Ms. При теле• 23 января 2025
Скачок цукру має бути яким після їжі?
Скрізь пишуть який має бути цукор зранку і через 2 години
А який скачок після іжі? Він може бути вище ніж 9? Наприклад я тільки що поїла і він 13 був. Зараз через 2 години знизився до 7
ЧупакабраЗеБест• 23 января 2025
через 1 час после еды - до 8,5 (некоторые пишут что допускается до 11 единиц),
через 2 часа - до 7,5. а через 4 часа должен стать тощаковым.
ЧупакабраЗеБест• 23 января 2025
13 это чтото много вам показывает. идите завтра с утра и сдавайте из вены, это самый точный результат.
Ms. При теле
• 23 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Це цукор з вєни чи пальця ? Ці показники
ЧупакабраЗеБест• 23 января 2025
Ответ дляMs. При теле
та хз, я так понимаю для домашних измерений глюкометром, значит из пальца.