Язвочка• 23 января в 17:04

По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...

Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Невгамовна• 23 января в 18:25
Ответ дляЗахекалася читать
а Мотря тільки закінчила технікум. і їй ніяк не 23.
Технікум можна закінчити і після 11 класу і після 10 і після 9. Ми можемо лише приблизно здогадатися
Захекалася читать• 23 января в 18:25
Ответ дляБорисфенка
Та отож. Танька звичайна сирота, яка тягнулася до всіх, хто приголубить. Раптом це став Артем. Мама Артема дуже колоритна тітка, життєва.
ой, Головиха то ващє...
налий мені кофЕ
неДоПриличий• 23 января в 18:25
Ответ дляНевгамовна
Чого ж така чудова й заздрісна Танька не вийшла заміж ще, коли хлопчика першого народила?
І мозок вона виносила тільки так, до Лавріна чіплялась тільки так, до Мелашки, ревнувала її, до Карпа лізла, коли вже той з Мотрею був.
Кому вона мозок виносила?
Лаврін про неї турбувався і вона геть жартома спитала ’ так може і женишся’
Апофиозная• 23 января в 18:26
Ответ длянеДоПриличий
Бісячі тільки парики у Таньки. Руки відірвати б тому, хто їй підбирав ці парики
А хвіст рудий примотаний у Мелашки в одній із серій
Я_з_Франека• 23 января в 18:26
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Милашка ребенок - которого манипуляциями заманили замуж, практически насильно сделали несколько детей и пинают, что она недостаточно хороша как жена мать человек, и так далее.
Она в полицию обращалась что её насильно замуж выдали и двоих детей заставили родить ? почему в Киеве не поехала в прихисток зачем вернулась к этому негодяю? Надо было рассказать все и засадить его
Невгамовна• 23 января в 18:26
Ответ дляЗахекалася читать
і жили вони довго і щасливо. з Танькою.
Це вже ми не знаємо. Поки будували хату, то теж сварились. І не зміг він Мотрю розлюбити точно
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:27
Ответ дляНевгамовна
Вона сама не знає
А, ясно
Янка-угомонись• 23 января в 18:27
Ответ дляНевгамовна
Вона жалкувала і за Карпом, і Лавріну жалілася, що не за того заміж вийшла(Артем)
Цікаво що Карпо теж Таньці говорив, що шкодує, але він не поганий, так?)
Дрібка щастя• 23 января в 18:27
Ответ для75В
Вона мені взагалі там сама адекватна була, хоч і сварлива. Аж поки собак не закопала
Ага, видела, как ее грызет свекровь и вместо поддержки сама начала ее доставать и командовать. Это адекватность? Ну попробовав на своей шкуре отношение свекрови, зачем в такую же превращаться по отношению к Мелашке?
Невгамовна• 23 января в 18:27
Ответ дляЯ_з_Франека
Что ж она с таким абьюзером (кстати он что её бил? Насиловал?) оставила маленьких беспомощности детей? Может потому что ей не знакома ответственность и она даже за себя отвечать не хочет? Будет потом детям мозг пилить что из-за них большой артисткой не стала
Так из-за них и не стала, да. Абьюз там был от всей его семейки. У маленьких детейесть папа, бабушка и дедушка, не пропали б. Дети вырастут и уедут,, а свои мечты нужно было реализовывать
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:28
Ответ дляПургену мне
Бо батьки її ку ку і вона в хмарах ку ку.
Родители да, а она просто подросток, это естественно для ее возраста
Я_з_Франека• 23 января в 18:28
Ответ дляДрібка щастя
Где вы увидели стрекозу? Ту, которая пахала на свекровь. С большим животом ведра таскала, пока Лаврин улыбаясь и потягиваяясь, лежал в кровати? Ведь она старалась быть хорошей женой, мамой и даже невесткой.
Ходила и корчила из себя жертву вдруг кто пожалее . Нужно же ребёнка беречь а не мученически глаза закатывать
Борисфенка• 23 января в 18:28
Ответ дляЗахекалася читать
ой, Головиха то ващє...
налий мені кофЕ
Ага.
О, до речі, десь на днях буде прем´єра фільму, де Карпо і Мотря знову грають подружжя. Назву забула.
Невгамовна• 23 января в 18:29
Ответ длянеДоПриличий
Кому вона мозок виносила?
Коли Мелашка ходила в клуб, то вона показово лазила прибирати павутину,розказуючи, як неприбрано у його артістки, і що вийшла заміж не за того. Кому треба такі заскоки? Противний персонаж, вічно хтось їй винен щось
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:29
Ответ дляЯ_з_Франека
А кто ее послушал бы?
Невгамовна• 23 января в 18:29
Ответ дляЯнка-угомонись
Карпо дно як чоловік
Янгол в камуфляжі• 23 января в 18:29
Ответ для75В
Шо зробила? Собак закопала?
Невгамовна• 23 января в 18:29
Ответ дляДрібка щастя
Тут я згодна
Я_з_Франека• 23 января в 18:30
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Он ее старше лет на 5, в этом возрасте это огромная разница
Прямо мало таких браков? Так боялась что сама под ворота к нему приходила? Её этому родители учили? Пела б в хоре, ехала б дальше учиться да все.
Янка-угомонись• 23 января в 18:30
Ответ дляНевгамовна
Карпо дно як чоловік
Там з чоловіків найкращий батько Мотрі.
Невгамовна• 23 января в 18:30
Ответ дляЯ_з_Франека
Ее свекровь даже беременной доставала, что сразу залетела, чтоб ничего не делать. И заставляла пеленки стирать
А Лаврин мамашу не мог на место поставить. Но виновата Мелашка, конечно
Борисфенка• 23 января в 18:30
Ответ дляДрібка щастя
А це типова розвага в родинах і на роботі в жіночих колективах.
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:31
Ответ дляЯ_з_Франека
Да, мало.
Невгамовна• 23 января в 18:31
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Шо зробила? Собак закопала?
Цуценят
Захекалася читать• 23 января в 18:31
Ответ дляБорисфенка
бабовщина
75В• 23 января в 18:31
Ответ дляДрібка щастя
Вона просто була ображена на долю, що довелося жити з свекрухою та ще з одною невісткою. Вона гаряча та пробивна, за такими мужики упадають, але ж закохалася у Карпа, який не зміг їй дати все необхідне. Вона ж у батьків принцесою була, а тут гній йди греби до свиней. Я по собі сужу, також би псіхувала. Але ж вона вірна і віддана своєму чоловікові, не так, як бридка Мелашка- порішада все тишком нишком.
Борисфенка• 23 января в 18:32
Ответ дляЯнка-угомонись
Там з чоловіків найкращий батько Мотрі.
Чим найкращий? Жив з дружиною, яка йому роги наставляла, і через це заливався горілкою до білочки?
Янка-угомонись• 23 января в 18:32
Ответ дляБорисфенка
Батько Мотрі)) Не Кайдаш.
Захекалася читать• 23 января в 18:32
Ответ дляБорисфенка
батько Мотрі. Довбиш.
Невгамовна• 23 января в 18:32
Ответ дляБорисфенка
Та не Карпа батько, а Мотрі. Багатий