Золота орда• Изменено 23 января 2025
Сусіди знущаються з дітей
Живемо ми третій рік у приватному будинку, в невеликому місті, по сусідству живе родина чоловік, жінка та пʼятеро дітей, діти неповнолітні, найстаріша 11 років, менша 2. Все частіше я чую і спостерігаю дуже дивне відношення мами до цих дітей. Справа в тому що сусіди якісь віруючі (відвідують якусь секту, чи то єгові чи бабтисти,не розуміюсь на цьому) але, щонеділі їздять вони на ці зібрання, і мати просто змушує дітей ходити, неодноразово я чую як в них в дворі лунає непристойна лексика в бік дітей, розмови типу ви горітимете у пеклі, ви будете хворіти і Бог зробить з вас калік і тому подібне, аби змусити дітей їхати в секту. Чула і бачила через паркан як мати дітей бʼє, називає виродками, тварями, і змушує молитись на колінах якщо дитина щось не зробила або за будь яку шкоду. Але останнім, що мене просто вивело, мама лишила дітей на старшу доньку, а самі десь їздили, і щось ця дівчинка чи не погодувала тих молодших, чи що, то мама неї покарала, обрізала їй волосся машинкою як хлопчину. Дівчинка плакала на вулиці і розповіла що мама покарала. Дітей дуже шкода, але і втручатись хто я така. Я просто не знаю куди можна звернутися, і як вплинути на ситуацію. Але і не звертати увагу я не можу. Може порадите як бути у такій ситуації
Золота орда
• 23 января 2025
Ответ длявентиляторная
Це служба у справах дітей. Не поліція. Поліція не буде цим займатися. Це якщо б ви бачили що б´ють кров і тп
Ну заштовхує силою в авто, криє матами і так не слабо, думаю що це як мінімум вже привід для звернення
Последний вагон• 23 января 2025
Верующие это больные люди, страдают дети
Может быть и убийство там и насилие и издевательство
Криниця щастя• 23 января 2025
Ответ длявентиляторная
Не може. Вчителька зобов´язана спостерігати і повідомляти про таке...
Я вас умоляю , вчителі відчитали предмет і пішли додому
вентиляторная• 23 января 2025
Ответ дляЗолота орда
У вас є служба у справах неповнолітніх? Чи в районі? Подзвоніть туди. Я працювала в притулку дитячому, нам таких дітей привозили(
Золота орда
• 23 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
Я підозрюю що вона змушує дітей і до фізичної праці, і принижує і карає дивними способами
Електрохарчування• 23 января 2025
У меня соседи такие, в церковь ходят молятся, с виду ну очень хорошая семья и с достатком, а через стенку гыр-гыр и с ноги пенделя сыну папаша ввалил так что тот упал , а далее за шкирки и за дверь...это в глазок я увидела раз 😐
Незнаю что и сказать , поговорим тут и разойдёмся 😌.
Криниця щастя• 23 января 2025
Автор , в опіку подзвоніть , скажіть , щоб звернули увагу і т.д
Не залишайте так....
вентиляторная• 23 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Клас рук не може просто. Це ж його обов´язок
Золота орда
• 23 января 2025
Ответ длявентиляторная
Є служба в районі
Але я думаю, чи можна звернутися так, щоб ця сусідка не знала що це я залишила звернення, бо в мене все ж таки теж дитина, мало що там у голові
Криниця щастя• 23 января 2025
Ответ дляЗолота орда
Цікаво , чи чоловік це все бачить чи він сам такий ?
Рівненська обл. Бивша Вчителька анг.мови , задушила 2 синів і втопила в озері ...
А ось скажіть , чоловік не бачив , що в неї дах потікла????
Золота орда
• 23 января 2025
Ответ длявентиляторная
У нас тут такі вчителі, я не думаю що їм це треба, от може справді опіка відреагує
вентиляторная• 23 января 2025
Ответ дляЗолота орда
Є служба в районі
Можна. Але чи будуть розглядати...моїй тій знайомій не казали хто поскаржився конкретно.
