Свекруня• Изменено 22 января в 13:20
Чому ЦЕ не заблокують!
Питання до адміністрації: чому це недолуге створіння не заблокуєте? Ви відслідковуєте що воно пише? Просто інколи мерзенні речі, інколи речі, які ображають інших учасників, інколи взагалі безглузду мерзоту. Кажуть, що це чоловік. Чесно, коли бачу відповідь цієї альфасамки - просто блювати хочеться. Зникає бажання взагалі відвідувати цей ресурс.
Ось для прикладу одна з останніх тем, де людина написала про капусту за 78 грн. І ось відповідь цієї істоти: ’малозабезпеченим бажано не розмножуватись, ха-ха’.
І саме цікаве, що це чмо сидить десь голе і босе охоронником у кращому випадку. А скоріш за все десь на шиї у батьків. Бо людина, яка практично 24 на сім строчить коменти на жіночому форумі - ну точно не може бути самодостатнім чоловіком.
Адміністрація, будь ласка, зверніть увагу на це непорозуміння.
Сиджу тихенько• 22 января в 14:03
Ответ дляlilu1990
А у мене всі воюють і не розказують хто кому винен
Хто всі?Дітей у вас нема.
Пешеходик• 22 января в 14:06
Ответ дляЛунтик-паунтик
А вы прям образец вежливости и поборник высокой культуры общения?
Ну, якщо чесно, то автор доволі точно описала, як насправді живеться нашій самці
Пешеходик• 22 января в 14:09
Ответ дляОбласті пітьми
Ника найз намного хуже
О осьміножко воно ж фісташко? А хрогічний самогубець віталька? А кончений ’льоша’, який тут дрочить вже років вісім підряд?
Чупокабра• 22 января в 14:10
Ответ дляlilu1990
Це їх вибір.
Пешеходик• 22 января в 14:13
Ответ дляНе зви чайна
А диван не убираете почему, тоже страшно, что давление от уборки поднимется?))
Если Алина начнёт убирать, то у неё обострится мультисистемная атрофия и терминальная стадия каракатости.
Полюю на дрони• 22 января в 14:18
Ответ дляlilu1990
У мене певно щось із зором, бо я хамства там не читаю. Людина пише для поржать
Ну для определённого слоя да, наверное это смешно.
Жирафовое варьенье• 22 января в 14:22
Ответ дляруки_Крюги
Значит, не готова к любым мнениям!
Чего тогда другим советовать?😆😆😆
Но при этом никого никогда в бан не отправляю, не соглашаться не означает, не готова.
Оля_с_киркою• 22 января в 14:22
Ответ дляlilu1990
Ви чаще про це питайте, аж поки лінія фронту не буде під вашим будинком
Ваш взрослый сын, конечно же на фронте, да?
Шкідлива молекула• 22 января в 14:23
Ответ дляlilu1990
А вам чего в Польше переживать?
Яичница с беконом• 22 января в 14:25
Ответ дляТруп нареченої
це місцевий тріль , мене більш обурює те що тут купа русні яку не блокують і купа реальних людей які заходять злити негатив
Маня та її клони, чи його, та ботоХфєрма подоляцько-оіфісная, аж тхне від них
Меня не звали• 22 января в 14:26
Ответ дляlilu1990
Хто всі? У вас немає ні чоловіка, ні дітей. Ви прикриваєтесь якимись знайомими, друзями, родичами, говорячи, що у вас всі воюють, але до вас вони відношення не мають. І якщо їх виловили і силою відправили воювати, то явно в них не позиція нікому нічого не розказувати.
Проня_Прокоповна• 22 января в 14:26
Головне, що мене блокують за кожен чіх, а цю крінжатіну змушені уже півроку читати. Адміни, ау!
Сон і дрімота• 22 января в 14:29
Просто людина з гумором, гумор специфічний, але шкоди від неї нуль
Яичница с беконом• 22 января в 14:32
Ответ дляlilu1990
повертайтеся з-за кордону і теж вступайте у третю штурмову.
Яичница с беконом• 22 января в 14:34
Ответ дляСон і дрімота
Згодна. Тут окучені кідстафівські олди, які топлять за зеленого, набагато опасніші на неприємніші.
Джага-джага• 22 января в 14:38
Она пишет без анонима всегда
Отправьте ее в бан и не будете видеть ни темы, ни комментари
НуКаНаКа• 22 января в 14:56
Хотите создать идеальный мир, автор? Неудобных-вон, неугодных-сжечь?
Автопортрет нурофена• 22 января в 14:58
Ответ дляГарачий Чокалад
коротше, фігня то все. Але де Манька поділась? Без її 20+ клонів в же й Порадниця якась не така
Вже десь бачила, знову пороха притягнула))
Царевна в уггах• 22 января в 14:59
Ответ дляГарачий Чокалад
Є дві теми сьогодні
Одна про бордель Кличка, друга про пороха
Новий Нік
Автопортрет нурофена• 22 января в 15:04
Ответ дляПешеходик
Не чіпайте Льоху, він безневинний)
Отчебучкина• 22 января в 15:27
Вона тут як місцевий дурник. Ніхто на неї не звертає увагу. Туди ж і манька-кімберлі
Ряженка• 22 января в 15:42
Ответ дляЗ вишневого садка
бісить неймовірно воно( я ще дивувалася - чого всі ок сприймають. прост мовчать
почему не пользуетесь возможностью заболокировать? я всех нездоровых сразу в бан
да бывают темы где половина ответов заблерена зато на мусор не трачу время