ИзЮмрудная• Изменено 23 января в 16:26

розсилаю резюме

і читаю, що пропонують, нашла отаке: пропонуємо 8 годинний робочий день, обідню перерву 1 годину, офіційне працевлаштування)))). взагалі-то я вважала що це мені кзот пропонує, а от виявляється.... ще там написано - гарне розташування офісу - біля парку! отак. молодці? чи фу такими бути?
Глаголиця• 23 января в 16:27
Вы последние 10 лет за границей провели?
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:28
Ответ дляГлаголиця
ні
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:29
могли б хоч рівень зп зазначити за такі ’плюшки’ та який неякий соцпакет. чи я зовсім наівняк? а треба працювати раді офісу і шоб не порушували твої дані законом права, ще й дякувати?
барабанщица• 23 января в 16:29
Авторе, КЗОТ регламентує кількість годин на місяць, а ось графік використання цих годин складає роботодавець. Що саме вам фу?
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:30
Ответ длябарабанщица
ну тобто 8 годинний робочий день при 40 годинному робочому тижні це саме те що треба писати роботодавцю в розділі ’ми пропонуємо’?
ОноВамнадо• 23 января в 16:31
Автор, вы з таким подходом долго искать будете.
Глаголиця• 23 января в 16:31
Ответ дляИзЮмрудная
ні
И что, не в курсах, что у нас 40% украинцев работают либо неофициально, либо на «серую» з/п? При том, что обычно, данные опросов всегда ниже реальных
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:32
Ответ дляГлаголиця
виявляється не в курсі((( робила на великому системному підприємстві
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:32
Ответ дляОноВамнадо
що не так із моїм підходом?
барабанщица• 23 января в 16:32
Ответ дляИзЮмрудная
Звичайно, можна ж ті самі години відпрацьовувати у іншому графіку
Глаголиця• 23 января в 16:33
Ответ дляИзЮмрудная
Как бы да, если компания предлагает все по КЗОТ (полностью оф з/п, отпуск 24+ дня, оплачиваемые больничные, сохранение места в декретном отпуске, оплачиваемые переработки), то да, нужно радоваться и благодарить
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:33
Ответ длябарабанщица
звісно можна, але нащо такий формальний підхід в описі вакансії, звичайної, офісної?
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:33
Ответ дляГлаголиця
омг, я відстала від життя
Глаголиця• 23 января в 16:34
Ответ дляИзЮмрудная
И все ваши знакомые и друзья?
барабанщица• 23 января в 16:34
Ответ дляИзЮмрудная
Коли ви будете рекрутером, зможете робити той опис вакансії, який вам подобається. А зараз доведеться читати те, що вважали доцільним розмістити інші
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:34
Ответ дляГлаголиця
И все ваши знакомые и друзья?
переважно так
TaFo• 23 января в 16:35
Ответ длябарабанщица
я смотпю, соискатели уже в свои короны не влазят. А нельзя быть попроще и не быковать? КЗоТ ей предлагает. Ну пусть вам ваш КЗоТ и платит.
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:35
Ответ длябарабанщица
критикувала і буду критикувати!
барабанщица• 23 января в 16:36
Ответ дляИзЮмрудная
критикувала і буду критикувати!
Цікаво, хто вам оплачує вашу критику?
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:36
Ответ дляTaFo
отак от, сидіть і помалкуйтє! соіскатєлі-королєви!
TaFo• 23 января в 16:36
Ответ дляИзЮмрудная
создадите свою фирму, будете набирать людей, вот и выпендритесь.
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:36
Ответ длябарабанщица
Цікаво, хто вам оплачує вашу критику?
з дитинства протівна просто, плюс високий інтелект
TaFo• 23 января в 16:37
Ответ дляИзЮмрудная
критикувала і буду критикувати!
это временно. пока финансовая подушкамне закончится.
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:37
Ответ дляTaFo
о, ну ви кладєзь, і помалкуйте, і королєви, і создайтє!
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:37
Ответ дляTaFo
чоловік утримує, працюю заради розвитку і щоб дома не сидіти
TaFo• 23 января в 16:37
Ответ дляИзЮмрудная
у меня родилась до неприличия подходящая рифма на ваш лозунг. Полагаю, такая вумная додумает ее сама🤣🤣🤣🤣
TaFo• 23 января в 16:38
Ответ дляИзЮмрудная
тут не соглашусь
барабанщица• 23 января в 16:38
Ответ дляИзЮмрудная
Яснопонятно, ніхто не платить, навіть високий інтелект у простої, ех...
автор ИзЮмрудная • 23 января в 16:38
Ответ длябарабанщица
уявіть? куда катітса цей світ!
TaFo• 23 января в 16:38
Ответ дляИзЮмрудная
а не хотите уплыть? на корабле😁😁😁😁

полагаю исеете?