Коленная ложечка• 23 января в 22:18
Водійського немає в Діі
Отримувала в 2008, пластик.
Як його туди підтягнути?
Залізний кіготь• 23 января в 22:20
Пластиковий військовий квиток? Покажіть будь ласка, жодного разу не бачила, хоча і працюю із ними щодня.
Блін, прочитала не водійського, а військового
ПлюшкамиБалуюсь• 23 января в 22:23
Ответ дляМарічка
Обновить дия или удалить приложение и снова загрузить.
Не поможет . Может у вас еще и на старой фамилии
празники не помню• 23 января в 22:28
Пластик, здається, почали видавати тільки в 2011 році. До цього біло ламіноване. Я отримувала в 2005, ламіноване, теж не підтягувалося. Просто обміняла на новий пластик.
В мене ще й на дівоче прізвище було старе.
Марфа Українівна• 23 января в 22:55
Ответ дляЗалізний кіготь
вы не одна, сама так прочитала
Тарабарщина• 23 января в 23:01
Моє водійське (пластикове, рожеве) не відображалось (2006 року отримувала). Торік вирішила оновити, і поки чекала появи нового посвідчення, спочатку відобразилось старе, потім замість нього нове за день показалось.
Вам, якщо не бажаєте замінити на посвідчення нового зразка, треба звернутись в сервісний центр мвс, його додадуть в базу вручну.
Коленная ложечка
• 23 января в 23:13
Ответ дляШумелка Мышь
У меня лами 2005 года, подтянулось. Вы меняли фамилию?
Нічого не змінювала
Коленная ложечка
• 23 января в 23:14
Ответ дляТарабарщина
Я взяла талон в СЦ на обмін водійського. Там просто поміняють? Щось потрібно ще?
Тарабарщина• 23 января в 23:18
Ответ дляКоленная ложечка
Ну, обміняють. Сфотографують, заплатите щось там за виготовлення. Але більше нічого не треба (свідоцтво з курсів, меддовідка не треба). Візьміть стандартні документи (паспорт, код, старе посвідчення)
Эскиз бесконечности• 23 января в 23:19
Ответ дляКоленная ложечка
У мене так в дії
треба на нове поміняти, в МРЕО або в ЦНАПі. Я так робила минулого року, в мене 2007р було.
Коленная ложечка
• 23 января в 23:22
Ответ дляТарабарщина
А як скоро його роблять?
Тарабарщина• 23 января в 23:22
Ответ дляКоленная ложечка
А як скоро його роблять?
Протягом години, якщо без тривог і вимкнень світла
Коленная ложечка
• 23 января в 23:23
Ответ дляТарабарщина
Щиро дякую) хоч знатиму, що треба вмитись для фото🤪
Свекруня• 23 января в 23:54
Ответ дляпразники не помню
Не меліть чого не знаєте. Чого раптом з 11, а не з 12 або 23?
Свекруня• 23 января в 23:57
Ответ дляКоленная ложечка
Доречі, я дуже хотіла собі старе залишити як сувенір,рожевеньке, то написала на втрату. Якщо принесете просто на заміну, то старе забирають.
празники не помню• 24 января в 07:46
Ответ дляСвекруня
Мабуть, бо так.
А Ви навели якісь факти, що не з 11, щоб звинувачувати мене в тому, що ’мелю’?
Свекруня• 24 января в 15:51
Ответ дляhrystia
У мене теж рожеве. А нові права вже з терміном дії?
Так, 50 років, від дати зміни
Свекруня• 24 января в 15:56
Ответ дляпразники не помню
Мабуть, бо так.
Мабуть, бо не так