Указка• 23 января 2025
В нас така родина поверхом вище живе, мамка там дітей матом криє, весь час крики, щось падає зранку до ночі. Поліція морозиться, соціальні служби також, власники квартири відкрито кажуть, що їй пофігу на дискомфорт, виселяти той виводок не будуть…
Золота орда
• 23 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Ви знаєте, там чоловік він взагалі як зомбі, якщо ця мама діток така агресивна і дуже активна, то він просто якийсь флегмат, ми перший час думали він якийсь наркоман чи що, без емоцій, взагалі
вентиляторная• 23 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Так то вже психіатрія. Може й не знав, або не осознав сам обсяг, що може бути. Як в кіно з Дікапріо
Указка• 23 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Не залишайте так....
Нічого вони не роблять в тій опіці. Скільки писали, толку нуль, і це в Києві. Тільки відписка «розмову було проведено», хоча по поведінці сусідів не видно, що та розмова на них якось повпливала
Золота орда
• 23 января 2025
Ответ дляУказка
Ото ж, на людях такі правильні, віруючі, безгрішні, а вдома це просто суцільний жах і терор над дітьми
Указка• 23 января 2025
Ответ дляЗолота орда
Ну бо релігійні фанатики такі завжди… не по темі - рекомендую подивитись серіал «а інші горітимуть в пеклі», якраз про таких знято людей
Золота орда
• 23 января 2025
Ответ дляУказка
Так, Ви вірно написали, це не віруючі люди, а саме фанатики, а вони найстрашніші і непередбачувані
Криниця щастя• 23 января 2025
Ответ дляЗолота орда
Є служба в районі
Може купити новий стартовий пакет , щоб не знали , хто дзвонить? Бо знаєте , гетконтакт)
Скажіть , що їх донька 11 років вам жалілась
ЯниЯ• 23 января 2025
Ответ дляЗолота орда
Чужі не чужі, а мені особисто не подобається коли ми з дитиною гуляємо в себе на подвірʼї, а у 10 метрах сусідка свою дитину штовхає в автомобіль зі словами ти все одно поїдеш маленька тварюко. Це навіть мою психіку руйнує
А, ну тогда другое дело, если это мешает вам. А так пофиг на всякие отбросы общества
Бронетапці• 23 января 2025
Ответ длявентиляторная
Може зобов´язані, але реально я ніколи не бачила, щоб вчителі втручалися. Навіть коли був відвертий булінг чи очевидно, що дитиною батьки не займаються...
Ворожу на каві• 23 января 2025
Ответ длявентиляторная
Так а школа куда смотрит? Пришла девочка обстриженная в ноль... Ужас просто((
Можливо ще підійти до директора школи або завуча, хто більш людяний. Поговорити і спитати поради
Балаболка• 23 января 2025
Ответ дляЗолота орда
Органи опіки? Боюсь що буде така ж відповідь, але можна спробувати
Спробуйте письмово, щоб було зареєстроване звернення. Скажіть, що звернетесь на телебачення, якщо не буде реакції. Вони цього бояться.
Балаболка• 23 января 2025
Ответ дляЯниЯ
А зачем вам чужие многодетные выводки? У вас своих проблем не хватает?
Удалено администрацией...
Шалена невинність• 23 января 2025
Знаете, не работают у нас службы. Я на подругу писала заявы, она ребенка не кормила, 8 месячного, кормила по нормам как 2 месячного. Кукуха у нее слетела после родов. Экономила, в кроватке держала, не давала ходить, не гуляла с ребенком. Иначе как выблядок не называла. Оставляли потом детское питание, пюрешки, памперсы возле дверей, чтобы хоть как то помочь.
Ответ дляЗолота орда
В секту їхню зверніться, до пастиря - хай виховує паршиву вівцю.