Стопясят раз обсуждала• 22 января 2025
Допоможіть, будь ласка, згадати назву фільму
Фільм десь 80-90 років, як мені здається. Про те, як дружина поїхала в якесь племʼя і чи родила там дитину, чи забрала з собою маля, не памʼятаю. І він виріс таким собі Мауглі, а потім батько дитини забирає хлопчика у сучасний світ. Ще памʼятаю сцену, як малий взяв з собою павуків і випустив, чим налякав нову пасію тата
Стопясят раз обсуждала
• 22 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Дика дитина 1993?
Знайшла лише дику дитину 70 року, але то не він
Удачная• 22 января 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
О! Так, це він. Дуже дякую.
Есть американский ремейк, но французский как по мне лучше, тем более Тьерри Лермит, Миу Миу, Ариель Домбаль, мальчик милый и оригинальный сценарий от французов.
но на всякий случай напишу и американский
Стопясят раз обсуждала
• 22 января 2025
Ответ дляУдачная
Дякую! Подивлюсь.
Стопясят раз обсуждала
• 22 января 2025
Ответ дляПанна Кота
Может Белая масаи?
Ні, вже вище скинули: Индеец в Париже