Тушьмушьнюшь• 23 января в 22:22

Який сімейний сценарій ви зламали?

Я зламала звичай всіх жінок в роду виходити заміж за першого зустрічного, а потім страждати все життя )
Зламала сценарій, що жінка має стояти біля плити 24 на 7)
Зламала сценарій бідності, девіз роду був "нє жилі багато- нєчєго і начінать", всі виживали на копійки.
Зламала сценарій ліні - дисципліни не було ні в чому і ні в кого.
Дуже собою задоволена)
А ви?
Розвідка Маші• 24 января в 14:38
Жінці необов´язково жити з чоловіком, який її не влаштовує.
Жінка може взяти дітей і переїхати в інше місто чи навіть країну.
Жінка може вести бізнес самостійно.