потрібна допомога з вибором, бо з виду всі однакові, а діапазон цін вражає 3к або 6к або всі 12 тис. на що звертатит увагу при виборі? чи варто платити більше?
дякую аж підскакую• 23 января 2025
У меня такой
Довольна, как слон
Брали без доски, она мне показалась неудобной
Довольна, как слон
Ответ длядякую аж підскакую
У меня такой
Довольна, как слон
а у мене така з дощечкою - ну такоє... думала буде пшик і всьо, як в рекламі - по факту ніфіга. рубашки треба довго прасувати, на брюках стрілки не зробиш. не заміняє звичайну праску повністю.
ДелиВерка• 23 января 2025
На підошву дивіться, щоб була суцільна а не бляха приліплена, ну і щоб вагу якусь мала, в ріці чулось що міцне і купи тримається...якось так
дякую аж підскакую• 23 января 2025
Ответ длявре_Динка
Мне все заменило
У каждого свой опыт)
дамаАмстердама• 23 января 2025
Ответ длявре_Динка
200%