одним словом...’
TANYA 0 0 0 0• 22 января 2025
Ответ дляviter33
Та 100%
Ніколаєнко і справді виходила заміж за 70+ річного діда міліардера, а він живучий зараза , ще і двох дітей родила. Мабуть неземна любов
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Та блін!
Так лоханутися!!
Сподівалася ж пару років - і ’безутішна вдова’
А тут на тобі !!((
І ще ж ходить і навіть на збирається (коханий чоловік) ((((
Так лоханутися!!
А тут на тобі !!((
JannyMoney• 22 января 2025
Ответ дляkrasotalisa
і його заяви про Канаду, Гренландію, це не маразм? І загравання з головним терористом 21 сторіччя це адекватні рішення адекватної, розумною людини? Тоді наші з вами поняття про адекватність дуже сильно відрізняються.
Мексиканский залив решил переименовать
Ответ дляviter33
ПОКИ ЩО США є сильною державою, від військової, політичної та фінансової допомоги якої залежить Україна (на жаль)
Тому мені різниця є, хто очолює США і що там відбувається
Зависит не к сожалению, а вполне закономерно.
И это результат голосования не дурных украинцев за умных политиков