Накладні мюслі• 23 января 2025

У який момент ОРВІ людина перестає бути заразною?

Уточнюю: питання не про дітей і школу, щоб не накинулися))
Вот Она Я• 23 января 2025
О мене теж цікавить,
Не люблю натовп• 23 января 2025
На 5 день після початку
Рожева юбка• 23 января 2025
Залежить від вірусу. Від організму хворого -хтось активно і довго виділяє вірус, хтось - мінімально. Але загалом відомо, що доросла людина швидше перестає бути заразною ніж, наприклад, дитина.
begovelik• 23 января 2025
Ответ дляНе люблю натовп
На 5 день після початку
А коли саме вважати початок?
Мerida• 23 января 2025
Никогда вы не узнаете.твирус уже может бвль в организме, просто раскачиваться. Вы не знаете первый день заражения
КоролеВешна• 23 января 2025
Коли зявляється температура
Я такая наивная• 23 января 2025
зі звичайними грві найбільше вірусу виділяється за добу до і протягом доби після появи перших симптомів, далі заразність стрімко знижується. в мене десь був скрін з професорської презентації на цю тему, але швидко не знайду.

тиждень режиму ізоляції при грві повʼязаний не з тим що людина заразна, а з тим що слизова рихла, лабільна, тобто до неї швидше пристає нова інфекція.

якщо ваш імунітет не скомпрометований, десь на 2-3 день після симптомів з хворим на грві треба прямо цілуватися взасос і довго, щоби вже точно заразитися)

це, звісно, узагальнена оцінка. але ж і питання загальне
Форточка• 23 января 2025
Ответ дляРожева юбка
Дякую за відповідь
Ширли-Мырли• 23 января 2025
Обычно считается 14 дней с начала. Говорят еще-с момента падения темпы.
автор Накладні мюслі • 23 января 2025
Ответ дляЯ такая наивная

Дякую