Слухи-руки не распускаю• 23 января 2025
Чоловік дорікає за незакінчене навчання в автошколі
Один раз ходила в мрео та не склала навіть теоретичний іспит , постійно мене запитує чи я вчу білети ,каже ти вже забила та здалась
Каже,що вина йому гроші за теорію в автошколі,так якби я знала ,що можна самому вивчати теорію то б не ішла відразу в автошколу
Я прекрасно розумію,що свою машину він мені не дасть ,і мене не придбає іншу на автоматі ,бо вони до того ж дорожчі за механіку ,і коли прямо в нього запитую про це ,то мовчить
Як висновок вивчусь та ,що права будуть лежати років десять до слушного моменту?
Потім знову треба бути брати уроки із інструктором пригадувати все та поновлювати навички
Иванка Бур• 23 января 2025
Пробуйте ще раз, я готувалась в 2008 році по програмі на сайті ДАІ в Харківській обл, до автоматизму дійшла в відповідях, здала з 1 разу теорію та й практичну частину теж. Вірте в себе, не здавайтесь. Наявність авто ще не буде означати, що ви , взагалі, сядете за кермо. Мій чоловік має права, є 2 авто, а їзжу тільки я, хоча чоловік рідко буває вдома, щоб самому їздити, а так в нього є водій на робочому авто. 2 подруги вчились, отримали права і не їздять.
Визначте для себе вам треба керувати авто чи ні?
Мандолина Бу• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Бо думала,що чоловік купить машину мені ,він цього робити не хоче як виявилось
Так вы получите сначала права, начните ездить. А там, глядишь и поменяется все
Иванка Бур• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я не працюю,звідки мені взяти тисячі доларів на бу машину?
А у вас є потреба самій їздити на авто? Дітей на гуртки возити?
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Так а з´їздити на чому?
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляИванка Бур
Є дитина
І самій по справам
Мандолина Бу• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так а з´їздити на чому?
Вы еще практику сдайте сначала. Откатайтесь с инструктором, сдайте экзамен. Муж посмотрит на ваши навыки и даст машину.
Вкуси мене• 23 января 2025
Автор типова жертва, якій лінь щось робити, тому можна все звалити на чоловіка, який і машину не купив, і подарунків не робить і взагалі не любить автора. Що ж автор,- розводьтесь, що вже тут казати
Мандолина Бу• 23 января 2025
Ответ дляВкуси мене
Это замкнутый круг: он машину не купил, потому что прав у нее нет, а она права не получила, потому что он машину не купил 🤣
Агент Пинкертона• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Всі гроші чоловіка
Я би меньше за все хвилювалася за іспит в мрео при таких умовах.
Україна наше все• 23 января 2025
Для того щоб щось мати, потрібно докладати хоч якихось зусиль. Як мінімум вивчити гарно всі правила і здати іспит. А не нічого не робити і вимагати машину, я б на місці чоловіка теж у вас не бачила бажання і потенціалу, і машину не купувала б.
Чупокабра• 23 января 2025
Понятно что будет вас спрашивать. Вы свои заработанные просрали и забили? Так можно его деньги трынькать и лицо кирпичом делать ,всегда. Но вы как балласт.
Злюка-закусюка• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Заважає відсутність машини ,нащо права якщо не буде на чому їздити.
Так йому і скажіть: воно мені нафіг не треба...
Иванка Бур• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Є дитина
І самій по справам
Тоді ставте задачу здати теорію, потім практику. Не святі горшки ліплять. У багатьох жінок вийшло і у вас теж. Я без авто як без рук, з дітьми це дуже виручає і економить час та нерви. У вас все вийде! Зберіться!
Агент Пинкертона• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А хіба за теорію в автошколі багато беруть?
Як таких беруть заміж?
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Треба, якщо він купить машину
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляИванка Бур
Дякую!
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Як таких беруть заміж?
5000 тисяч гривень це якась нереальна сума?
Злюка-закусюка• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Треба, якщо він купить машину
Не купить він вам нічого, бо керувати ви єю не зможете все одно.
Не всім дано. Якщо людина навіть теорію не взмозі вивчити і нафіг воно їй не треба, то що там казати... краще задонатити ті гроші - хоч якась користь
бЭйбА• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Нащо жінка, яка не хоче розвиватися?
Це вміння яке лишиться з вами.
Комиссия50%• 23 января 2025
у меня такая же история. муж пинал-пинал - иди) я не хотела водить, но пошла учить теорию, сдавала 3 раза и все 3 раза завалила. муж опять говорил - иди, права лучше иметь чем не иметь, сдай, сдай, сдай. короче все мозги мне проел, я ничего не сдала, в итоге я сейчас не в Украине и очень жалею, что прав у меня нет и водить я не умею.
послушайте мужа, выучите, сдайте и получите права
Агент Пинкертона• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Це мені тричі поїсти, і ще на кіно залишиться.
Але, якщо він вам дорікає, що ви винні йому цю суму, то питання ставте не мені, а своєму тимчасовому спонсору, який може стати колишнім
Иванка Бур• 23 января 2025
Автор, у вас краща ситуація ніж в мене, бо я купила авто на 3 роки пізніше за права і всі навички забула. А у вас є авто, це вже круто. Рекомендую вам їздити на авто без чоловіка, щоб самій приймати рішення, вибирайте не години пік, маршрут обов´язково. Я дуже боялась, але переборола свій страх, похуділа за перші місяці дуже, як навчилась дружити з счепленням, та проїзжати складні перехрестя, то стало все ок. Зараз керувати авто то моя любов. Дмухаю і передаю вам свої вайби гуру керування авто ;-) ВСЕ У ВАС ВИЙДЕ!
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ длябЭйбА
Нащо жінка, яка не хоче розвиватися?
Це вміння яке лишиться з вами.
Вміння можуть забуватися через довгий час
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляКомиссия50%
А в якій ви країні?
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви не вмієте готувати їжу?
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляИванка Бур
Немає в мене авто
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляКомиссия50%
в Испании
І там прям ніяк без авто?
Плету корзинки• 23 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так а заяем вам не работающей вторая машина, если у вас такая напряженка с деньгами?
Слухи-руки не распускаю
• 23 января 2025
Ответ дляПлету корзинки
Так свою чоловік теж не дасть мені