Хвильоватиша• 23 января 2025

Проїзд у Львові

Яка зараз система оплати проїзду у трамваї?
Я така бойова• 23 января 2025
Можна карткою по QR-коду, але часом воно. Купить, а контролерам все одно, штрафують
Чорт і Шо• 23 января 2025
Прикладаєте банківську картку до валідатора. І уважно дивіться на екран, чи пройшла оплата, бо з картки спише тільки через пару днів. Надійніше через додаток приватбанку, відскануйте наклеєний в трамваї qr-код через ПриватБанк і валідуйте. Або 25грн водію, і обов´язково візьміть квиток
автор Хвильоватиша • 23 января 2025
Дякую, дівчата
Удачная• 23 января 2025
Ответ дляЧорт і Шо
25 грн у трамваї? Ого-го
Чорт і Шо• 23 января 2025
Ответ дляУдачная
25 грн у трамваї? Ого-го
Це якщо налом. Якщо карткою чи через приват, то 15грн
Удачная• 23 января 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую, зрозуміла.
Леді_в_пледі• 23 января 2025
Якщо їдете вдвох, то два рази прикласти картку до термінала не робить дві оплати. Треба тицьнути ’додати пасажира’
Удачная• 23 января 2025
Ответ дляЛеді_в_пледі
Дякую, а діти, школяри безкоштовно чи повна ціна?
Лукава Кішка• 23 января 2025
Як складно 😵‍💫