Серафима-54c1• 22 января 2025

Побиття дівчини. Як знайти теми?

Чи оприлюднили інформацію про винуватців? Чи дали відповіді батьки цих потвор ?
alina 94• 22 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
цікава ви, реально
діти в підлітковому віці не зовсім розумні створіння і мають набивати собі шишки
от дитина набила і тепер буде розуміти
Я не про дитину.Мама має бути уважніша .
Муркамурковна• 22 января 2025
Ответ дляalina 94
і? ..закривати дитину в хаті, контролювати її у школі, говорити за неї , що ?
мама може і казала щось, а чи слухають діти? звісно що ні.. бо підлітковий період -це бунтарство і сепарація, вони в цей час найрозумніші
alina 94• 22 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Дякую ,що намагаєтесь просвітити .Маю сина 14 років і є бунтарство,але я знаю з ким товаришує,куди ходить,а в школі є класний керівник,він ,на щастя ,на своєму місці.
автор Серафима-54c1 • 22 января 2025
Ответ дляLena-Lena12
Вчора дружина Усіка та Бєдняков (вони публічні люди) їздили до дівчинки, підтримати. Пошукайте їх в інстаграм. Мене цікавить, чи цих малолітніх злочинців відсторонили від занять? Чи є якийсь домашній арешт? Також хотілося б прізвища всіх винуватців та їхніх батьків. Щоб зрозуміти, хто виховує таких дітей. Бо, судячи з відео, це не просто «погрячкували» та «перехідний вік», це банда злочинців, які з особливою жорстокістю чинили злочин (чомусь, здається, що не вперше), знімали на відео, з особливою жорстокістю принижували жертву. Ось мені б хотілося знати про кожного, хто їхні батьки. Це ж мабуть по місту ходять? А може ще й з дітьми працюють?
Також хочу значи прізвища
ewa7• 22 января 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
я больше, чем уверена, что эти нелюди тоже из серии’ а мой не такой’
Дуже часто діти дома одні, на вулиці інші... Батьки навіть не здогадуються, що вони витворяють. Але відносини і сім’ї і виховання ніхто з батьків не знімає. Виховувати, прививати цінності, показувати своїм прикладом - це великий труд. Тут ще відіграло свою роль почуття стадності. Напали на одного...
Муркамурковна• 22 января 2025
Ответ дляalina 94
товаришів ви можете знати, а от одношкольників ні і тих, з ким він ще спілкується крім товаришів.
класні керівники- і що вони?) теж кожного за ручку водять і контролюють? ні.. вони підтримують +- температуру в класі
ніколи діти не розказують своїм батькам абсолютно усе, ні, вони можуть не брехати, вони просто недоговорюють по різним причинам.
і що б реально мамі дівчинці нав´язувати якусь провину, як мінімум потрібно знати що це за сім´я
alina 94• 22 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Я просто висловлюю свою думку .Нікому не навʼязую нічого.Може я відстала від життя ,але цікаво ,чи 12 річкам часто пропонують траву?
DamianaD• 22 января 2025
Ответ дляLena-Lena12
Які ж тут можуть бути «факти»? Страшно з такою «поліцією». На відео все ж видно. Групове побиття. Просто жах:-(
Згадайте Кагарлик... Хто покараний?
Муркамурковна• 22 января 2025
Ответ дляalina 94
ні, ви вже почали шукати прогалини у вихованні дівчинки, то б то не така вже вона і біла і пушиста .і мама її вже не така то і гарна мама..з цього і починаються розкручування в досудовому розслідуванні, про те, що я писала зверху
все одно яка ця дівчинка і як її виховувала її мама, є факт побиття толпою її, все.. вона жертва ..все...
це як згладжування згвалтування .. чого йшла пізно.. не так була одягнута.. була п´яна і т.д...
мені вже далеко за 40 і в моєму невеличкому місці в 90 пропонували не тільки траву ....чи ви не знаєте про те, що початок наркоманського життя це підлітковий період? як раз 12-14 років?
DamianaD• 22 января 2025
Ответ дляalina 94
****
alina 94• 22 января 2025
Ответ дляDamianaD
****
Ну і ?Що я не розумію ?Що ці так звані доузі пропонували траву?Я не захищаю тих покидьків і не звинувачую дівчинку!Пишу про те ,що батькам треба бути уважнішими до дітей своїх з ким вони спілкуються,що не так?
Корочка Хлеба• 22 января 2025
Ответ дляsnejs
в шкаф релейный поджечь дадут пожизненно. В статье пишут до 12 лет, понятно что дадут меньше, но все равно ровном месте заработать себе срок и думаю не маленький срок, так как резонанс большой
Побить человека - это на ровном месте???
Даксо• 22 января 2025
Ответ дляalina 94
Якщо дівчинку поставлять на листочок,як ви говорите,то теж непогано,бо мама мабуть не знала яких друзів вона собі шукала.Треба було обходити їх десятою дорогою .
Жертва винна?
snejs• 22 января 2025
Ответ дляКорочка Хлеба
на ровном месте имеется ввиду что он принцыпе взял и побил ни за что ни про что, он мог этого не делать, но сделал, за это и получил. А мог бы этого не делать. Я же не написала, что ему на ровном месте дали 12 лет.
ЮлияL• 22 января 2025
Ответ дляВиктория-1980
Расскажите в двух словах пожалуйста, не в курсе
Гугл??