Червона калина• 22 января в 17:53

Якщо зуб шатається - чи є смисл ставити коронку? І чи на довго це?

автор Червона калина • 22 января в 17:54
Лікар пропонує вирвати зуба бо діла не буде і протез поставити, той що знімається
В ідеалі імпланти
70 р
Ms. Откровенность• 22 января в 17:57
Ответ дляЧервона калина
В ідеалі імпланти
70 р
Якщо є рухливість зуба і Вам каже це лікар,то варто прислухатись.
Якби був ’хороший’ лікар він би й за коронку взяв і протез потім переробляв.
Скільки простоїть зуб з навантаженням?
Последний вагон• 22 января в 17:57
Звісно, що немає
Безпринципова• 22 января в 18:01
Лікар прав, на жаль
Не боюся осуду• 23 января в 21:46
Думаю що можна спробувати, якщо там корінь без запалення і більш менш норм, що вам втрачати окрім грошей? Беріть дешеву коронку, а уже скільки простоїть, стільки і буде.
Протез завжди можна встигнути поставити