Самая СоветЧиваЯ• 22 января 2025
Раджу до перегляду український фільм!!! Новинка
Фільм, що надихає та дарує гарний настрій
Збори ОСББ
Жителі української багатоповерхівки будинку збираються, щоб обговорити купівлю спільного генератору на зиму. Однак його потужності на всіх не вистачить, а питання “кого залишити без тепла” загострює старі конфлікти та провокує сварки, які переростають у непримиренне протистояння. Чи зможуть сусіди поступитися особистим, щоб об´єднатися заради спільного?
Золотий акторський склад:
Євгеній Янович, Антоніна Хижняк, Олександр Рудинський, Марія Рудинська, Михайло Кукуюк, Ангеліна Самчик, Ігор Портянко, Ольга Сумська, Ніна Набока, Віктор Жданов та Михайло Лебіга
Це шедевр! Усім дивитись.
Збори ОСББ
Золотий акторський склад:
Це шедевр! Усім дивитись.
Брюльтик• 23 января 2025
Один раз варто подивитись.
Хто живе в осбб і вже купили генератор, зрозуміють суть і прикол.
Ми насміялись з чоловіком від душі.
Дійсно з пивком - те що треба.
Розслабитись…
Радіємо, що у нас гарно працює осбб, і сусіди адекватні, і ми з генератором, підіймає нас ліфт на 17 поверх.
Дивіться фільм «Збори Осбб»
Актори молодці.
Ми насміялись з чоловіком від душі.
Дійсно з пивком - те що треба.
Розслабитись…
Дивіться фільм «Збори Осбб»
Актори молодці.
Кіма кепка• 23 января 2025
Ответ дляАкварель 38
Та ладно.Вы просто ни чего так и не поняли
Я все понял) мораль фильма великолепна. Всем насрать на договоренности и правила) потому как каждый забил на лимит который выделили на квартиру и генератор просто сгорел ))) а ну и барышня которая его купила на свое усмотрение за общие бабки без согласования с остальными ))) тоже очень мило , потому,что ей собачку носить тяжело, а на мнение остальных ей было пос...ть .... Ну и много ещё всего
Пекельнi Борошна• 23 января 2025
Мне абсолютно не зашло, во первых чувствуется что хотелось окучить злободневную тему, пока горячо, а во вторых сейчас есть финансирование от государства и продвижение, почему б и не воспользоваться. В результате вот такая ерунда, которую неинтересно досматривать.