Сердючка• 22 января 2025

Кто не брал на роды мужа, почему вы так решили?

Дайте подумать• 22 января 2025
Бо мені у цей час він не потрібен,я маю бути сама, щоб зосередитись і сконцентруватись на процесі. Я і з лікарем домовлялася, щоб не стояв над душею, викликала кнопкою.
Як ухурделю• 22 января 2025
Ответ дляОпля Картопля
Якщо ви не народжували разом з чоловіком,вам же немає з чим порівнювати от і все.
беріть вище - якщо чоловік не був на пологах то не може вважатися батьком. бо просто потикав 2 хвилини і всьо. а тут аж на пологах був, можливо навіть героїчно свідомість втратив, можливо лібідо впало і більше дітей не хоче щоб знову не йти на спільні пологи. херой! бачив ваші страждання, підтримував, цінує і любить ще більше
Ласую колобками• 22 января 2025
Ответ дляОпля Картопля
Если кесарево - недомать, если не пришел на роды - недоотец
Грабля• 22 января 2025
Ответ дляЗабула що?
А про що ви пишете
Я теж не зрозуміла.
Люди зробили так, як вважали для себе потрібним.
Рождение ребенка - это важный момент в жизни и мужчины , и женщины. Зачем пропускать такой важный момент? Сила эмоций, которая есть на родах и сразу после - не сравнить даже с экстремальными развлечениями.
Забула що?• 22 января 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Робили дитину разом, а як народжувати - то він в кусти
Неподобство
Тоскующая• 22 января 2025
Могу сказать, начитавшись советчицы. У них две причины:
1. Муж - мамин пирожочек, которого надо оберегать от реальности жищни и который впадает в истерику или обморок от капли крови.
2. Женщина наслушалась, что потеряет сексуальный интерес. А она не уверена в себе, и в муже, и в его эрекции тоже))
3. Реже, но бывает. Муж - скотыняка, которая не только не поддержит, а еще и будет гадости говорить. И женщина не готова к своим страданиям физическим добавлять моральные
Забула що?• 22 января 2025
Ответ дляГрабля
Ну то й не пропускайте
В кожного своя думка про це.
Чому ви тільки свою вважаєте правильною і прийнятною для всіх?
Ласую колобками• 22 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Неподобство
Пусть лучше подгузник меняет, гуляет с колясочкой и играется
Так будет больше пользы)))
Тоскующая• 22 января 2025
Ответ дляЯк ухурделю
не брала, нашо він там.
ще можу зрозуміти коли чоловік сам хоче, але це дуже рідко буває. але коли не хоче і його змушують, думаючи шо він капєц як оцінить страждання, то це дурня.
у чоловіка потім психологічна травма на все життя
Мій не українець, тому він навіть варіанту не розглядав, щоб не бути зі мною. Травми нема. Як і у всіх знайомих, 100% яких були присутні при народженні своїх дітей
Тріль підпільний• 22 января 2025
Муж был на родах( кесарево) для поддержки и фотографировал наших двойняшек
Тоскующая• 22 января 2025
Ответ дляСлава Українi
Нууу, я бы без мужа не справилась
Аналогично.
Тяжелые роды, очень помогал.
Вторые были в ковид, позвонили ему из роддома только перед переводом в родзал, мчался 200+км/ч, чтоб успеть. Это к вопросу о том, надо ли самому мужчине
Грабля• 22 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Ну то й не пропускайте
В кожного своя думка про це.
так я никого не заставляю присутствовать на родах
Тоскующая• 22 января 2025
Ответ дляВкаблучках
И что за делание у мужа на родах сидеть, я понимаю муж кушать готовит поубирает ночью с малышом ходит, с этого толку больше
А одно другому как-то мешает? Мой и на родах присутствовал, и первый месяц ребенка обслуживал полностью, т.к. я ходить не могла, только кормила
Забула що?• 22 января 2025
Ответ дляСлава Українi
Нууу, я бы без мужа не справилась
А що б було, якби партнерські пологи не практикували? Чи чоловік за якихось причин не зміг бути поруч. Хвороба, відрядження, наприклад. Не народили б?
Забула що?• 22 января 2025
Ответ дляГрабля
Не заставляєте, але осуджуєте
ШанельКуКу• 22 января 2025
Муж медик, поэтому хоть и не брала специально. Сам пришёл
Мона Лиза• 22 января 2025
Я ходила двічі на пологи подруги, її чоловік категорично відмовлявся, щоб не побачити чогось не того і потім не розлучитися, бо йому друзі казали, що потім проблеми в інтимі можуть бути.
А, якщо шо, вони все-рівно розлучилися коли молодшому виповнилося 2 роки.
Забула що?• 22 января 2025
Ответ дляТоскующая
Аналогично.
Тяжелые роды, очень помогал.
По місту мчався 200 км/ч?! Грубо порушуючи правила та наражаючи на небезпеку оточуючих.
Знайшли, чим хвалитися
Тоскующая• 22 января 2025
Ответ дляГрабля
У меня другое мнение. Как и у мужа. Если б это был муж, который в больнице, с ним что-то делают больное и ужасное, с риском для жизни его и вашего ребенка, вы бы сидели дома потягивая вино? Или хотели бы быть рядом и обеспечить всю помощь и моральную поддержку, которую можете?
Грабля• 22 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Не заставляєте, але осуджуєте
Не пишите ерунду. Высказывание своего мнения - это осуждение ?
Забула що?• 22 января 2025
Ответ дляГрабля
Звичайно. У вашому виконанні
Як ухурделю• 22 января 2025
Ответ дляЛасую колобками
Так будет больше пользы)))
от хай ті які разом прожили цей чудєсний момєнт рождєнія рєбєночка, розкажуть чи приймає їх чоловік якусь ще участь в житті дитини, окрім як був на пологах і звісно при зачатті))
Опля Картопля• 22 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Не заставляєте, але осуджуєте
А ви оскждпєте,тих хто був)
ШанельКуКу• 22 января 2025
Ответ дляГрабля
Да, это так
Это важнее свадьбы и других праздников
Эмоции тех минут, эти совместные фото даже не передают сотой части
Я бы справилась и без мужа, у меня очень комфортные роды были
Но, важно разделить эти эмоции в те минуты вместе
Тоскующая• 22 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Знайшли, чим хвалитися
По трасі, майже пустій, бо ми не в Києві, уявляєте? А він, на відміну від деяких людей, не ідіот, а просто небайдужий чоловік і батько. І хороший водій
Грабля• 22 января 2025
Ответ дляТоскующая
А в чем оно другое? Я написала, почему важны совместные роды
Забула що?• 22 января 2025
Ответ дляОпля Картопля
А ви оскждпєте,тих хто був)
Ні
Я кажу, що це рішення кожної пари. Як вони вважають для себе.
Покажіть хоч одне слово засудження в моїх дописах
Забула що?• 22 января 2025
Ответ дляТоскующая
І пологовий теж на трасі?
Опля Картопля• 22 января 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Звісно,а як це пов´язано? Зараз дитині вже десять років,і до лікаря водить,і в школу на зібрання ходить
Тоскующая• 22 января 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Я написала. Приймає. Перший місяць я могла лише годувати грудьми, навіть себе майже не обслуговувала. І так два рази. Більше скажу, коли тато відсутній кілька днів - це проблема, коли я - то згадують лише перед сном 😂