Телипат• 22 января 2025

Ну что мистер Трамп , прошли 24 часа. Где резутат?

Долпоеп
krasotalisa• 22 января 2025
і ви повірили цьому балаболу?
автор Телипат • 22 января 2025
Ответ дляkrasotalisa
і ви повірили цьому балаболу?
Так а зачем заявлять об этом?
krasotalisa• 22 января 2025
Ответ дляТелипат
Так а зачем заявлять об этом?
предвиборчі теревені, на болюче надавив
автор Телипат • 22 января 2025
Ответ дляkrasotalisa
предвиборчі теревені, на болюче надавив
Шоб он подых
krasotalisa• 22 января 2025
він стара людина в маразмі, страшно що він натворить, разом з дружком-наріком
автор Телипат • 22 января 2025
Ответ дляkrasotalisa
У него деменция уже
Love_Love_Love_• 22 января 2025
Ответ дляkrasotalisa
Цікаво як стара людина в маразмі став вдруге Президентом США?
Так смішно от ці коменти читати Ваша КРАСОТАЛІСАТАВЕР, як мінімум десь поруч його стоїть
krasotalisa• 22 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
шо? Посмійтеся якшо вам смішно, мені не дуже. Я не щнаю які недалекі за нього голосували.
krasotalisa• 22 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
і його заяви про Канаду, Гренландію, це не маразм? І загравання з головним терористом 21 сторіччя це адекватні рішення адекватної, розумною людини? Тоді наші з вами поняття про адекватність дуже сильно відрізняються.
Елена1265• 22 января 2025
Обещанного три года ждут
Зеленский тоже обещал АТО закончить. Как раз за 3 года и выполнил свое обещание
На Краю• 22 января 2025
Так он балабол обыкновенный. Я им всем уже не верю давно. Все врут.
Seehund• 22 января 2025
Очередное битьё в интернете, очередного кумира, ничему людей жизнь не учит.
Bosikom• 22 января 2025
Ответ дляkrasotalisa
ну большинство народа проголосовало. не нужно превозноситься и считать большинство народа америки тупыми.
Feel good• 22 января 2025
Він каже уже, що протягом пів року.
kissaniya• 22 января 2025
Ответ дляТелипат
Так а зачем заявлять об этом?
Выборы выборы кандидаты - п...ры
kissaniya• 22 января 2025
Ответ дляBosikom
Да у нас тоже за яныка большинство проголосовало. Вроде бы. Сбежал от народной любви в ростов
Fashion4• 22 января 2025
Ответ дляНа Краю
🤝🏼 Тоже никому давно уже не верю. Ни нашим, ни США, ни Европе. Все думают в первую очередь о себе, на народ всем посрать
ольга521962• 22 января 2025
Він для мене вже не існує як президент, нащо так брехати, за нього за тільки це і проголосували. Тепер що б він не сказав- для мене це брехня!!!!
Viktoriia2024• 22 января 2025
А я впевнена що війна закінчиться вже скоро 🙏
Viktoriia2024• 22 января 2025
Ответ дляольга521962
Ви серйозно? Американці голосували за нього щоб закінчилась війна в Україні?😆
Екатерина27• 22 января 2025
24 часа))))
Та тут хоть бы за 24 месяца справился….
cheryl• 22 января 2025
Ви серйозно?
А зеклоуна спитати? Бо це воно йшло у президенти щоб припинити війну на Донбасі. І?
Чи ви, як то в народі кажуть - у чужому оці порошинку бачите, а в своєму то бревно не помітили?
Решка7777• 22 января 2025
Ответ дляольга521962
Не только за это , и он работает на свою страну
И он начал делать
ішо• 22 января 2025
Ответ дляcheryl
Ви серйозно?
а можна десь почитати передвиборчу програму зеленського, чи це секретний документ?
він там ще обіцяв їздити на роботу велосипедом і розстріляти раду, за це ж наче голосували?
ішо• 22 января 2025
Ответ дляРешка7777
И он начал делать
він популіст, якому світила в´язниця
iryna _b• 22 января 2025
Щось наш розбалакався і це він не буде і те нам не так і взагалі він в гарних відносинах з Трампом.
Про гарні відносини геть не віриться
olshe11• 22 января 2025
Так он уже подписал 78 указов вчера.
Flower Girl23• 22 января 2025
Ответ дляольга521962
Это Вы сейчас про Зе, как я поняла?
viter33• 22 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це не показник, що він розумний
Це показник, що виборці дурні
Ну і конкуренти - не кращі
Love_Love_Love_• 22 января 2025
Ответ дляviter33
Це не показник, що він розумний
Це показник, що виборці дурні
Ну і конкуренти - не кращі
Так, дурні 300 міліонів))))
300 міліонів дураків живуть в США.
Ну вам не смішно самій?