барабанщица• 23 января в 12:20
Яке місце у світі ви мрієте відвідати?
Дадосвидания• 23 января в 13:41
Ответ дляНа пів ставки
куди саме? обожнюю Канари - була на трьох островах.
На Гран-Канарію) Діліться, що там обовʼязкове-обовʼязкове, чого не можна пропустити)
На пів ставки• 23 января в 14:03
Ответ дляДадосвидания
оо, це був мій перший Канарський острів. ми були тиждень, жили в Маспаломасі, об´їздили на машині всі найгарніші пляжі, пробували потрапити на екскурсію на кавову ферму, але приїхали під закриття((. друзі їздили до вулкану, ми не захотіли. дюни і пляж Маспаломасу сподобались, і інші пляжі різні. а більше ми там нічого і не відвідували). а, по столиці ще гуляли, і по її пляжу вночі - супер.