Дайте вподобайок• 24 января 2025
Це гуляє по ФБ вже місяць, по різних групах та від різних авторів, ще фотки постійно різні. Хтось так приколи гонить.
Кредитная• 24 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Розважають народ
В цього хоч фотка норм
Але ж можуть таку поставити, що впісяться можна
В цього хоч фотка норм
ЯкаКраля• 24 января 2025
О, згадала на сз одного мужика, який писав що хоче виключно самореалізовану та мудру. Не ясно мені, чому самореалізована має бути мудрою? Чи може я чогось не розумію?
Яжбоматуся• 24 января 2025
Лучше бы уже написал, что молодое поколение совершенно не ценит творчество ’Машины Времени’ и ’Фантом-2’. А фонк на гитаре играть трудно. Поєтому, исчу женщину!