Ms. Скромность• 24 января в 08:52

як організовуєте догляд за хворими родичами?

Задумалася я, мама інвалід дитинства, поки бодра і весела, але. Папа живе з дружиною і тещею - він інвалід, треба міняти мішки і катетери, стоїть кардіостимулятор, тиск іноді падає, тобто треба слідкувати. Дружина його на 8 років старше за мене, 55 років, проблеми із суглобом і от виявилося проблеми із серцем, були мікроінсульти по мрт, лікується, її мама - 88 років, судинні зміни, тиск, ну теж треба лікувати слідкувати. І от я задумалася - якщо що, я ж не потяну всю цю компанію обслуговувати. Як у вас із цим справи?
автор Ms. Скромность • 24 января в 09:26
Ответ дляПуки-куки
Я доглядала маму.
Після того сама по лікарнях котрий рік, тепер чоловік носиться зі мною. Але то мама.

В мене є мачуха. Чудові стосунки . Дочка в неї алкоголіка, а онучка 18 річна за кордоном.
Якщо що з мачухою - дзвонитиму онучці. Або вирішуватимемо, щоб мачуха продавала хату і прилаштувати її в пансіонат. Я їздитиму раз на тиждень.

Я зрозуміла, що я собі дорожче. Бо моє здоров´я потім лягає на моїх дітей і чоловіка.
це нормальний підхід