Язвочка• 23 января в 17:04

По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...

Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Борисфенка• 23 января в 18:19
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Автор, подивіться фільм Одна родина.
На одному диханні пройшло. Там 4 серії.
Також про сучасне українське село.
Так, класний фільм, також дуже сподобався. І сучасний, і українською мовою, і актори толкові.
Невгамовна• 23 января в 18:20
Ответ дляЗахекалася читать
вона добра, хазайновита, не виносить мозок, як Мотря, не зачарована, як Мелашка...з такими Таньками чоловікам затишно.
Чого ж така чудова й заздрісна Танька не вийшла заміж ще, коли хлопчика першого народила?
І мозок вона виносила тільки так, до Лавріна чіплялась тільки так, до Мелашки, ревнувала її, до Карпа лізла, коли вже той з Мотрею був.
Я_з_Франека• 23 января в 18:20
Ответ дляНевгамовна
Все правильно сделала. Она потом написала ему смс, что больше так не может. И все. Она бы не вернулась. Сам пусть справляется с детями которых самже и хотел
Мужчин мы за такое поведение почему-то осуждаем...
Невгамовна• 23 января в 18:20
Ответ дляЯнка-угомонись
Мене не бісить. Вона казала бабі Парасці, що в неї мати була не горда, з чого зрозуміло, що мати може більше віялася за чоловіками, батька не було, Танька та потребувала уваги, бо її нікому було і пригорнути.
Мене бісить, бо в´язалася за вже одруженими чоловіками по сусідству.
75В• 23 января в 18:21
Ответ дляКопирайторша
І Мотря справжня.
Вона мені взагалі там сама адекватна була, хоч і сварлива. Аж поки собак не закопала
Невгамовна• 23 января в 18:21
Ответ дляЗахекалася читать
в нього не було вищої освіти, тобто, призвали в армію його років в 18-19. то звідки там 23+?
Ми точно не знаємо, ні його вік ні вік Карпа не вказаний. Вказано було, що він однокласник Мотрі.
Янка-угомонись• 23 января в 18:21
Ответ дляНевгамовна
Це з якими? Ніби тільки з холостими вона гуляла.
Я_з_Франека• 23 января в 18:21
Ответ дляНевгамовна
16 лет и парень 23+ или сколько ему там было это разные вещи и он слишком часто в моментах на нее давил и прогибал под себя
Она тоже знала чего хочет да и лаврин по развитию недалеко от неё ушёл. Ему не 40 лет
Захекалася читать• 23 января в 18:22
Ответ дляНевгамовна
в побуті не виносить мозок
і чому вона ’чудова’?
Артемчику підійшла. така йому й була потрібна, очевидно.
Борисфенка• 23 января в 18:22
Ответ дляНевгамовна
Причому обидва одружені чоловіки були потенційними батьками її дитини. Хто з них - так і залишилося невідомим.
Невгамовна• 23 января в 18:22
Ответ дляЯ_з_Франека
Мужчины не так часто бывают жертвами домашнего абьюза
неДоПриличий• 23 января в 18:22
Ответ дляЗахекалася читать
100%
Просто з юності не горда, сирота тянулась до асіх, хто хотів приласкать.
Казала бабі Парасці, що і мати і баба такими були. Так що баьуля не промах тоже була))) класна актриса бабуля Таньки
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:22
Ответ дляЯ_з_Франека
А её никто до конца не поймёт и не будет ей идеально подходить. От родителей сбежала к мужу от мужа в Киев, потом к саше, там к какому-то Паше...все остальные причастные должны просто разруливать все её косяки и периодически сочувствовать что такая же наивная чистая душа...
Такие люди ведут себя так будто им мир должен и даст, а дают и выгребают за них другие, не такие возвышенные. Малашка это обычная стрекоза
Милашка ребенок - которого манипуляциями заманили замуж, практически насильно сделали несколько детей и пинают, что она недостаточно хороша как жена мать человек, и так далее.
75В• 23 января в 18:22
Ответ дляКоварная Зая
Да все там неестественные и свекруха тоже. Когда начинаешь смотреть, то втягивается и вроде так и надо. Но если анализировать игра актеров ниже плинтуса
Ви і селі колись були?- я як дивилась, то наче у баби в селі побувала в Київській області, такі ж розмови, тусовки
Янка-угомонись• 23 января в 18:22
Ответ дляБорисфенка
Обидва спали, далі поодружувалися собі любесенько, а погана Танька.
Апофиозная• 23 января в 18:23
З чоловіків мені Артем там самий нормальний, якби не бухав
Невгамовна• 23 января в 18:23
Ответ дляЯнка-угомонись
Вона жалкувала і за Карпом, і Лавріну жалілася, що не за того заміж вийшла(Артем)
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:23
Ответ дляНевгамовна
Так первый ребенок от карпа же был?
Захекалася читать• 23 января в 18:23
Ответ дляНевгамовна
а Мотря тільки закінчила технікум. і їй ніяк не 23.
Невгамовна• 23 января в 18:23
Ответ дляЗахекалася читать
в побуті не виносить мозок
і чому вона ’чудова’?
Потрібна була йому Мотря. То вже від замирення він пішов до Таньки
неДоПриличий• 23 января в 18:23
Ответ дляЯнка-угомонись
Бісячі тільки парики у Таньки. Руки відірвати б тому, хто їй підбирав ці парики
Янка-угомонись• 23 января в 18:23
Ответ дляНевгамовна
Ну жалкувати це не гуляти і не спати, жалкувати про що хочеш можна.
Дрібка щастя• 23 января в 18:24
Ответ дляЯ_з_Франека
Где вы увидели стрекозу? Ту, которая пахала на свекровь. С большим животом ведра таскала, пока Лаврин улыбаясь и потягиваяясь, лежал в кровати? Ведь она старалась быть хорошей женой, мамой и даже невесткой.
Борисфенка• 23 января в 18:24
Ответ дляЯнка-угомонись
Та отож. Танька звичайна сирота, яка тягнулася до всіх, хто приголубить. Раптом це став Артем. Мама Артема дуже колоритна тітка, життєва.
Янка-угомонись• 23 января в 18:24
Ответ длянеДоПриличий
Так! Де вони те кубло витягли, ну замовили б з Китаю щось нормальне.
Невгамовна• 23 января в 18:24
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так первый ребенок от карпа же был?
Вона сама не знає
Пургену мне• 23 января в 18:24
Ответ дляХропочка з гривкою
Я тоже не поняла, что ей там сломали. Муж ее любил. Замуж она могла не выходить, но вышла.
Бо батьки її ку ку і вона в хмарах ку ку.
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:24
Ответ дляЯ_з_Франека
Он ее старше лет на 5, в этом возрасте это огромная разница
Захекалася читать• 23 января в 18:25
Ответ дляНевгамовна
і жили вони довго і щасливо. з Танькою.
Я_з_Франека• 23 января в 18:25
Ответ дляНевгамовна
Что ж она с таким абьюзером (кстати он что её бил? Насиловал?) оставила маленьких беспомощности детей? Может потому что ей не знакома ответственность и она даже за себя отвечать не хочет? Будет потом детям мозг пилить что из-за них большой артисткой не стала