Чумачечая Весна• 22 января в 15:02

Амізон макс дієвий препарат чи фуфломіцин?

Лікар призначив а мене сумніви взяли чи це не пустушка якась
ПуГоФФка• 22 января в 15:04
Конечно, это фуфломицин. Не доказан
Вмію заміряти найкраще• 22 января в 15:05
Фуфломіцин, як і більшість противірусних
Алина-1240• 22 января в 15:06
Новирин точно помогает.испробованно на себе кучу раз
Вмію заміряти найкраще• 22 января в 15:10
Ответ дляАлина-1240
Допомагає що, швидше вилікуватися, не захворіти? Але зрозумійте, що ви не знаєте чи захворіли б без нього і наскільки б довго хворіли без нього. Це також препарат без доказової бази, тому може допомагати психологічно - вірою в нього
Алина-1240• 22 января в 15:10
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Не разболеться
автор Чумачечая Весна • 22 января в 15:21
Ответ дляПуГоФФка
Конечно, это фуфломицин. Не доказан
Спасибо, так и подозревала.
Іллюха Перчик• 22 января в 15:43
Фуфло за дорого.
Щепотка_совести• 22 января в 15:45
Ответ дляЧумачечая Весна
Спасибо, так и подозревала.
нам його лікар постійно призначає, всій родині і вже не перший рік. Чесно кажучи, кілька разів купували, але результат нульовий. Таке враження, що на відкатах за нього сидять, бо тільки цей препарат як противірусний призначав
автор Чумачечая Весна • 22 января в 15:53
Ответ дляЩепотка_совести
Отож бо подивилась ціну і трохи здивувалася. Як за білий порошок, дороговато