Золота орда• Изменено 23 января в 20:02
Сусіди знущаються з дітей
Живемо ми третій рік у приватному будинку, в невеликому місті, по сусідству живе родина чоловік, жінка та пʼятеро дітей, діти неповнолітні, найстаріша 11 років, менша 2. Все частіше я чую і спостерігаю дуже дивне відношення мами до цих дітей. Справа в тому що сусіди якісь віруючі (відвідують якусь секту, чи то єгові чи бабтисти,не розуміюсь на цьому) але, щонеділі їздять вони на ці зібрання, і мати просто змушує дітей ходити, неодноразово я чую як в них в дворі лунає непристойна лексика в бік дітей, розмови типу ви горітимете у пеклі, ви будете хворіти і Бог зробить з вас калік і тому подібне, аби змусити дітей їхати в секту. Чула і бачила через паркан як мати дітей бʼє, називає виродками, тварями, і змушує молитись на колінах якщо дитина щось не зробила або за будь яку шкоду. Але останнім, що мене просто вивело, мама лишила дітей на старшу доньку, а самі десь їздили, і щось ця дівчинка чи не погодувала тих молодших, чи що, то мама неї покарала, обрізала їй волосся машинкою як хлопчину. Дівчинка плакала на вулиці і розповіла що мама покарала. Дітей дуже шкода, але і втручатись хто я така. Я просто не знаю куди можна звернутися, і як вплинути на ситуацію. Але і не звертати увагу я не можу. Може порадите як бути у такій ситуації
Золота орда
• 23 января в 20:04
Ответ дляКопирайторша
Діти в школу ходять?
Так старші діти ходять у місцеву школу
Золота орда
• 23 января в 20:06
Ответ дляОченьценная
Обратитесь в опеку .
Я зверталась до місцевої ради, староста не хоче тим займатися. Сказала діти не голодні, одягнені, в школу ходять. Батьки не алкаші, нема чого до них лізти
Золота орда
• 23 января в 20:07
Ответ дляОченьценная
Обратитесь в опеку .
Органи опіки? Боюсь що буде така ж відповідь, але можна спробувати
Гостра на язик• 23 января в 20:09
Беда в том, что пока ничего трагического не случится, никто не почешется, хотя и потом не почешется. Но разговоров будет: а что ж никто не знал, не видел, не слышал?….
Золота орда
• 23 января в 20:11
Ответ дляГостра на язик
Ну в дітей вкрай зруйнована психіка, я ж бачу, вони ні з ким не спілкуються, на майданчику вони грають лише між собою, вона навіть не дає їм заводити друзів. діти як вовченята, залякані і дикі
Оченьценная• 23 января в 20:11
Ответ дляЗолота орда
Да , органы опеки . Попробуйте .
Эта идиотская система мучает только нормальных людей.
В таких или похожих ситуациях все ждут пока кто-то повесится или убьют. Дети бедные без прав и защиты.
Потом начинается клепание отчётов задим числом как все были обеспокоены и пытались помочь.
Можно поговорить с маминой, но есть шанс что все будет происходить дома и детям сделаете ещё хуже.
Что по бабушкам? Может туда могут детей забрать?
Гребаные твари сектанты и просто такие упыри-родители :(
Золота орда
• 23 января в 20:15
Ответ дляElani
Ця родина також переселенці, вони тут без родичів, ніколи не чула про бабусь чи взагалі будь яку рідню. А на рахунок розмов, коли наша родина переїхала, я намагалася знайти спільну мову, моя дитина теж шукала друзів, а тут у сусідів пʼятеро, думала будем товаришувати, але фіг, вони лишній раз не привітаються, яка там дружба
ЯниЯ• 23 января в 20:16
А зачем вам чужие многодетные выводки? У вас своих проблем не хватает?
Гостра на язик• 23 января в 20:17
Ответ дляЗолота орда
Все же если вы слышите, что мама кричит на них во дворе, попробуйте вызвать полицию. Хотя она им просто может не открыть даже. Но уже они может хоть припугнут её
Золота орда
• 23 января в 20:18
Ответ дляЯниЯ
Чужі не чужі, а мені особисто не подобається коли ми з дитиною гуляємо в себе на подвірʼї, а у 10 метрах сусідка свою дитину штовхає в автомобіль зі словами ти все одно поїдеш маленька тварюко. Це навіть мою психіку руйнує
вентиляторная• 23 января в 20:19
Для чого ви тут пишите??? Боже! Да подзвоніть в службу у справах неповнолітніх!!!
Бронетапці• 23 января в 20:20
Ответ дляЗолота орда
А факт фізичного насилля? Це ж заборонено законом
Криниця щастя• 23 января в 20:20
Є ще в поліції по справам неповнолітніх поліцейські , є участкові.
Може , якось до них звернутись , щоб з нею поговорили : за жорстоке поводження з дітьми...
вентиляторная• 23 января в 20:20
Ответ дляElani
Так а школа куда смотрит? Пришла девочка обстриженная в ноль... Ужас просто((
Золота орда
• 23 января в 20:20
Ответ длявентиляторная
Пишу бо не знаю куди мені звернутися. Місто маленьке, всі один одного знають, і ніхто не хоче як то кажуть собі проблем.
Гостра на язик• 23 января в 20:21
Ответ длявентиляторная
Мама так затюкала её наверное, что она скажет, что сама захотела
Золота орда
• 23 января в 20:22
Ответ дляКриниця щастя
Дільничий в нас то окрема розмова. А написати на поліцію в справах неповнолітніх це хороша ідея. Я неодмінно займуся. Дякую за пораду
Бронетапці• 23 января в 20:22
Ответ дляЗолота орда
І ви будьте обережною. А то ті сектанти можуть бути непередбачувані, якщо дізнаються, що це ви на їх родину донесли
Золота орда
• 23 января в 20:23
Ответ дляБронетапці
Я спостерігаю за ними, і розумію що там можна очікувати будь якої реакції
вентиляторная• 23 января в 20:23
Ответ дляЗолота орда
Не буде. В мене знайома шапочно, кричала на дитину коли вона робила дз, матюки та інше. Бо дитина морозилась від дз, а та втрачала контроль. Так ось через місяць їй подзвонили з служби у справах. Попередили. І ще через місяць завітали. Сказали, ще буде скарга - дитину заберемо. Як бабка пошептала.
Золота орда
• 23 января в 20:24
Ответ длявентиляторная
О, це вже дає надію. Треба спробувати
вентиляторная• 23 января в 20:24
Ответ дляГостра на язик
Такая хорошая семья была, верующий и не скажешь со стороны... Не выполняют обязанности, капец.. а потом ещё на Германию жалуются...
вентиляторная• 23 января в 20:26
Ответ дляЗолота орда
О, це вже дає надію. Треба спробувати
Це працює точно. Але ви не здавайтесь. Бо якщо вона і на людях так - в будинку в середні все що завгодно може бути...
Золота орда
• 23 января в 20:26
Ответ длявентиляторная
Ну прийшла об стрижена, не думаю що там прямо якийсь був резонанс, це ж не побита, може дитина і боїться сказати правду, сказала що сама так захотіла може
вентиляторная• 23 января в 20:27
Ответ дляЗолота орда
Це служба у справах дітей. Не поліція. Поліція не буде цим займатися. Це якщо б ви бачили що б´ють кров і тп
Золота орда
• 23 января в 20:27
Ответ длявентиляторная
От і я про те думаю, що там вона з ними робить я боюсь уявити
вентиляторная• 23 января в 20:28
Ответ дляЗолота орда
Не може. Вчителька зобов´язана спостерігати і повідомляти про таке...