После шести ни-ни• 23 января в 08:23
Попробовала я ваш авокадо
Ну і лайно,за що його так люблять.
Залізний кіготь• 23 января в 11:59
Ответ дляСиниця у спідниці
За хамон здивована...Якщо серано, або курадо так собі, але хамон іберіко,витриманий, це кайф.І близько не схожий на сире м´ясо.
Чего здивовані, от я не люблю Харон і віддаю перевагу прошутто Сан Даніеле або Парма - воно для мене набагато смачніше. Хоча хороший хамон коштує значно дорожче і цінується більше італійського прошутто серед гурманів. Але мова про хамон не по 20-50 евро/кг.
Суцільна зрада• 23 января в 12:00
Ответ дляГолубка миру
В поєднанні з чимось авокадо просто не буде чути, тому може й сподобається. Але чи авокадо? Вибачте, але за грінками, рибою, сиром і яйцем ви певні що буде чути смак авокадо? Тоді навіщо він там? Бо що? Бо це круто, дорого і стильно їсти авокадо навіть якщо не любиш? Якщо авокадо любиш, то в просто бутерброди з авокадо смачно їсти. Інакше це не має сенсу (на мою думку)
Да, чувствуется вкус авокадо.
Как и всего остального.
После шести ни-ни
• 23 января в 12:03
Ответ дляPmB
Мне еще нравится цветная капуста недоваренная, что бы хрустела )))
Значіть я якась не нормальна і неправільна
Нічого не подобається
СамавиховуюКота• 23 января в 12:04
Ответ дляБолеИменее
Ну шпинат, то трава травой.
А руккола хоч смак має. Специфічний, але смак))
мне руккола копченостями пахнет))
Мама Карло• 23 января в 12:09
Ответ дляСиниця у спідниці
Попробуйте сделать гуакамоле ( подавить ложкой авокадо, добавить очень мелко порезанный помидор,красный лук, перец, сок лайма и немного соли)
И кинзу обязательно
Мама Карло• 23 января в 12:14
Ответ дляPmB
Вы хотите доконать автора ?
Нет) просто когда-то перечитала кучу рецептов американцев и кинза у всех обязательный ингредиент. У нас ее часто пропускают, но она там прям в тему. Я люблю chunky гуакамоле делать, не мять и мелко резать, а крупно как салат. Это прям капец как вкусно
Синиця у спідниці• 23 января в 12:15
Ответ дляМама Карло
И кинзу обязательно
Кинзу по желанию. Даже не в каждом ресторане мексиканской кухни делаю с кинзой его.
Ответ дляМама Карло
В гуакомоле кинзу не использовала еще. Но надо попробовать. С кинзой тоже отлельная история. Она мне такая вонючая была, клопами воняла. Хотя откуда я могу знать как воняют клопы
.
А сейчас люблю в соусах к шашлыку .
. А сейчас люблю в соусах к шашлыку .
Синиця у спідниці• 23 января в 12:19
Ответ дляМама Карло
Нет, не обязательно. Мой сын обожает начос с гуакамоле и заказывает часто , если едим в кафе/ ресторанах, их где то в 4 их 10 делают с кинзой. А обычно без.Для меня главное, чтоб ощущались кусочки овощей, а не было пережитое как пюре ( так тоже иногда делают)
Мама Карло• 23 января в 12:20
Ответ дляPmB
.
А сейчас люблю в соусах к шашлыку .
. А сейчас люблю в соусах к шашлыку .
Попробуйте. У мексиканцев есть еще крутая вещь pico de gallo, все тоже самое (помидоры, красный лук, кинза, Чили, лайм) , только без авокадо. К мясу вкуснейший соус
Капитанша• 23 января в 12:24
Ответ дляСиниця у спідниці
будь-який, але я м´ясом дуже перебираю. Мені балканський пршут смачніше, бо його хоч підкоптили. Я сало не їм, бо воно мені сире ). Теж тільки підкопчене можу і то пару раз на рік.
Мама Карло• 23 января в 12:25
Ответ дляPmB
Спасибо, попробую . Оливковре масло не идет в то пико?
