Шаманю второпях• 22 января в 09:52
Потрібні поради
Маємо: полізла донизу нижня третина обличчя, брильки, шкіра під підборіддям((( ну і сльозова з носогубкою туди ж.
Питання, що його робити, щоб дієво.
Які варіанти? Дівчата, ви ж робили, ви знаєте?)
Питання, що його робити, щоб дієво.
Будьте так ласкаві• 22 января в 09:56
Перше, про що треба подумати- постава. Якщо є з цим проблеми, то птоз буде йти швидше,ніж у людини,в якої нема проблем у вигляді комп´ютерної шиї. Друге- відсутність зубів та проблеми прикусу,якщо ці питання можна вирішити, то і птоз загальмує.
Одразу розповім про нитки, ставити їх нема сенсу, як тільки набряк спаде повністю, ви побачите, що ефекту нема.
Шаманю второпях
• 22 января в 11:45
Ответ дляБудьте так ласкаві
Нема
Шаманю второпях
• 22 января в 11:46
Ответ дляСосиска_Втесте
Сколько вам лет? Есть лишний вес?
45, нема. 55 кг при зрості 170