#Пойду_кгадалке• Изменено 22 января в 13:11

Що робити з покупницею?

Покупниця сплатила замовлення, але в платежі написала невірний номер замовлення, тому замовлення поїхало іншій людині, яка теж зробила замовлення і на ту ж суму, але не сплатила. Теперь скмдає трубку . Що можна зробити? Неприємона ситуація, замовлення на 900+ грн
автор #Пойду_кгадалке • 22 января в 13:16
Ответ дляВумна вутка
А як вона вказала правильно замовлення іншої
Там остання цифра була інша
Борець за гаманець• 22 января в 13:18
Ответ дляРаз одела не бу
После матильд, кормилиц страшно в темы заходить))
А как вам яички по скидке в магазине, бдьлск, отбеливание ануса и пр.
празники не помню• 22 января в 13:18
Ответ для#Пойду_кгадалке
Там остання цифра була інша
У вас це вручну відбувається чи є якась програма обліку?
Після цієї ситуації вам потрібно покращити систему і видозмінити номери замовлень.
Бо такі ситуації будуть постійно
автор #Пойду_кгадалке • 22 января в 13:18
Ответ дляИМХОля
Щось ви самі намудрили і хочете зробити винним покупця
Я напрсала саме так, як трапилось.
ИМХОля• 22 января в 13:19
Ответ дляНаверняка
Покупець отримав неоплачений товар, невже в нього немає вини?
Так як він до неї поїхав? Ви часто замовляєте і отримуєте номер замовлення? Найчастіше для ідентифікації замовлення використовують Прізвище
Хочу барабульки• 22 января в 13:19
Хто сплатив?!
Наверняка• 22 января в 13:21
Ответ дляИМХОля
Продавець помилився. Покупець привласнив неоплачений товар.
Я тертий жук• 22 января в 13:21
Ответ дляИМХОля
А кобила , яка безкоштовно отримала товар, не повинна його сплатити, а не морозитись і скидувати дзвінки?
автор #Пойду_кгадалке • 22 января в 13:21
Ответ дляСама собі лікар
В любом случае это не вина покупателя, которая оплатила, она должна получить или заказ, или деньги.
А для автора будет наука - проверять платежи
Це оператор косякнула, але там дійсно легко помилитись. Платіж прив´язується до заявки і ідентифікується по коментарю платежу. А оскільки часто хтось оплачує за когось, то і не перевіряється повее співпадіння ПІБ
Дева Мария• 22 января в 13:22
Ответ дляТаПрямТам
А слово покупець не подходит?
Не заслужила
автор #Пойду_кгадалке • 22 января в 13:22
Ответ дляпразники не помню
Для меня не ясно откуда у продавца реквизиты для отправки той,которая не оплатила
Вона залишила замовлення на сайті, але не сплатила його
Марафетчица• 22 января в 13:24
Все. Ви подарували товар непорядний особі. Забудьте.
ФсеСама• 22 января в 13:24
Ответ дляНаверняка
Виноваты обе. И продавец и та,что не оплатила. Я помню заказала на 2 тыс семян ,деревьев,оформила наложку. А посылка пришла без наложки. Из магазина позвонили , и я конечно оплатила сразу. Но общались со мной очень не приятно ,как будто я воровка какая то. Звонили на следующий день после того ,как получила. Я еще сама толком не разобралась какие у меня оплачены были посылки ,какие нет. Потому что бывало не один раз такое,что оплачивала сразу при заказе ,а магазин присылал ещё и с наложкой.
Я тертий жук• 22 января в 13:25
Ответ для#Пойду_кгадалке
Покупець яка сплатила, навіщо відправила його кудись, а не отримала?
Наверняка• 22 января в 13:27
Ответ дляФсеСама
Ну Вы же оплатили, а не морозились. Ошибиться может любой, а вот ’украсть’ - это уже вина
автор #Пойду_кгадалке • 22 января в 13:28
Ответ дляпразники не помню
Бо такі ситуації будуть постійно
Прикріпляється платіж до замовлення вручну. Номери замовлень незмінні це порядкові номери на сайті. Та і як номери не міняй, від помилки не заструхувати. За вечь час це вперше ситуація
ФсеСама• 22 января в 13:28
Ответ для#Пойду_кгадалке
Невнимательность ... Нужно проверять и фамилию и номер.
ФсеСама• 22 января в 13:29
Ответ дляНаверняка
Поэтому и говорю ,что тут обе виноваты.
автор #Пойду_кгадалке • 22 января в 13:31
Ответ дляХочу барабульки
Хто сплатив?!
Та, що зробила помилку в призначенні платежу
Безлім на все• 22 января в 13:32
Ответ дляЛюблю Украину
А він не винен?)
в чем?
Я тертий жук• 22 января в 13:33
Напишіть тій, що вкрала товар, що ви написали заяву в поліцію її міста. Хай повертає кошти, і ви заберете. В мене колись цей номер пройшов. Мало лі, може і у вас якась там тупа сидить. Накосячила я і не поставила наложку. А та сказала, що так мені і треба.
автор #Пойду_кгадалке • 22 января в 13:34
Ответ дляЯ тертий жук
Покупець нічого нікуди не відправляла, окрім оплати з помилкою в призначенні
Я тертий жук• 22 января в 13:34
Ответ дляБезлім на все
в чем?
Тобто ви б теж забрали безкоштовно товар, не сплативши і знаючі, що автор зі свого карману буде платити?
Я тертий жук• 22 января в 13:34
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я вже зрозуміла все.
Люблю Украину• 22 января в 13:36
Ответ дляБезлім на все
в чем?
Ну він сп@зд#в трішки те, що йому не належало. Це типу трішки протизаконно. Не кажучи вже про мораль
Безлім на все• 22 января в 13:36
Ответ дляЯ тертий жук
не поняла ваш вопрос. Вы написали, что виноват покупатель, я и спрашиваю в чем? Я имею ввиду покупателя который оплатил. Причем здесь, что я бы тоже забрала товар?
Безлім на все• 22 января в 13:37
Ответ дляЛюблю Украину
я про того покупателя который оплатил. Тот кто не оплатил товар тот еще не покупатель
ir.zhuck• 22 января в 13:37
Ответ для#Пойду_кгадалке
нажаль вина покупця.
він подарив комусь оплату.
в принципі, ви можете не відправляти йому замовлення взагалі.

а може взагалі ці два покупця знайомі між собою і провернули таку схему, щоб заплатити за один товар, а забрати два?
авторе, покупці з одного міста?
Я тертий жук• 22 января в 13:38
Ответ дляБезлім на все
Її ніхто не звинувачує і їй товар новий відправять. Тут мова про іншу, яка не сплатила, а получила і морозиться.
Люблю Украину• 22 января в 13:38
Ответ дляБезлім на все
А, ну ви уточнюйте)) Та звісно ні в чому не винна. І автор наче і не збирається її кидати через свою помилку