После шести ни-ни• 23 января 2025
Попробовала я ваш авокадо
Ну і лайно,за що його так люблять.
Грушки-яблочки• 23 января 2025
Ответ дляБараболька
О, то ви ще шпинат з рукколою не їли. Ото відкриття
То ви на дієті не сиділи, шпинат з рукколою - як нектар і амброзія. Нарізати зі звичайним листовим спортом, полити соєвий соусом і бальзаміком.
После шести ни-ни
• 23 января 2025
Ответ дляPmB
Вы хотите доконать автора ?
А кінзу я коштувала, не погана
После шести ни-ни
• 23 января 2025
Ответ дляКапитанша
Я й нашу традиційну їжу не всю їм ). Сало, холодець, рибу , оселедця не їм, не можу. М´ясо тільки філе, вирізка, щоб без сала було . А от молюски, креветки, устриці - все це їм і не екзотично воно мені ,а дуже смачне
Значіть так і є, кому що. Я за оселедець душу продам
Суцільна зрада• 23 января 2025
Ответ дляКомиссия50%
А со свежим огурчиком намного вкуснее
Нет, я пробовала все возможные варианты.
Именно это сочетание оказалось гастрономическим оргазмом
Суцільна зрада• 23 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Значіть я якась не нормальна і неправільна
Нічого не подобається
Нет, вы обычная. Как и те что любят что то из перечисленного в этой теме.
Бабо-лебідка• 23 января 2025
Це дуже важлива інформація. Тримайте в курсі, що там ще вам не подобається.
Автор, ви просто пробували його з претензії а не з бажання.
Та й авокадо має бути спілим.
Я облжнюю гуакамоле. Мій улюблений сніданок. З авокадо. Я рада, що у нас воно коштує копійки, але я його обожнюю.
Мій салат зранку складається з авокадо і зелених овочів, все інше міняється. Заправляю оливковою і кунжутною олією з лимонним соком і чорним перцем. Додатково гранатовий соус.
Я давно харчуюсь нутрієтивно, волосся густе і не вилазить, блищить. Шкіра пружна і сяюча.
Та й авокадо має бути спілим.
Ответ дляЭт вернячОк
А любов до авокадо це показник хорошого життя
? Прямо королевою себе відчуваєте коли його їсте?
Згодна. Ми ж не ведемо дискусію, чи люблю я часник. Я довгий час не їла перець.
Або не люблю жирне мʼясо, чи шкірку курки.
Головне це почуття задоволення, коли ти їси. Тобі смачно, насолоджуєшся кожним шматочком.🥰 А що ти їси, то вже інше питання.
Капитанша• 23 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну звичайно, у всіх смаки різні і це нормально. Не нормально казати що то таке смачне, а хто не розуміє той не такий ), як з цим авокадо. До нього я також спокійно відношуся, а от огірки можу їсти кілограмами, просто без нічого, от такі вони мені смачні
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я теж люблю. Але треба бути готовим, що там глисти і їх яйця))) в будь якому оселедці, скумбрії і тд. Бо щоб сіль їх вбила, там концентрація має бути огого. Так що подумайте наступного разу.
Авокадо без глистів😂😂😂😂
Великий сатирик• 23 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
А я за м´якеньку з димком шкурку від сала. І за руккола-мідії-помидор)) 😋
Глас_Народа• 23 января 2025
Ответ дляЗадираю носа
Надо чтоб оно хорошо дозрело,это во первых. А во вторых его надо в салат ложить,сочетать с чем-то. Например зелень,тунец и свежий огурец. А сам авокадо есть это фигня фигнёй
Я наоборот, не люблю авокадо на бутерброде/в салате/с чем-то, люблю свежий спелый нарезать кусочками и с яичницей на завтрак. Но авокадо должно быть спелое, мягкое, но не переспевшее.
Лунтик-паунтик• 23 января 2025
Мені просто здається таким дурним тоном називати будь-яку їжу, яка вам особисто не подобається, лайном
Голубка миру• 23 января 2025
Ответ дляДевальвация
Ну вам не чути, а мені є велика різниця покласти сир на бутерброд чи авокадо. І авокадо це не круто, дорого і стильно, а смачно і корисно. І сенс пробувати є, бо я спробувала його не один раз, поки полюбила. Так само і з оливками, наприклад, спочатку не подобались, а тепер дуже люблю.
Навіщо? Справді не розумію навіщо щось там не один раз пробувати, щоб аж раптом розпоробувати. Маса продуктів з нашої звичної корзини здатні забезпечити збалансоване харчування не порушуючи смакові уподобання людини. Тож це, як на мене, просто не має сенсу
Ищу Аленя• 23 января 2025
Ответ дляЗадираю носа
Никакая не фигня, а вполне даже вкусно. Если авокадо правильно поспел, а не догнил в ящике.
Я могу просто сесть и ложечкой съесть прямо из половинки авокадо.
Ищу Аленя• 23 января 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Для вас їжа богів, на здоров´я, для мене гидота рідкісна, у кожного свій смак, сперечатися про це, це така дурня насправді.
отправьте мне ящичек ’гидоти’, не мучайтесь )))
Губи до вух• 23 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Тю. Просто сіль і чайною ложкою
Я и без соли
Девальвация• 23 января 2025
Ответ дляГолубка миру
Ну це ж нормально, що ви не розумієте, що інші розуміють. Нічого, буває.
Вчителька з мікрорайону• 23 января 2025
Ответ дляПанна Кота
Шпинат никакой. Рукколу люблю.
Его ещё и можно далеко не всем
Голубка миру• 23 января 2025
Ответ дляДевальвация
Ну ви ж теж не розумієте. Теж буває.
задумчивая мордочка• 23 января 2025
У каждого свой вкус, я к авокадо равнодушна, я его, он меня, кто-то любит авокадо и не любит то, что любите вы.
Шкідлива молекула• 23 января 2025
Ответ дляЗадираю носа
А я люблю. Лимоном сбрызнула , посолила и вкуснятина! Но должен быть спелый
Шкідлива молекула• 23 января 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
это наверное те которые все пишут про 90е и блюда оттуда, хотя они были 30 лет назад
Я и оливьешку люблю, и авокадо, и в сырах, вине разбираюсь) одно другому не мешает
ОноВамнадо• 23 января 2025
Просте порівняння. Літо. Помідор виріс на грядці. Смак, колір, запах. І помідор узимку.
Те саме з авокадо. Не росте воно у нас. Те, що привозять, як той пластиковий помідор взимку.
Налитое яблочко• 23 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Вы сделали все правильно?
На хлеб намазать сливочный сыр, положить спелый авокадо хаас, потом сверху красная рыбка и яйцо пашот.
Беееее
ЛісАпетная• 23 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Вы сделали все правильно?
и зачем там авокадо?
Суцільна зрада• 23 января 2025
Ответ дляЛісАпетная
и зачем там авокадо?
Для гастрономического оргазма
Джага-джага• 23 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Вы сделали все правильно?
это единственно правильный рецепт?
Джага-джага• 23 января 2025
Автор я стала обожать авокадо после одного салата - авокадо, салат, помидоры, сыр фета, оливковое масло.
А так делаю намазку - натереть авокадо, только спелый разумеется, соль, чеснок и на черный хлеб. Бомба!
После шести ни-ни
• 23 января 2025
Ответ дляДжага-джага
Спасибо, хочу распробовать его все таки