Ms. Скромность• 24 января в 08:52

як організовуєте догляд за хворими родичами?

Задумалася я, мама інвалід дитинства, поки бодра і весела, але. Папа живе з дружиною і тещею - він інвалід, треба міняти мішки і катетери, стоїть кардіостимулятор, тиск іноді падає, тобто треба слідкувати. Дружина його на 8 років старше за мене, 55 років, проблеми із суглобом і от виявилося проблеми із серцем, були мікроінсульти по мрт, лікується, її мама - 88 років, судинні зміни, тиск, ну теж треба лікувати слідкувати. І от я задумалася - якщо що, я ж не потяну всю цю компанію обслуговувати. Як у вас із цим справи?
ТебеОноНадось• 24 января в 08:54
А вы каким боком к мачехе и ее матери?
автор Ms. Скромность • 24 января в 08:57
Ответ дляТебеОноНадось
А вы каким боком к мачехе и ее матери?
вона доглядає мого батька, зараз захворіла, якщо щось із нею, ну вже маму її не кину
Самоучка• 24 января в 08:58
Ответ дляMs. Скромность
Ви сама зляжете якщо кинетесь всіх рятувати.
автор Ms. Скромность • 24 января в 08:58
Ответ дляСамоучка
так я і питаю - що робити із цією багадельнею, якщо що, звісно, поки тільки гроші даю
Пригощаю кашею• 24 января в 09:01
Мне пришлось оставить работу.
Моя мама, одинокая тетка, родители мужа. И все 80+.
Вот так я и гоняю между их домами каждый день. Молюсь Богу, что бы хотя не хуже.
Была мечта прошлым летом поселить всех в один частный дом - но у каждого из них свой характер. Не уживутся даже неделю.
И, да: мне то же 54 и куча проблем со здоровьем.
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:03
Ответ дляПригощаю кашею
Мне пришлось оставить работу.
співчуваю, хоч би не гірше, так
Самоучка• 24 января в 09:05
Ответ дляMs. Скромность
Ну якщо ви задіяні в житті всіх цих людей то зараз лише контролювати. Щоб вони не запускали себе і свої хвороби. Вчасно зверталися до лікарів, пили потрібні ліки тощо.

У мачухи і її мами немає зовсім родичів?
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:08
Ответ дляСамоучка

нема( ну є якісь дальні тітки у віці, близьких нема
Злива інформації• 24 января в 09:08
Вы не обязаны обслуживать жену своего отца и ее мать , они для вас чужие люди
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:09
Ответ дляЗлива інформації
ні, не чужі, за багато років ми зблизилися, у нас гарні відносини, тим більше вона зняла з мене ношу по догляду за батьком, там ще той гемор
Злива інформації• 24 января в 09:09
Ответ дляMs. Скромность
Ну естественно она за ним смотрит потому что он ее муж
Злива інформації• 24 января в 09:10
Ответ дляMs. Скромность
Само как то рассосется , как то будет
Злива інформації• 24 января в 09:10
Ответ дляПригощаю кашею
Мне пришлось оставить работу.
А ща родителями мужа вы должны присматривать или ваш муж ?
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:10
Ответ дляЗлива інформації
тим більше вона сама собі раду дає, я думаю, недайбог, вона зляже, ото буде халепа
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:11
Ответ дляЗлива інформації
ну це для вас єстествєнно, а я вдячна
Ответ дляЗлива інформації
Само как то рассосется , как то будет
ой нє, я так не хочу думати
Злива інформації• 24 января в 09:13
Ответ дляMs. Скромность
Ну зачем думать что будет наперед и притягивать в свою жизнь проблемы которых ещё нет . Вы ничего не измените .
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:13
Ответ дляЗлива інформації
там мама, яка не пьє ліки від тиску 200, я їй так і сказала - на мене не розраховуйте з таким підходом (є у неї син і дочка, то їх справа у мене своїх інвалідів вистачає)
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:14
Ответ дляЗлива інформації
я про ’притягувать’ не вірю. думаю не постійно, от прийшло у голову сьогодні
Відкушу все що стирчить• 24 января в 09:15
У мачухи та її матері є рідні діти та онуки, ось хай їх в майбутньому і доглядають.На вашій совісті тільки рідні батьки.Вам тільки 47, мачусі 55, вона вас че може пережити
Злива інформації• 24 января в 09:15
Ответ дляMs. Скромность
ой нє, я так не хочу думати
Если любите все контролировать , рассмотрите самый плохой вариант , что слягут одновременно все 3 ое. Поместите 2 из них в хоспис , за 3 ьей( матерью наверное ) будете ухаживать сами
Пригощаю кашею• 24 января в 09:15
Ответ дляЗлива інформації
То есть?
Мы с мужем - семья! Нашему браку 35 лет.
У нас уже давно все ОБЩЕЕ!
И радости, и проблемы, и финансы.
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:16
Ответ дляЗлива інформації
а це реальна тема?треба почитати умови. так, я контрольфрік(
Злива інформації• 24 января в 09:16
Ответ дляMs. Скромность
Если у нее есть сын и дочка , она на вас при любом подходе не должна расчитывать , даже странно что вы предупредили . Наследство на кого переписано?
Пуки-куки• 24 января в 09:16
Ответ дляMs. Скромность
Ви не так дивитесь на ситуацію. Вона його дружина, і вона за ним доглядає. А ви даєте кошти.
Тобто з вас нічого не знімали, і ви з себе теж.
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:18
Ответ дляЗлива інформації
я люблю визначеність у відносинах, тим більше це було в контексті того, що журила її за безвідповідальність. про наслєдство не в курсі, татова дружина натякала що я є у заповіті
Ответ дляПуки-куки
гроші це саме легке в нашому випадку. а от оперування, мотанина по лікарнях, догляд, вичитування схем лікування - ото скажена робота
Тримбулька• 24 января в 09:19
Мои родители, у мамы диабет второго типа, с множеством осложнений, у папы инвалидность 3 группы. Они обслуживают себя пока сами, я помогаю с врачами, лекарствами. Есть сестра с мужем, у зятя такие же родители, мама диабет запущенный, отец со зрением очень плохим. У меня свекровь с онко в анамнезе( ремиссия, после 3 стадии, справились). У меня самой инвалидность. Ребенок с проблемами по здоровью сейчас больше всех на первом плане( денег уйма уходит). Муж работает без отпуска и выходных, иногда ломается( его проблема- спина), тогда его экстренно лечу. Так и кружусь, работать на пятидневку никак,нашла подработку,на маленькие, но хоть какие то деньги, там свободный график, и мне всегда идут навстречу, могу работать больше, могу меньше. У меня так было всегда. Я болею с детства сама. Хорошо хоть мои пенсионеры ещё двигаются, и финансово могут. Свекровь сестры имеет минимальную пенсию, и инсульт недавно, теперь не работает.
Пуки-куки• 24 января в 09:23
Ответ дляMs. Скромность
Я доглядала маму.
Після того сама по лікарнях котрий рік, тепер чоловік носиться зі мною. Але то мама.

В мене є мачуха. Чудові стосунки . Дочка в неї алкоголіка, а онучка 18 річна за кордоном.
Якщо що з мачухою - дзвонитиму онучці. Або вирішуватимемо, щоб мачуха продавала хату і прилаштувати її в пансіонат. Я їздитиму раз на тиждень.

Я зрозуміла, що я собі дорожче. Бо моє здоров´я потім лягає на моїх дітей і чоловіка.
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:25
Ответ дляТримбулька
сил вам, здоровья всі вашим!