Девальвация• 23 января в 00:46

Поясніть а яких випадках військових обстежують в цивільних лікарняз

Значить. Перевели мого брата в учєбку. В нього набряк лімфавузол, сильний больовий синдром, аж затекло око, була подібна ситуація літом 2023, тоді його оперували у госпіталі прикордонних військ в Києві(видалили лімфавузол), бо він прикордонник, служить за контрактом в частині Київської обл ще задовго до війни .

А зараз він мені висилає фото обстеження і то стоматологія Ковеля, то направлення від сімейної до хірурга , то заключення хірурга Волинської обл.лікарні.

Хоч трошки зорієнтуйте в ситуації. Чому так? Знаю що в Луцьку є і військові госпіталі і госпіталь МВС, а брата обстежують чомусь цивільні
Попихтю та й годі• 23 января в 00:49
Немає місць.
Брат чоловіка лежав в лікарні для цивільних
автор Девальвация • 23 января в 00:49
Рекомендована операція.
Чому треба рапорт на командира про дозвіл на оперативне втручання...
автор Девальвация • 23 января в 00:50
Ответ дляПопихтю та й годі
Немає місць.
Аааа, бо я вже подумала, може яка махінація...
автор Девальвация • 23 января в 00:51
Ответ дляПопихтю та й годі
Немає місць.
Єдине, брат каже, що ставлення в цивільній лікарні більш уважне, ніж коли оперували в Києві
Попихтю та й годі• 23 января в 00:51
Ответ дляДевальвация
Ні ,таке дійсно може бути
автор Девальвация • 23 января в 00:54
Ответ дляПопихтю та й годі
Ні ,таке дійсно може бути
Для чого направлення від сімейної? Коли служив на Київщині, то навпаки все йшло через госпіталь прикордонних військ і прям забороні були консультації в інших закладах. А тут все не так
Попихтю та й годі• 23 января в 01:03
Ответ дляДевальвация
А як він опинився в Волинській області?
автор Девальвация • 23 января в 01:19
Ответ дляПопихтю та й годі
А як він опинився в Волинській області?
Перевели за наказом на постійно. Змінився командир в ч , інша кадрова політика
Попихтю та й годі• 23 января в 01:30
Ответ дляДевальвация
Тому що його перевели сюда,тому і тут надають допомогу.
А так як в нього не поранення,а інші причини тому все через сімейного.
В брата чоловіка теж так було, в нього на навчанні почались проблеми зі здоров´ям, і все було через сімейного лікаря .
автор Девальвация • 23 января в 01:34
Ответ дляПопихтю та й годі
Дякую, заспокоїли. Але тоді в нього теж було не поранення , а лікували в госпіталі прикордонників
Попихтю та й годі• 23 января в 01:41
Ответ дляДевальвация
Тоді він був там, а зараз він тут.
Та і в нашій державі все швидко змінюється.
Де йому можуть допомогти туди і направили.
Ковель містечко маленьке
Луцьк обласний центр, навпаки добре що в Луцьк поїхав
автор Девальвация • 23 января в 01:53
Ответ дляПопихтю та й годі
Тоді він був там, а зараз він тут.
Ковель містечко маленьке
Так, але чому цивільна лікарня і то болі , знеболююче, рекомендована операція, а щось чекають , Луцьк то ясно, в простій рай лікарні оперувати лімфовузли ризиковано, треба досвід, в Києві його прооперували вечером в день звернення, за день зробили все оьстеження, а тут ще навіть аналіз крові ніхто не робив, але вже прописали діагноз. Дивина
Уси Пуси• 23 января в 07:04
Ответ дляДевальвация
Так може і операції різні. Перша ургентна, а ця ні
автор Девальвация • 23 января в 07:51
Ответ дляУси Пуси
Так болить, на трамадолі і гній набирається далі, ті самі симптоми , що минулого разу. В картці записано рецидив Сьогодні вже відправлять в військовий госпіталь. А потім на лікування знову кудись переаедуть