Крем для арбуза• 23 января в 21:05

Розʼясніть, будь ласка, по оформленню авто.

Купили авто в знайомої, вона виїхала за кордон. Реєстри не працювали, взяли в нотаріуса доручення від неї на нас з чоловіком.
Тобто, тепер ми маємо оформити авто через продаж від нього мені або навпаки? Я правильно розумію? Чи як правильно?
І яка ціна такого оформлення?
Дякую
Тоскующая• 23 января в 21:14
Правильно розумієте щодо продажу. Ціна буде залежати від того, скільки оцінять автомобіль там сплачується якісь відсоток від вартосі (не пам´ятаю) збору за купівлю авто, плюс адмін.збори за зняття і постановку на облік.
Ane4ka-9cee• 23 января в 21:16
Мені восени переоформлення вийшло десь в 1300
Файна_зупка• 23 января в 21:18
Вказуйте більше як 50 000грн і питань небуде
Пліткарка• 23 января в 21:43
Ответ дляФайна_зупка
чого саме 50 000?
JulJul07• 23 января в 22:48
А подарувати не буде дешевше?
hrystia• 24 января в 08:20
Чоловік на мене оформляв через договір дарування у Мрео. 1000 грн. Зайняло 20 хв
Пригощаю кашею• 24 января в 09:24
Ответ дляJulJul07
А подарувати не буде дешевше?
Ну во первых машина не в собственности мужа, он лишь действует о имени знакомой, соответственно подарок не будет считаться как между 1 очередью родства, придется платить налог. А продажа в СЦ МВС будет до 1500 грн стоить во сколько бы ее не оценили и делов на 20 минут.
Я недавно машину на отца переоформляла через куплю/продажу, оценила ее в 10 тыс.долларов, т.к. мне надо было показать в декларации получение этой суммы для покупки другого авто. Примерно 1000грн с небольшим за оформление заплатила
Файна_зупка• 24 января в 10:45
Ответ дляПліткарка
чого саме 50 000?
Бо як більше 50 000 то пропадає супсидія, і може ще якісь допомоги, а як менше то зберігається тоді вони самі роблять незалежну оцінку
автор Крем для арбуза • 24 января в 11:46
Ответ дляhrystia
В дорученні вказано, що окрім дарування
JulJul07• 24 января в 22:13
Ответ дляКрем для арбуза
В дорученні вказано, що окрім дарування
Ок
LO_• 23 февраля в 12:17
Купувала в листопаді авто через ДІЮ.
15 хвилин часу, вказала вартість 49 тис, зразу ж оплатила з карти ~ 1500 грн збір. Техпаспорт новий прийшов на пошту. Дуже легко і без всяких нотаріусів