Домашня Зюзя• 23 января в 21:07

Амстердам, де краще зупинитися?

Хто був у Амстердамі, підкажіть, де зупинялися, чи було зручно для поїздок й скільки приблизно коштувало житло на добу. Й взагалі була б вдячна за поради. Також цікавить Брюссель
Мой_ужин• 23 января в 21:12
Амстердам маленький, нема різниці де зупинятися
begovelik• 23 января в 21:13
У Брюсселю дивитися нема чого. Амстердам: виходьте зі свого бюджету, транспорт там добре розгалужений
Непонятно• 23 января в 21:15
Головне не в самому центрі. Найкращій район по тиші й красі - Jordan. Ціни високі, але воно того коштує. Тому що, навіть, хороші хостели мають види на канали.
В останній раз зупинялися в ботелі. Це було особливе задоволення.
Іллюха Перчик• 23 января в 21:16
Ответ дляНепонятно
В Амстердам як приїжджаєш відразу потрібно готувати шалену купу грошей.Головне не офігіти.
Где тут 0?• 23 января в 21:16
В борделі
Мой_ужин• 23 января в 21:17
Ответ дляІллюха Перчик
На що?
Іллюха Перчик• 23 января в 21:18
Ответ дляМой_ужин
На що?
В європі все дуже дорого.
Мой_ужин• 23 января в 21:18
Ответ дляІллюха Перчик
В європі все дуже дорого.
Ні, нормально
Іллюха Перчик• 23 января в 21:19
Ответ дляМой_ужин
Ні, нормально
1500 якщо брати на гривні доба в хостелі на нарах з арабами.Якщо для вас це нічого то мабуть ви дуже багат а людина.
Життє Бентежне• 23 января в 21:20
Ответ дляІллюха Перчик
В європі все дуже дорого.
В Закопане дешевше обійшлося покататися на лижах, аніж в Буковелі
Непонятно• 23 января в 21:21
Ответ дляІллюха Перчик
Проживання на 2х 100 євро за ніч. Ціни в супермаркетах, котрі на кожному шагу, дешевше ніж в Україні. Саме місто - це музей і краса. Взяти велосипеди на день - щось в районі 8 евро. Кофешопи дешеві, тому що багато не треба)) Знайшла в самому центрі (китайський район) дешевий рибний базарчик. Фастфуд смачний й недорогий. Як на мене, Амстердам точно дешевше Парижу. І, як на мене, набагато цікавіше
Мой_ужин• 23 января в 21:22
Ответ дляІллюха Перчик
Нормальний готель на 2-х приблизно 100 євро, не знаю, що для вас дорого
Іллюха Перчик• 23 января в 21:22
Ответ дляНепонятно
4 тисячі гривень за добу - 10 днів 40 тисяч гривень.
Непонятно• 23 января в 21:22
Ответ дляІллюха Перчик
В європі все дуже дорого.
Сказав чел, який там ні разу не був😁
Іллюха Перчик• 23 января в 21:23
Ответ дляНепонятно
Сказав чел, який там ні разу не був😁
40 тисяч гривень за 10 днів проживання.Це не дорого.
GaleTTa• 23 января в 21:24
Мы останавливались когда были в Lakeland hotel, далековато ехать, но автобусы там ходят отлично, скромно, но какие там виды) утром выходишь на террасу и утки уже ждут кормёжки)
Непонятно• 23 января в 21:25
Ответ дляІллюха Перчик
А що там робити туристу 10 днів??? При тому за за 2х і в самому центрі на каналі. Во Львові більш-менш апартаменти або готель стільки коштує
Мerida• 23 января в 21:35
Очень много отелей с ценой от 60 евро за ночь на двоих. С хорошими условиями
автор Домашня Зюзя • 23 января в 21:35
Ответ дляМой_ужин
Різниця точно є, в ціні
автор Домашня Зюзя • 23 января в 21:36
Ответ дляbegovelik
Брюссель розглядаємо як місто, звідки поїдемо Брюгге, Гент й потім полетімо назад
Мой_ужин• 23 января в 21:37
Ответ дляДомашня Зюзя
Вам нема сенсу брати одразу 2 країни, навколо Амстердаму повно цікавих міст.
автор Домашня Зюзя • 23 января в 21:38
Ответ дляНепонятно
Я була в Амстердамі, згодна з Вами. Тільки житло дуже дороге. Не знаходжу по100 євро /ніч, нажаль :(
автор Домашня Зюзя • 23 января в 21:39
Ответ дляМerida
Наприклад? Не знаходжу навіть близько таких цін
Морковна• 23 января в 21:40
Жили в готелі Luxer недалеко від вокзалу. Усім задоволена
Непонятно• 23 января в 21:40
Ответ дляДомашня Зюзя
Ви, мабуть, на свято чи сезон тюльпанів шукаєте? Ми в листопаді за 100 знімали і вибір великий був. Подруга з сином наприкінці грудня до Різдва за 70 знімала. Ціни такі були
автор Домашня Зюзя • 23 января в 21:41
Ответ дляМой_ужин
Я вже поєднувала Бельгію з Нідерландами, мені сподобалося. Тим більше, що летіти все одно будемо з Брюсселя, чом би й не поїхати в Брюгге - Гент
автор Домашня Зюзя • 23 января в 21:42
Ответ дляНепонятно
Так, початок квітня. Тому й думаю, може, дешевше десь в передмісті або маленькому місті, але хотілося б розуміти, яке розташування зручне
Мerida• 23 января в 21:43
Ответ дляДомашня Зюзя
Турист. Отличные оценки. Ещё и с завтраком. Первое попавшееся предложение. Не знаю ваших дат.
Возможно, вы ищите на сейчас, или в праздничные дни, тогда да, может быть на брони все или цена - космос
Непонятно• 23 января в 21:45
Ответ дляДомашня Зюзя
Рекомендую район Nord. Там пароми в місто безкоштовні. А з Централу (жд) в центр пішки гуляти. І їздити в гарні містечка зручно
Мerida• 23 января в 21:47
Была недавно в Айтана. Прям на воде стоит. Супер расположение. Двухместный номер был 120, или около того