По классическому рецепту не идет, но я добавляю, мне с ним нежнее вкус
Вилосипедниця• 23 января в 12:39
я раніше теж його не доганяла, наче мило мені було, а потім взяла на чорний хлібчик його, сушеним часничком притрусила, підсолила і сподобався, і всі мої домашні таким чином його почали їсти.....інша справа, що він не завжди добрий попадається, буває, що таке гівно викупиш
Вилосипедниця• 23 января в 12:41
Ответ дляМама Карло
И кинзу обязательно
блін, ну вона ж американськими вонючками штиняє, як ото малину зірвав, а на ній той жук сидів, оце так кінза на смак
Я инженер, меряю от 1• 23 января в 12:46
Ответ дляБараболька
О, то ви ще шпинат з рукколою не їли. Ото відкриття
Люблю и шпинат ,и рукколу
Україна наше все• 23 января в 12:56
Ответ дляТирамісу на терасі
Я в атб вибираю. Буває на ящик 1-3 нормальних.
Доречі!
Були недавно манго в атб. Ну я без всілякої надії, знаю що в Україні манго зеленющі, дивлюсь серед зелених плодів один жовтий, другий червоний.
Червоний твердий. А жовтий як персик.
Я сама собі ( та не може бути!) ще й ціна смішна 100 грн кг.
Ну думаю ризикну.
Це було вау! Це було воно! Солодкий, ароматний, м´який від шкірки до кісточки
Доречі!
Червоний твердий. А жовтий як персик.
Ну думаю ризикну.
Я перед новим роком у новусі величезний за 69грн купила. Червоний, але твердий. Полежав з тиждень, став м´який, солодкий і соковитий.
Україна наше все• 23 января в 13:00
Авокадо люблю хаас, перем´яти , додати часник, сіль і на грінку. Або просто намазати на шматочки україського хліба і присолити.
Але розумію тих кому не подобається. Я наприклад не люблю хурму в різних варіаціях.
Капитанша• 23 января в 13:12
Ответ дляГолубка миру
Ну це всяко специфічна їжа, не сильно притаманна для нашого регіону, от людям і незвично. Як і вся екзртика, будемо відверті
Я й нашу традиційну їжу не всю їм ). Сало, холодець, рибу , оселедця не їм, не можу. М´ясо тільки філе, вирізка, щоб без сала було . А от молюски, креветки, устриці - все це їм і не екзотично воно мені ,а дуже смачне
Залізний кіготь• 23 января в 13:25
Ответ дляСамавиховуюКота
мне руккола копченостями пахнет))
Рукколу, чтоб была польза, надо дикую есть. Это, вообще, сорняк который растет как и трава на участках она имеет пикантный вкус и очень ароматная. Вся покупная руккола даже близко не имеет тех вкусовых качеств и ее добавляют чисто для аромата в салаты и холодные закуски. Жрать ее мисками нет никакого смысла - это просто дань моде, как авокадо и, в свое время, суши.
Авокадо не люблю, но могу использовать в овощном смузи с сельдереем, который гораздо полезней авокадо. Та же белокочанная капуста более полезная чем тот авокадо.
Девальвация• 23 января в 13:31
Ответ дляГолубка миру
Ну вам не чути, а мені є велика різниця покласти сир на бутерброд чи авокадо. І авокадо це не круто, дорого і стильно, а смачно і корисно. І сенс пробувати є, бо я спробувала його не один раз, поки полюбила. Так само і з оливками, наприклад, спочатку не подобались, а тепер дуже люблю.
Эт вернячОк• 23 января в 13:32
Ответ дляМотористка
Ой автор і иже с ними , хорошо не жили не надо и начинать, їжте далі картоху з макаронами і не називайте нормальні продукти лайном
А любов до авокадо це показник хорошого життя
? Прямо королевою себе відчуваєте коли його їсте?
Помаранчова душа• 23 января в 13:34
Так смакові рецептори ж мають звикнути. Це як з кавою.
Я просто в салатики додавала спочатку, бо знала що корисно; зараз вже смачно.
Комиссия50%• 23 января в 14:04
Ответ дляСуцільна зрада
А с авокадо божественно.
А со свежим огурчиком намного вкуснее
Юпитерная• 23 января в 14:08
Я покупаю хаас, кладу к фруктам, он дозревает, становится более мягким и просто посыпаю солью и ем, жирненькое, просто бомба.