Бесконечность-не предел• 22 января в 18:18
Татаров летом?
Девушки, расскажите плиз. Есть смысл ехать маме с детьми в татаров летом без машины? Как там с инфраструктурой в виде супермаркетов, кафе? Как вообще далеко добираться до центра? Чем заняться, не будет ли детям скучно?
Фуліганка• 22 января в 18:37
Ходити в гори, на скелі Довбуша. Є велике АТБ, колиб повно.
Сіли на маршрутку поїхали в Буковель, в іншу сторону в Яремче.
Замовитесобі сплав на рафтинг, це дуже круто. Нічого страшного. Просто поплавати в костюмах на човнах по гірській рвюічці. Приїдуть заберуть, потім привезуть у Татарів
Кручу хвости• 22 января в 18:42
Мы были в отеле Коруна, до ближайшего магазина 2 км. )) но были завтраки очень сытные и разнообразные и в ресторане можно поесть. Для детей были батуты и детские площадки. Природа красивая)
Oksana0612• 22 января в 18:42
Влітку 2025 планують відкриття аквапарку в Буковелі. Якщо не сидіти тільки в селі, а їздити на екскурсії, то можна їхати.
Ще з погодою потрібно вгадати, тому що як задощить то труба.
Бесконечность-не предел
• 22 января в 19:00
Ответ дляКручу хвости
шикарно!!
Фуліганка• 22 января в 19:05
Є гарні пропозиції з басейном на подвірʼї та батутами.
А бази з аніматорами, дитячими кімнатами і харчуванням , все включено. Але ж і ціни там відповідні
Веселуха Муха• 22 января в 19:11
Ми були тричі в Татаров влітку. Але діти підлітки, тому ходили всюди з нами і ми на авто. Купались і в річці і в Буковелі на озері. Просто самі в гори ходили. Нам подобається. Без авто теж можна, але тоді бажано гарний готель з басейном, вилазки на екскурсії, бо ми просто винаймали будинок.
Кручу хвости• 22 января в 19:21
Ответ дляБесконечность-не предел
шикарно!!
Забыла сказать, есть ещё там бассейн с подогревом, дети купались даже в дождь.
Бесконечность-не предел
• 22 января в 19:22
Ответ дляФуліганка
Природа красива скрізь.
Ви вже забронювали житло?
та ні, ще визначаюсь з місцем. Ціни кусючи...
Бесконечность-не предел
• 22 января в 19:23
Ответ дляВеселуха Муха
в річці можна купатись? не холодно?
Бесконечность-не предел
• 22 января в 19:24
Ответ дляКручу хвости
финансово мне такой вариант не по карману сейчас, я уже смотрела такие готели. Сутки 4-7 тыс.
Кручу хвости• 22 января в 19:31
Ответ дляБесконечность-не предел
Ого.. мы были втроём там, в 23 году, 15 тыс стоило 8 ночей с завтраками.. так как перед войной дали предоплату на Египет, и что бы деньги не пропали, турагент перевёл их на Татаров.. неужели сейчас так цены выросли... ужас.
Бесконечность-не предел
• 22 января в 19:32
Ответ дляКручу хвости
а как готель ваш назывался?
Кручу хвости• 22 января в 19:32
Ответ дляБесконечность-не предел
а как готель ваш назывался?
Коруна
Бесконечность-не предел
• 22 января в 19:32
Ответ дляКручу хвости
Коруна
сори, пропустила, нет там пока не смотрела, гляну обязательно
Фуліганка• 22 января в 19:36
Ответ дляБесконечность-не предел
в річці можна купатись? не холодно?
Річка завжди холодна
Фуліганка• 22 января в 19:40
Але бувають жаркі дні, що в ній навіть можна купатися, Або просто побродити
Солоденька цукОрка• 22 января в 19:49
Ответ дляФуліганка
О, Ви знаєтеся я на Карпатах. Підкажіть, будь ласка, де краще зупинитися, щоб на Говерлу піднятися? Або, можливо, знаєте - хтось водить туди? Дитина мріє на Говерлу піднятися, я не проти, але Карпат зовсім не знаю. Хочу і Говерлу, і поруч цікаві місця роздивитися максимально
Бесконечность-не предел
• 22 января в 19:55
Ответ дляФуліганка
можливо підкажете як доїхати до зоопарку в Буковелі? кажуть що без машини важко туди дістатись
Фуліганка• 23 января в 01:43
Ответ дляБесконечность-не предел
З Татарова до Буковеля дістатися ще простіше, оскільки Татарів розташований лише за 12-15 км від курорту. Ось ваші варіанти:
1. Маршрутки та автобуси
• З Татарова до Буковеля регулярно курсують маршрутки, особливо у зимовий сезон.
• Розклад можна уточнити на місцевих зупинках або через водіїв безпосередньо.
• Час у дорозі: близько 20-30 хвилин.
2. Таксі або трансфер
• Місцеві таксі або приватні перевізники пропонують послуги трансферу до Буковеля.
• Вартість залежить від сезону, але зазвичай ціна стартує від 200-300 грн за поїздку.
3. Власний транспорт
• Якщо є можливість взяти авто на прокат або скористатися сервісами каршерінгу, це також зручний спосіб дістатися.
Порада
Якщо плануєте їхати в годину пік (вранці чи ввечері), краще домовлятися про трансфер заздалегідь, оскільки потік туристів у ці години може бути високим.
1. Маршрутки та автобуси
• Час у дорозі: близько 20-30 хвилин.
2. Таксі або трансфер
3. Власний транспорт
Порада
Веселуха Муха• 23 января в 13:28
Ответ дляБесконечность-не предел
в річці можна купатись? не холодно?
Ми були в серпні, було жарко. На мілководді було нормально , навіть тепліше ніж в буковельському озері. Звісно це не те купання що в наших водоймах чи не поплаваєш, але дітям побовтатись цікаво.
Бесконечность-не предел
• 23 января в 19:34
Ответ дляФуліганка
1. Маршрутки та автобуси
• Час у дорозі: близько 20-30 хвилин.
2. Таксі або трансфер
3. Власний транспорт
Порада
1. Маршрутки та автобуси
• Час у дорозі: близько 20-30 хвилин.
2. Таксі або трансфер
3. Власний транспорт
Порада
до Буковелю так, можна доїхати. Але зоопарк там десь на горі, як тудит дістатись з автостанції в буковелі. чи це далеко
Фуліганка• 24 января в 00:15
Ответ дляБесконечность-не предел
Там все в радіусі 500м.
Шукати не потрібно.
Поставите собі в гуглі пошук «Гуцул-ленд» і доведе.
Шукати не потрібно.